Nějaké tipy k levnému parkování? (rozuměj zdarma)  .

Bratislava (BTS)

Založil ve fóru Letiště

Ahoj Mato, skusal som v poslednej dobe (20.9.2019) vstupit do Caproni Lounge s CZ CSOB MC World Elite a bolo to bez poplatku. Veru nieviem ako je to s iba CZ CSOB MC World, mozno s poplatkom 18 eur.

0 Citovat

Přesně, na MC World je to za polovic, tedy za 15 euro nebo 18 euro, už si přesně nepamatuju.

0 Citovat

dik, dam si teda plznicku v airside :)

0 Citovat

Fakt nekecam, ale v saloniku Caproni maji i Czechoslovak Beer: Zlaty Bazant. Nejen slovensky. Koukal jsem na to jak z jara. Kazdopadne Plzen je Plzen :-D


czechoslovak-zlaty-bazant.jpg

0 Citovat

Ten Zlatý Bažant 73 majú na Slovensku v každej samoške už druhý rok.

0 Citovat

tak tak, to je akoze "retro edicia"

0 Citovat

Je pravda, ze za poslednich 10-20 let jsem byl na Slovensku jen jednou v Cadce, jednou v Puchove a nescetnekrat v Blave prave kvuli BTS. Ty samosky moc neznam.

0 Citovat

dalsi dotaz, tentokrat viac k BA nez BTS - hladam kaviaren niekde na periferii s free parkovanim (vychodzi bod ulica Mesacna), kde by som potreboval pracovat odhadom 8 - 15, tzn. bude tam relativne ticho bez deti, obsluha znesie chlapika s laptopom a sluchatkami, ktory im tam bude zevlit pol dna a vypije 4 espressa, 3 mineralky a zje jeden obed. 

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Fakt nekecam, ale v saloniku Caproni maji i Czechoslovak Beer: Zlaty Bazant. Nejen slovensky. Koukal jsem na to jak z jara. Kazdopadne Plzen je Plzen :-D


Plzeňské pivo jsem měl zatím jenom v jednom salónku - na letišti v Chicagu...



20190515-175929a.jpg

0 Citovat

tonic napsal(a):

tak tak, to je akoze "retro edicia"

Ach ti mladí kluci před vojnou...

0 Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenosti s momentálními přilety z Bulharska? Na stránkách letiště se píše, že je nutná karanténa - platí zde něco jako ve Vídni, že při předložení jizdenky na vlak do Čr si mě nebude nikdo všímat, vyplňuje se nějaký formulář ?

Letenky od Wizzu mě zas lákají na spojení  Sofie a Burgasu, tak jestli to má cenu

Diky

0 Citovat

Odpovím si sám 😁 - takže Bulharsko ze Slovenska pro nás volné

Dobrý deň,

po prílete musíte do niekoľkých hodín opustiť územie SR a ďalej (po prechode SK-CZ hranice) sa riadite pokynmi českých úradov.

 S úctou,

Martin

Centrálna informačná služba

0 Citovat

Mel bych otazku ,jak to je ted,  nebo tedy v listopadu a prosinci  v pripade priletu do Bratislavy z  Irska  a ihned opusteni Slovenska pozemni cestou do CR  , plati nejake omezeni nebo povinny test ? Podle vseho asi nic nebo se mylim ?  a kdyz by to bylo opacne ? a opet bych z Bratislavy  hned odletel ?  A co presun z/ na letiste  verejnou  dopravou ?  Diky za info 

0 Citovat

Pri příletu z Irska na Slovensku není třeba test,z CR má výjimku tranzit,ale autem bez zastavení s vyjimkou čerpání pohonných hmot - takze autem na letiste muzes.Veřejnou dopravou bez testu by tě mohli na hranicích vysadit.

0 Citovat

Dijky eremi , v takovem pripade je asi jistejsi Viden  i kdyz  je otazka jak moc  je aktualni  treba kontrola ve vlaku 

0 Citovat

Caute, neletel niekto nedavno z BTS, aby poradil ako to vyzera v odletovom saloniku? Dik.

0 Citovat

Pořád stejně chudě. 😆

0 Citovat

Ahoj,

Na letiště přijedu v cca 01:00 v noci, non-shengen odlet mám v 06:00. Máte nějaký tip, kde na letišti přečkat noc, ideálně i zamhouřit oči? 😀 

0 Citovat

Dobrý deň! Zřejmě jsi taky dostal chuť na dalamánky. 😋 Na Landside jsou lavičky, stejně jako na Airside, ovšem jestli tam kdykoliv v noci pouští podobně jako na VIE, toť otázka. Každopádně od 5am již otevírá Caproni Lounge s občerstvením (místo dalamánků budou asi croissanty ...).

Šťastný let! 🇸🇰✈️🇹🇷

 

 

 

 

1 Citovat

Jak dlouho je dostatecne byt pred odletem v Blave na letisti? Ryanair ve 12:15.

Let je teda az v rijnu, tak snad odpadnou soucasne tlacenice a bude platit normalni stav.

Kdyz pocitam cca dve hodky predem, jak jsem zvykly, mam to naknap, abych se rozumne dopravil zeleznici do Blavy.

 

0 Citovat

Říjen a dvě hodiny předem úplně bez problémů

1 Citovat

stačí ji 1 hodka není tolik odletů

0 Citovat

My chodíme tak 1,5 hod pred, a potom ešte pol hodku sedíme dole na pive. 

0 Citovat

@Jakub Langer: Caproni papírově otevírá v 5, ale prakticky třeba v 5:10 - osobně ověřeno. Při odletu v 6 (ještě navíc mimo Schengen) může být těch -10 minut už docela znát.

0 Citovat

Ahoj, poradi mi někdo kde bezpecně zaparkovat u letiště v Bratislavě, abych našel auto v pořádku ? díky...

0