Qatar Airways začal spamovat twitter skrz na skrz s dnešní (20.10.) plánovanou akcí.. Dle velkého množství tweetů do všech koutů světa to vypadá na velkou akci  .

Qatar airways

Založil ve fóru Letecké společnosti

Qatar Airways začal spamovat twitter skrz na skrz s dnešní (20.10.) plánovanou akcí..

Dle velkého množství tweetů do všech koutů světa to vypadá na velkou akci smiley

0

Loni jsem s Qatar airways byl v Asii, mohu společnost jen doporučit. Už se těším na nějaký MEGAHIT smiley

0 Citovat

Takže od zítra 4 denní promo akce se slevou 25% smiley

Prodej: 21.-24.října 2013
Cestovní období: 27.10.2013 - 19.06.2014 (black-out 18.-23.12.2013 a 02.-12.01.2014)
Maximální doba pobytu: 1 měsíc

Stop-over ani upgrade nelze.

0 Citovat

Tak to jsem zvědavý co bude smiley Na příští rok přemýšlím na zbytek dovolené ještě o Filipínách, případně Barmě, pokud by mě cena oslovila... smiley

0 Citovat

Jsi ty taky vůbec někdy doma? smiley

0 Citovat

Já pořád makám, přesčasy se u nás neproplácí, takže mi neustále naskakuje nějaké náhradní volno smiley Vždy to nějak v práci "polepím", kolegové vychází vstříc a jsou rádi, že makám zejména přes letní prázdniny.
Kdysi jsem cestovat nemohl, teď se to snažím dohnat smiley

0 Citovat

Pro nás nic moc akce... Ale koukám u Poláků se to zase začíná pěkně bít - ještě se přidá Emirates a mají vymalováno!

0 Citovat

Lidi, není tu někdo, komu v poslední době přišla nějaká SMSka z brány Qatar Airways? Potřebuji zjistit toto číslo. Mně na Vodafone nic nepřijde a nemůžu si tak ověřit číslo v Qatar účtu. Z Katarců to už páčím dva týdny a hrají mrtvého brouka a Vodafone prý s tím bez čísla nepohne... Díky moc.

0 Citovat

Mně to taky nejde ověřit... (taky mám Vodafone) ale řešit to asi nebudu. I z QA mi psali že pokud mi ověřovací sms nemůže z nějakýho důvodu přijít, tak ať to nechám být...

0 Citovat

Jo me na O2 taky neprisla a zkousel jsem to nrkolikrat.

0 Citovat

Ja som tento problém s Orange riešila asi pol roka, stále som sa pokúšala overiť účet u Qatar aby bol kompletný, aj som im písala a po tom 1/2 roku sa to nejako samo podarilo a SMS overovací kód nakoniec prišiel.

0 Citovat

Zdravím. Nemá někdo z vás informaci, zda-li QA nabízí ještě při přestupu tzv. Doha free city tour?

Na stránkách je již jen informace, že 3.hodinový výlet do Dohy stojí nyní 40QAR .

0 Citovat

kopecky napsal(a):

Lidi, není tu někdo, komu v poslední době přišla nějaká SMSka z brány Qatar Airways? Potřebuji zjistit toto číslo. Mně na Vodafone nic nepřijde a nemůžu si tak ověřit číslo v Qatar účtu. Z Katarců to už páčím dva týdny a hrají mrtvého brouka a Vodafone prý s tím bez čísla nepohne... Díky moc.

Tak SMS na CZ telefony nyní už chodí.

0 Citovat

Připojím svou krátkou recenzi třídy Economy po třech letech každý trvající něco přes hodin. Vždy odlet ráno, přílet odpoledne. Na těch letech podávají teplou snídani a pak před přistáním oběd v podobě malého teplého sendviče. Mezitím udělají černou hodinku, ačkoliv dnes se jednalo o čistě denní let. Během té trojhodinky letušky prakticky nechodí. Za mě je to dost zklamání. Lepší jídelní servis letos měly KLM i Delta. Kvalita jídla se dost liší podle lokality, odkud se letí. Používají místní suroviny. Z Prahy to třeba znamená kamenné neroztiratelné máslo Moravia a džus od Aro. V Kataru na letišti, když jsem se ptal na Free Doha Tour, posílali mě od certa k ďáblu, aby mi za pasovkou řekli, kam jsem byl poslán asi na třetí dotaz, že to tam přece není, že jsem měl před ní :-D Jinak letiště v arrivals připomíná město duchů. Nikdo tam skoro nebyl. Znuděného imigračního úředníka jsem tak měl celého pro sebe. A ptal se i na jméno hotelu.

0 Citovat

Nazdar. Mám možná stupidní dotaz, ale jinak to nejde :). Špekuluju, jakou sedačku (v economy ) si vybrat z Doha do Bangkoku v 777-300ER (ta co má 50 řad). Potřebuju rychle vystoupit, protože mám málo času na přestup, takže volím ocas. Mám menší problém. Na plánku, který se zobrazuje při výběru sedačky od řady 47 jedna sedačka chybí uprostřed jak je čtyřka. Ukazuje mi to, že za 46G by nemělo už být sedadlo. Na Seatguru je to ale opačně a na plánku je vidět, že sedačky chybí v řadě D. Jsem z toho jelen. Může někdo poradit? S Qatarcema jsem ještě neletěl a taky nemám rád, když mi někdo mlátí do opěradla, takže bych to rád vychytal. Obzvláště když letím sám, a nebudu mít s kým popíjet :). Díky za postřehy.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Nazdar. Mám možná stupidní dotaz, ale jinak to nejde :). Špekuluju, jakou sedačku (v economy ) si vybrat z Doha do Bangkoku v 777-300ER (ta co má 50 řad). Potřebuju rychle vystoupit, protože mám málo času na přestup, takže volím ocas. Mám menší problém. Na plánku, který se zobrazuje při výběru sedačky od řady 47 jedna sedačka chybí uprostřed jak je čtyřka. Ukazuje mi to, že za 46G by nemělo už být sedadlo. Na Seatguru je to ale opačně a na plánku je vidět, že sedačky chybí v řadě D. Jsem z toho jelen. Může někdo poradit? S Qatarcema jsem ještě neletěl a taky nemám rád, když mi někdo mlátí do opěradla, takže bych to rád vychytal. Obzvláště když letím sám, a nebudu mít s kým popíjet :). Díky za postřehy.


Len detail ak potrebujes rychlo vystupit a zvolis sedacku uplne v zadu budes vystupovat medzi poslednymi kedze vacsinou sa vystupuje do chobota len prednymi dverami :)

0 Citovat

janicek napsal(a):


Len detail ak potrebujes rychlo vystupit a zvolis sedacku uplne v zadu budes vystupovat medzi poslednymi kedze vacsinou sa vystupuje do chobota len prednymi dverami :)

A druhý detail - jestli myslíš let z Prahy do Dauhá, tak nás deboardovali autobusem a trvalo to půl hodiny se dostat vůbec do letištní haly. Mimochodem je tam nová security i jen pro přestup.

0 Citovat

Michal napsal(a):

A druhý detail - jestli myslíš let z Prahy do Dauhá, tak nás deboardovali autobusem a trvalo to půl hodiny se dostat vůbec do letištní haly. Mimochodem je tam nová security i jen pro přestup.


Myslel som let Doha - Bangkok ako bolo pisane vyssie, a neviem ale este som nezazil aby sa deboardovala 777micka do autobusov...

0 Citovat

Tak se hoši domluvte. Bavíme se o letu z Doha do Bangkoku jak píšu. Nemám zkušenosti s Qatarcema, ale poslední dobou jsem létal s Emirates a běžně se vystupovalo vpředu i vzadu.

0 Citovat

Pokud je pravda že se ze 777 vystupuje v Bangkoku jen předem, tak to samozřejmě mění mé plány :). Má někdo osobní zkušenost z poslední doby?

0 Citovat

Jo a co se týče těch autobusů, tak v Dubaji běžně z A 380 do autobusů cestující cpou. Aspon při letech z Prahy jsem to zažil min 2krát.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Pokud je pravda že se ze 777 vystupuje v Bangkoku jen předem, tak to samozřejmě mění mé plány :). Má někdo osobní zkušenost z poslední doby?

@janicek: Moje chyba, nečetl jsem dost důkladně.

Zkušenosti z ledna. Let Dauhá-Bangkok vystupoval jen předem. V Bangkoku je určité riziko, že budeš muset projít imigračkou. Záleží na letu. Pokud budeš muset, sežere to minimálně půl hodiny a nezapomeň si tužku, abys tu jejich kartičku mohl vyplnit už v letadle. Na místě u stolečků to je jako v Čechách -  90% propisek dávno v tahu a jen osiřelé provázky.

0 Citovat

určitě jdi do některé z předních řad, byť je tam riziko řvoucího děcka v té postýlce uchycené k přepážce. Špunty a Stilnox sebou, ale si myslím z Moravy, tak půlčík slivky v Praze udělá taky dobrou službu. Pokud potřebuješ stihnout vnitrostátní let, tak můžeš minout imigrační (neodbočíš vlevo) a valit na domestic departures(furt rovně). Často už při cestě z letadla stojí různí pikolíci s cedulama domácích odletů, ale nevím jaká je jejich přidaná hodnota. Samozřejmě předpokladám že letíš domestic ze Suvarnabhumi a dále předpokládám, že se ti podaří odbavit kufr až do cíle. Také předpokládám, že tě kvůli nevhodnému chování kvůli radě s půlčíkem slivky nevysadí po cestě.

0 Citovat

V 9/2017 rovnez vystup v bkk pouze predem. Doporucuji cca 4. radu. Dostatecne blizko exitu a dostatecne daleko od rvoucich infantu v prvni rade

0 Citovat

Díky za info.


@Daniel: Tož z Moravy su. Ale vypit půlčák slivovice v Praze nic neřeší. Jednak letím z Budapešti, ale hlavně než doletím do Doha plus 2,5 hod přestup, tak jsem zase střízlivý a v salonku Al Maha je myslím alkohol placený. V Bangkoku musim na Don Mueng, páč letím do Trangu a tam snad žádná společnost z hlavního letiště napřímo nelétá.  A vzhledem k tomu že bus jezdí jen každou půlhodinu, tak se snažím vše urychlit. Každopádně vyberu sedačku někde vepředu, když je to s tím výstupem u Qatarců takové. Z dětí v letadle mám hrůzu, proto se snažím sedět vždy co nejdál od těch dětských míst.  Obzvláště když si letím odpočinout od těch svých :)
0