Urgentní prosba!!! Let Praha - Mexico City, odměna jistá!!!

Založil oja.fiddler před 11 dny ve fóru Obecně o cestování letadlem
7 odpovědí

Ahoj všichni! Mám urgentní dotaz a prosbu! Je někdo, kdo v příštím týdnu (vzhledem k časovému posunu od neděle 14. ledna) letí z Prahy do Mexico City, na mezinárodní letiště Benita Juareze? Pokud ano, co nejdříve mě prosím kontaktujte na oja.fiddler@gmail.com anebo na tomto foru. Potřeboval bych, aby mi ten dotyčný přivezl kopie nějakých, pro mě důležitých dokumentů (osoba z mého příbuzenstva by mu je předala v Praze). Čekal bych na jeho přílet na letišti v Mexico City a tam si je od něj převzal proti odměně 200 mexických pesos nebo českých korun, záleží na něm / ní. Díky moc! Ondřej

Ahoj. My priletime 20.1. a budeme tam od 3:40 do 7:30. Ak to pre teba nie je neskoro, tak ti kludne tie dokumenty vezmem.

Ahoj Andreo, moc díky za nabídku. Ideální by bylo, kdybych ty dokumenty dostal ještě v příštím všedním týdnu, ideálně kolem 17. ledna, toho 20. už je dost na knap, ale i o to bych stál, pokud by se nikdo další neozval. Toto téma tedy ještě neuzavírám pro ostatní, kdyby sem někdo letěl ještě dříve, tak se prosím ozvěte.

Andreo, nakonec jsem sehnal někoho, kdo sem letí dřív. Ale děkuji Ti moc za ochotu! Srdečně zdravím! Ondřej

Ondro, nevim jestli se ti to uz do Mexika doneslo. Ale slecna Hluskova to neda, zasekla se v Pakistanu.

dost dobrý:-)

Letím 7.2

Přihlášení a registrace