Bratislava (BTS)

Napsal David Eiselt 2013-10-03T19:34:30+02:00 ve fóru Letiště

Jak to že se o tom dozvídáme až teď? :-D

EDIT: Jen škoda potřeby toho víza.

Dotaz, prý jak se pořád protestuje na Slovensku a hlavně v BTS, tak prý se omezují linky na letiště MHD. Je to nějaký šum nebo to je pravda, popřípadně jezdí něco náhradního ? Letím v Pondělí v 18:20, tak jestli je něco i na pondělí ohlášené... 

Protestuje sa piatky, takže pondelok by mal byť v pohode.

Vsechno je nucene jizdit, naopak ale neni zadna garance ze prijede v cas.


Jine moznosti su Taxiky (hlavne 5€ kamkoliv) nebo Slovak Lines a Blaggus (nekdy prijede jako flix). Ty dopravce ale ne prodaji jizdenek na vnutrostatni useky a tak je nutne zaplatit za jizdenku do Vidne. V SL se to vyplati s "horucim listkom" (sice z letista na nejblizsi ponedeli budu uz pryc) nebo "listkem na statie" (jsi nucen stat) taky za 1€.

U blagussu se to vubec ne vyplati.

Ale vystupit v centru BA neni problem.

Letíme v květnu z Bratislavy. Nemáte, prosím,  někdo tip, kde se dá levně parkovat 5 dní?Díky

My parkujeme vždy v Avionu někde u kamer

Letím taky v květnu a budu zase parkovat jako minule někde u paneláku podél trasy busu na letiště. Na mapě ulice Trnavská Cesta. Vždycky jsem nechal auto na parkovišti a kousek na letiště dojel busem. 

Od července (júla) to vypadá na otevření nového salónku Mastercard Caproni Lounge. Má někdo info, jaké karty od kterých bank bude salónek akceptovat?

https://www.bts.aero/sluzby/vip-...cestujuci/

takze aj World... no som zvedavy..ako som vedla pisal..staci ked to spopularizuje nejaky biznis travelhacker a rychlo to bude len Elite :D

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!