Bratislava (BTS)

Napsal David Eiselt 2013-10-03T19:34:30+02:00 ve fóru Letiště

Jak to že se o tom dozvídáme až teď? :-D

EDIT: Jen škoda potřeby toho víza.

Dotaz, prý jak se pořád protestuje na Slovensku a hlavně v BTS, tak prý se omezují linky na letiště MHD. Je to nějaký šum nebo to je pravda, popřípadně jezdí něco náhradního ? Letím v Pondělí v 18:20, tak jestli je něco i na pondělí ohlášené... 

Protestuje sa piatky, takže pondelok by mal byť v pohode.

Vsechno je nucene jizdit, naopak ale neni zadna garance ze prijede v cas.


Jine moznosti su Taxiky (hlavne 5€ kamkoliv) nebo Slovak Lines a Blaggus (nekdy prijede jako flix). Ty dopravce ale ne prodaji jizdenek na vnutrostatni useky a tak je nutne zaplatit za jizdenku do Vidne. V SL se to vyplati s "horucim listkom" (sice z letista na nejblizsi ponedeli budu uz pryc) nebo "listkem na statie" (jsi nucen stat) taky za 1€.

U blagussu se to vubec ne vyplati.

Ale vystupit v centru BA neni problem.

Letíme v květnu z Bratislavy. Nemáte, prosím,  někdo tip, kde se dá levně parkovat 5 dní?Díky

My parkujeme vždy v Avionu někde u kamer

Letím taky v květnu a budu zase parkovat jako minule někde u paneláku podél trasy busu na letiště. Na mapě ulice Trnavská Cesta. Vždycky jsem nechal auto na parkovišti a kousek na letiště dojel busem. 

Od července (júla) to vypadá na otevření nového salónku Mastercard Caproni Lounge. Má někdo info, jaké karty od kterých bank bude salónek akceptovat?

https://www.bts.aero/sluzby/vip-...cestujuci/

takze aj World... no som zvedavy..ako som vedla pisal..staci ked to spopularizuje nejaky biznis travelhacker a rychlo to bude len Elite :D

Česká kreditka RB Style World je v Caproni Lounge zpoplatněná, vstup zdarma má jen pár World karet, většina za 18 eur. 

Po rijnove zkusenosti vstup do Caproni Lounge v BTS  na kreditni kartu Mastercard World Elite od CSOB stale zdarma.

BTS je sekundární vídeňské letiště (Vídeň východ). Hovorí sa tam po slovensky, nebo je potřeba němčina? 

Ahojte nevie niekto ci parkovisko priamo na letisku nebyva uplne plne? Najdem tam volne miesto?

Teď v zimě naprosto v pohodě, plné bývá jen v létě, když lítají chartery cestovek.

Za rozumnou cenu dobre parkoviste MONTI. Na dalsi parkovani daji 10% slevy. Shuttle na letiste 10 min. jizdy


Ony ty ceny v Bratislavě jsou obecně úplnej nesmysl vzhledem k tomu, že odtud lítají jen lowcosty a jak malé je to letiště, ale mezi parkovištěm přímo u terminálu a těmi okolními se shuttlem už není takový rozdíl, aby se vyplatilo to nepohodlí, teda když jsem to naposledy řešil v listopadu (příjezd těsně před odletem a přílet pak pozdě v noci). Jinak samozřejmě parkování u Kozmosu nebo jak se tam ta hospoda jmenuje zdarma a 2 zastávky busem :)

Dnes jsem udělal velmi špatnou zkušenost s parkovištěm Parkovanie letisko Bratislava-Galvaniho www.parkovanieletisko.sk. Už ve středu ráno jsme po příjezdu museli volat šoférovi, aby přišel, dodávkou zatarasil vjezd na parkoviště. Prý - hned jsem dole u vás. Nevím, jak byl vysoko, ale trvalo mu to aspoň 5 minut. No nic, časovou rezervu jsme měli dostatečnou, nakonec přišel a cestou na letiště se vyptal kdy a odkud přiletíme, což jsem mu sdělil. Ale dnes ráno po příletu mu v domluvený čas volám a nic, volám podruhé a opět nic. Volám snad 10x, bez jakékoliv odezvy. Po půl hodině nás to přestává bavit, kupujeme lístky na autobus, posouváme se o pár stanic, zbytek jdeme pěšky s bágly na zádech a modlíme se, aby dodávka nebyla zase ve vjezdu. Naštěstí pro nás není, parkoviště je volně přístupné komukoliv, ale nevím, jestli je to dobrá zpráva pro ostatní majitele aut. Chlapík se ozval až po dvou hodinách, to jsem byl už u Brna, hovor jsem za jízdy odmítl. Teď jsem mu napsal mail, tak uvidím, co odpoví.

Tak reakce debila z parkoviště Galvaniho je taková, že žádná, hraje si na mrtvého brouka. Reklamoval jsem u ParkVia, přes kterou jsem dělal rezervaci, ale ti samozřejmě za nic nenesou zodpovědnost. No, každá zkušenost je užitečná, jen se z ní poučit. Příště zase raději parkoviště MONTI, i když je o trochu dražší, tam jsem parkoval už dříve 2x a vždycky zcela bez problémů.

Poučenie - vyprdnúť sa na platené parkovanie a hodiť to niekam na verejné parkovisko v blízkosti MHD, napríklad ku milión krát spomínanému KOZMOSu. Prípadne hocikde inde - trebárs na parkovisko pod Starým Mostom alebo pri Auparku a objednať si Taxify za pár šušňov. 

Len pri tom parkovisku pod Starým mostom pozor na to, že ide o záplavové územie (je to ešte pred hrádzou). 

Čo samozrejme v lete, na jeseň problém nemusí byť, len pri parkovaní na jar pozor na stav Dunaja a prípadnú predpoveď.

:)

http://www.pluska.sk/fotogaleria...nok=659812

víte někdo zda-li Caproni Lounge akceptuje v Česku vydanou MC World Elite? bohužel nemohu najít ani tel. číslo do salónku, že bych si to ověřil telefonicky...

Akceptuje a na world elite je vstup zdarma.

ahojte, měl by někdo čerstvou zkušenost s parkováním u avionu u letiště? Nebo někde v okolí autobusové mhd na letiště? díky mocVyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!