Qatar airways

Založil David Eiselt před 4 lety ve fóru Letecké společnosti
11 odpovědí

Qatar Airways začal spamovat twitter skrz na skrz s dnešní (20.10.) plánovanou akcí..

Dle velkého množství tweetů do všech koutů světa to vypadá na velkou akci smiley

Loni jsem s Qatar airways byl v Asii, mohu společnost jen doporučit. Už se těším na nějaký MEGAHIT smiley

Takže od zítra 4 denní promo akce se slevou 25% smiley

Prodej: 21.-24.října 2013
Cestovní období: 27.10.2013 - 19.06.2014 (black-out 18.-23.12.2013 a 02.-12.01.2014)
Maximální doba pobytu: 1 měsíc

Stop-over ani upgrade nelze.

Tak to jsem zvědavý co bude smiley Na příští rok přemýšlím na zbytek dovolené ještě o Filipínách, případně Barmě, pokud by mě cena oslovila... smiley

Jsi ty taky vůbec někdy doma? smiley

Já pořád makám, přesčasy se u nás neproplácí, takže mi neustále naskakuje nějaké náhradní volno smiley Vždy to nějak v práci "polepím", kolegové vychází vstříc a jsou rádi, že makám zejména přes letní prázdniny.
Kdysi jsem cestovat nemohl, teď se to snažím dohnat smiley

Pro nás nic moc akce... Ale koukám u Poláků se to zase začíná pěkně bít - ještě se přidá Emirates a mají vymalováno!

Lidi, není tu někdo, komu v poslední době přišla nějaká SMSka z brány Qatar Airways? Potřebuji zjistit toto číslo. Mně na Vodafone nic nepřijde a nemůžu si tak ověřit číslo v Qatar účtu. Z Katarců to už páčím dva týdny a hrají mrtvého brouka a Vodafone prý s tím bez čísla nepohne... Díky moc.

Mně to taky nejde ověřit... (taky mám Vodafone) ale řešit to asi nebudu. I z QA mi psali že pokud mi ověřovací sms nemůže z nějakýho důvodu přijít, tak ať to nechám být...

Jo me na O2 taky neprisla a zkousel jsem to nrkolikrat.

Ja som tento problém s Orange riešila asi pol roka, stále som sa pokúšala overiť účet u Qatar aby bol kompletný, aj som im písala a po tom 1/2 roku sa to nejako samo podarilo a SMS overovací kód nakoniec prišiel.

Přihlášení a registrace