Bratislava (BTS)

Napsal David Eiselt 2013-10-03T19:34:30+02:00 ve fóru Letiště

S MC World od ČSOB zdarma nelze, musíš mít MC World Elite.

Ahoj Mato, skusal som v poslednej dobe (20.9.2019) vstupit do Caproni Lounge s CZ CSOB MC World Elite a bolo to bez poplatku. Veru nieviem ako je to s iba CZ CSOB MC World, mozno s poplatkom 18 eur.

Přesně, na MC World je to za polovic, tedy za 15 euro nebo 18 euro, už si přesně nepamatuju.

dik, dam si teda plznicku v airside :)

Fakt nekecam, ale v saloniku Caproni maji i Czechoslovak Beer: Zlaty Bazant. Nejen slovensky. Koukal jsem na to jak z jara. Kazdopadne Plzen je Plzen :-D

czechoslovak-zlaty-bazant.jpg

Ten Zlatý Bažant 73 majú na Slovensku v každej samoške už druhý rok.

tak tak, to je akoze "retro edicia"

Je pravda, ze za poslednich 10-20 let jsem byl na Slovensku jen jednou v Cadce, jednou v Puchove a nescetnekrat v Blave prave kvuli BTS. Ty samosky moc neznam.

dalsi dotaz, tentokrat viac k BA nez BTS - hladam kaviaren niekde na periferii s free parkovanim (vychodzi bod ulica Mesacna), kde by som potreboval pracovat odhadom 8 - 15, tzn. bude tam relativne ticho bez deti, obsluha znesie chlapika s laptopom a sluchatkami, ktory im tam bude zevlit pol dna a vypije 4 espressa, 3 mineralky a zje jeden obed. 

Jakub Langer napsal(a):

Fakt nekecam, ale v saloniku Caproni maji i Czechoslovak Beer: Zlaty Bazant. Nejen slovensky. Koukal jsem na to jak z jara. Kazdopadne Plzen je Plzen :-D

Plzeňské pivo jsem měl zatím jenom v jednom salónku - na letišti v Chicagu...

20190515-175929a.jpg

tonic napsal(a):

tak tak, to je akoze "retro edicia"

Ach ti mladí kluci před vojnou...

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!