Thajsko

Napsal Cromoly 2013-08-27T08:10:38+02:00 ve fóru Hledám letenku

Tak já byl na Ko Changu loni a odjeli jsme za 3 dny. Lidí jako sraček, v moři na Chai Chet jsem potkal snad půlku rodného města a White Sand Beach byla jak Ao Nang. Jo Ko Chang  byl skvělý před 15 lety. Takže díš pravdu, je to tam jiné...

ja som pisal ale o druhom ko changu, ten co je pri barme :)

Aha, tak už chápu... :-) Ale i tam to je jen otázka času.

Petr76 napsal(a):

Faktorem pro Koh Kood je mj. i to, že je stále relativně stranou davů turistů. Dá se totéž říct i o Koho Lantě? Co takový Koh Yao Yai?

Tam jsem nebyl, ale taky jsem ho pro jednu ze svých cest zvažoval. Nakonec jsem tam nejel, protože moře co jsem se dočetl, prý není nic moc - dost tady prý ustupuje. Navíc je to převážně muslimský ostrov, takže dát si pivko na pláži/večer nemusí být tak jednoduché nebo dokonce možné. Ale zdá se mi, že někdo odsud z fóra na Koh Yao Yai byl, třeba podá lepší informace.

Na Lantě je určitě více turistů než na Koh Koodu, ale pořád mi to nepřijde jako klasická turistická destinace, kam by cestovky vozily koupáky. Lanta byla první ostrov, který jsem v Thajsku navštívil, tak můžu mít trošku zkreslený pohled, ale i v porovnání s ostatními, kde jsem byl, bych ji zařadil hned za Koh Kood.

Ko Chang je špatná volba. To je ruská kolonie - nápisy v Azbuce, Thajci mluvící rusky. Turistů je tam požehnaně, koupačka nic moc. Mě osobně se na Changu líbilo nejméně ze všech Thajských ostrovů, na kterých jsem byl. 

cali napsal(a):

Tak já byl na Ko Changu loni a odjeli jsme za 3 dny. Lidí jako sraček, v moři na Chai Chet jsem potkal snad půlku rodného města a White Sand Beach byla jak Ao Nang. Jo Ko Chang  byl skvělý před 15 lety. Takže díš pravdu, je to tam jiné...

Nemůžu si pomoct, ale já na Koh Changu byl 2 roky zpátky a sorry, ale oproti druhé straně se to nedá srovnávat. Neříkám že tam nebylo trochu víc lidí, ale určitě to nebylo tak hrozné jako druhá strana.. Otázkou je jestli za ty 2 roky se z toho nestalo taky útočiště všech

John Wick napsal(a):

Nemůžu si pomoct, ale já na Koh Changu byl 2 roky zpátky a sorry, ale oproti druhé straně se to nedá srovnávat. Neříkám že tam nebylo trochu víc lidí, ale určitě to nebylo tak hrozné jako druhá strana

Tak ono taky zalezi, kde jsi na te druhé straně byl :-) 

Edit: A kdy 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!