Qatar airways

Napsal David Eiselt 2013-10-20 09:22:02 ve fóru Letecké společnosti
14 odpovědí

Qatar Airways začal spamovat twitter skrz na skrz s dnešní (20.10.) plánovanou akcí..

Dle velkého množství tweetů do všech koutů světa to vypadá na velkou akci smiley

Loni jsem s Qatar airways byl v Asii, mohu společnost jen doporučit. Už se těším na nějaký MEGAHIT smiley

Takže od zítra 4 denní promo akce se slevou 25% smiley

Prodej: 21.-24.října 2013
Cestovní období: 27.10.2013 - 19.06.2014 (black-out 18.-23.12.2013 a 02.-12.01.2014)
Maximální doba pobytu: 1 měsíc

Stop-over ani upgrade nelze.

Tak to jsem zvědavý co bude smiley Na příští rok přemýšlím na zbytek dovolené ještě o Filipínách, případně Barmě, pokud by mě cena oslovila... smiley

Jsi ty taky vůbec někdy doma? smiley

Já pořád makám, přesčasy se u nás neproplácí, takže mi neustále naskakuje nějaké náhradní volno smiley Vždy to nějak v práci "polepím", kolegové vychází vstříc a jsou rádi, že makám zejména přes letní prázdniny.
Kdysi jsem cestovat nemohl, teď se to snažím dohnat smiley

Pro nás nic moc akce... Ale koukám u Poláků se to zase začíná pěkně bít - ještě se přidá Emirates a mají vymalováno!

Lidi, není tu někdo, komu v poslední době přišla nějaká SMSka z brány Qatar Airways? Potřebuji zjistit toto číslo. Mně na Vodafone nic nepřijde a nemůžu si tak ověřit číslo v Qatar účtu. Z Katarců to už páčím dva týdny a hrají mrtvého brouka a Vodafone prý s tím bez čísla nepohne... Díky moc.

Mně to taky nejde ověřit... (taky mám Vodafone) ale řešit to asi nebudu. I z QA mi psali že pokud mi ověřovací sms nemůže z nějakýho důvodu přijít, tak ať to nechám být...

Jo me na O2 taky neprisla a zkousel jsem to nrkolikrat.

Ja som tento problém s Orange riešila asi pol roka, stále som sa pokúšala overiť účet u Qatar aby bol kompletný, aj som im písala a po tom 1/2 roku sa to nejako samo podarilo a SMS overovací kód nakoniec prišiel.

Zdravím. Nemá někdo z vás informaci, zda-li QA nabízí ještě při přestupu tzv. Doha free city tour?

Na stránkách je již jen informace, že 3.hodinový výlet do Dohy stojí nyní 40QAR .

kopecky napsal(a):

Lidi, není tu někdo, komu v poslední době přišla nějaká SMSka z brány Qatar Airways? Potřebuji zjistit toto číslo. Mně na Vodafone nic nepřijde a nemůžu si tak ověřit číslo v Qatar účtu. Z Katarců to už páčím dva týdny a hrají mrtvého brouka a Vodafone prý s tím bez čísla nepohne... Díky moc.

Tak SMS na CZ telefony nyní už chodí.

Připojím svou krátkou recenzi třídy Economy po třech letech každý trvající něco přes hodin. Vždy odlet ráno, přílet odpoledne. Na těch letech podávají teplou snídani a pak před přistáním oběd v podobě malého teplého sendviče. Mezitím udělají černou hodinku, ačkoliv dnes se jednalo o čistě denní let. Během té trojhodinky letušky prakticky nechodí. Za mě je to dost zklamání. Lepší jídelní servis letos měly KLM i Delta. Kvalita jídla se dost liší podle lokality, odkud se letí. Používají místní suroviny. Z Prahy to třeba znamená kamenné neroztiratelné máslo Moravia a džus od Aro. V Kataru na letišti, když jsem se ptal na Free Doha Tour, posílali mě od certa k ďáblu, aby mi za pasovkou řekli, kam jsem byl poslán asi na třetí dotaz, že to tam přece není, že jsem měl před ní :-D Jinak letiště v arrivals připomíná město duchů. Nikdo tam skoro nebyl. Znuděného imigračního úředníka jsem tak měl celého pro sebe. A ptal se i na jméno hotelu.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!