Potřebuju letenku z Chiang Mai do Bangkoku a vychází mi nejlépe tyto dvě společnosti, protože brzký ranní odlet, odbavené zavazadlo, prakticky stejná cena. Je mi jasné, že na hodinovém letu je to úplně jedno, spíš by mě zajímaly Vaše zkušenosti s těmito společnostmi. V opačném směru poletím s Bangkok Airways a i pro zpáteční let má pro mě trošku lepší čas odletu. O Thai přemýšlím jen z toho důvodu, že bych se proletěl s jinou společností, prakticky nic jiného v tom není :-)  .

Thai Smile vs. Bangkok Airways

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Potřebuju letenku z Chiang Mai do Bangkoku a vychází mi nejlépe tyto dvě společnosti, protože brzký ranní odlet, odbavené zavazadlo, prakticky stejná cena. Je mi jasné, že na hodinovém letu je to úplně jedno, spíš by mě zajímaly Vaše zkušenosti s těmito společnostmi. V opačném směru poletím s Bangkok Airways a i pro zpáteční let má pro mě trošku lepší čas odletu. O Thai přemýšlím jen z toho důvodu, že bych se proletěl s jinou společností, prakticky nic jiného v tom není :-)

0

Z Thai Smile jsem měl lepší pocit celkově, ale jinak velmi podobné. U PG zase míle do FFP OW...

Thai Smile hezčí letušky:-)

0 Citovat

Thai (nikoliv Thai Smile) létá i s long-haul letadly mezi CNX-BKK. Mrkni přímo na jejich web, tam to vychází nejlépe.

0
2 reakce