Mel bych dotaz ohledne zmeny casu odletu. UA mi posunuli odlet o 2h coz je pro me problem. Je pruchozi kdybyz pozadam o zmenu letu o tyden? Nebo to je no way a musim to bud akceptovat nebo zrusit a resit s nimi payback? Sorry, pokud spamuju a nekde ve foru uz se to resilo .

United Airlines - pozadavek na zmenu odletu

Založil ve fóru Letecké společnosti

8 reakcí

Mel bych dotaz ohledne zmeny casu odletu. UA mi posunuli odlet o 2h coz je pro me problem. Je pruchozi kdybyz pozadam o zmenu letu o tyden? Nebo to je no way a musim to bud akceptovat nebo zrusit a resit s nimi payback? Sorry, pokud spamuju a nekde ve foru uz se to resilo

0

Nevím co je payback, ale česky se tomu říká vrácení peněz nebo refundace.

Navrhovanou změnu přijmout nemusíš, ale co je nebo není možné musíš řešit s tím kdo ti letenky vystavil.

0 Citovat

A proč se nezeptáš přímo UA? Tady Ti nikdo stoprocentně neřekne co Ti odpoví. Některý aerolinky vyhoví některý ne....

0 Citovat

Presne jak pises... nektere aerolinky vyhovi a nektery ne... proto se ptam jestli nekdo nema osobni zkusenost. Z meho dotazu je patrne, ze idealni vairanta je, ano zmenime vam to jak potrebujete.-)

0 Citovat

Kupoval jsi napřímo? Pokud ano a ještě máš třeba *A status, věřím, že by to udělali.

Kupoval jsi přes OTA? Pak tomu moc šancí nedávám. Pravda, osobní zkušenost nemám.

0 Citovat

re5pect napsal(a):

Presne jak pises... nektere aerolinky vyhovi a nektery ne... proto se ptam jestli nekdo nema osobni zkusenost. Z meho dotazu je patrne, ze idealni vairanta je, ano zmenime vam to jak potrebujete.-)

Asi si nemyslíš, že u toho telefonu sedí jeden člověk nonstop na celý call centrum aerolinky, takže jeden operátor Ti vyhoví, druhej ne, tohle se stává naprosto běžně a záleží na tom jak jsi asertivní. Než to tady několik hodin řešit, tak vem telefon a zavolej tam a odpověď máš za pár minut.

0 Citovat

Nemyslim si vubec nic... proto se ptam. Nic tu x hodin neresim... proste jsem se normalne slusne zeptal. Nevim proc to tak hrotis. Hlavne v klidu nebo ti praskne cevka.

0 Citovat

cali napsal(a):

Kupoval jsi napřímo? Pokud ano a ještě máš třeba *A status, věřím, že by to udělali.

Kupoval jsi přes OTA? Pak tomu moc šancí nedávám. Pravda, osobní zkušenost nemám.

Pres OTA... ok, i tak diky.

0 Citovat

re5pect napsal(a):

Nemyslim si vubec nic... proto se ptam. Nic tu x hodin neresim... proste jsem se normalne slusne zeptal. Nevim proc to tak hrotis. Hlavne v klidu nebo ti praskne cevka.

O mě strach neměj a spíš seber odvahu k telefonátu na OTA, ať se tady zase nemusíš třeba ptát jestli Ti to vezmou, jestli nemá někdo osobní zkušenost.

Mimochodem o jak hloupej dotaz jde je už je zřejmý z toho, že jsi kupoval přes OTA a ptáš se na to jako to řeší aerolinka, což Tě v tomto případě vůbec nemusí zajímat a o jakou OTA jde nenapíšeš. Takže na jakou osobní zkušenost se vlastně ptáš???

0
8 reakcí