Qatar Airways začal spamovat twitter skrz na skrz s dnešní (20.10.) plánovanou akcí.. Dle velkého množství tweetů do všech koutů světa to vypadá na velkou akci  .

Qatar airways

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak nakonec jsem napsal včera na FB, v ten samý den odpověděli a dneska už psali, že poslali refund na účet. Takže za mě lepší FB než Twitter support, kdybyste někdo chtěli řešit něco podobného :)

0 Citovat

Ahoj, letíme na Maledivy a při rezervaci sedadel, jsem nechápala, proč má Qatar u letu PRG->Doha na vyber ze všech sedadel a naopak u letu Doha->Male všechny prostřední sedadla obsazený, je mi jasný, že to je kvůli covidu, ale proč je to u každého letu jinak? Letíme se synem (1,5), tak jestli se můžeme spoléhat na to, že to prostřední sedadlo budeme mít navíc k dispozici? Moc děkuji za info, pokud máte někdo zkušenost. 

0 Citovat

Tak to je vam jasny uplne spatne. s covidem to nema nic spolecnyho. Ty sedadla budou normalne obsazeny jinyma lidma ikdyz je to v systemu vyblokovany. Na check-inu si reknete aby vas dali k sobe pokud jste pro dite kupovala samostatnou letenku. Jinak me fascinuje, ze nekdo taha tak maly dite na takovy misto... ale to je jiny pribeh

0 Citovat

Zajímavé, že lítá tolik “jednotlivců” a zarezervuji si vždy prostřední sedadla x rad za sebou, jinak dekuji za Vaši odpověď


6815a4bc-a768-4c1e-b643-eea44bc70b58.jpeg

0 Citovat

Ked sme leteli my mali sme to podobne. Let DOH-MLE mal vyblokovane prostredne sedacky, ale v skutocnosti bol plne obsadeny. Urcite vas nerozsadia pokial aj pre syna mate letenku. Pokial nie, treba to poriesit na check-ine, ale urcite to bude bez problemov.

0 Citovat

Tak jo, tak prostredni sedadla budou urcite volny a 100% muzete pocitat s tim, ze prostredni sedacku budete mit vyhrazenou jen a jen pro sebe... je to lepsi odpoved? Co zalozit novy vlakno... co treba... Napiste mi takovou odpoved abych byla spokojena  a byla podle mych predstav.

0 Citovat

Ahoj všem, 

mohu se prosím zeptat, netušíte zda na telefonní lince - zákaznické podpory Qatar pro ČR jsou i česky hovořící zaměstnanci?

Telefonní číslo kontaktního centra:+42 0296184765 Provozní doba: Mon – Fri 08:00 – 17:00.   Mám trochu složitější problém a moje angličtina na to nebude stačit, tak zjišťuji, zda mám telefonát raději delegovat na někoho z rodiny. Předem díky za odpověď a přeji hezké dny.
0 Citovat

Ahoj,

nejsou tam česky hovořící operátoři. 

0 Citovat

a navíc : často hovoří velmi poměrně špatně anglicky, tzv. indickou angličtinou.

0 Citovat

To může být obecně spíš výhoda pro člověka, který mluví taky špatně anglicky. Může jim být líp rozumět než mladému Britovi, který mele v nějakém slangu. Ale s těmito telefonáty zkušenost nemám.

0 Citovat

Já zkušenost s indickou angličtinou mám. A není jim vůbec rozumět. Dost často to prokládají i nějakou hindštinou a sotva se dají rozlišit jednotlivá slova. Ale podotýkám, že to není zkušenost z linky Qatar Airways. Jednou jsem s indickou aerolinkou na anglické lince řešil rebook a pak refund. Pamatuji si doteď.

0 Citovat

Děkuji všem za odpověď. Indické angličtiny jsem se právě bála nejvíc :-D Do toho se raději pouštět nebudu. Přeji hezké dny. 

0 Citovat

Ja ked som s nimi minuly rok riesil rebook 2x tak som nejak nemal pocit Indickej anglictiny. Na moje prekvapenie im bolo dobre rozumiet.Raz som volal na Portugalske cislo, a raz tusim Nemecke. Ale niekto moze mat inu skusenost.

0 Citovat

Ahoj, 

letěl teď někdo s Qatar a vyžadovali PCR test pro vstup na palabu nehledě na podmínky cílové destinace? V lednu letím na Srí Lanku (test nutný vím), nicméně uvažuje že celé to odletím s Qatar namísto Emirates, jelikož při cestě zpět přes Dubaj je nutný PCR - jsem plně očkovaný, ale jen přeci nechci riskovat že bych byl na Srí Lance pozitivní. Tak si říkám, že to vezmu přes Qatar, a cestou zpět se nemusím na Sri Lance podrobit testu. Koumal jsem jejich podmínky, ale jednou píšou že test chtěji na palubu, pak při cestě zpět do ČR, že test nutný není.. Máte někdo zkušenost? Díky moc

0 Citovat

Qatar testy na palubu nevyžadují, řídí se požadavky cílové destinace. 

0 Citovat

Využil jste někdo ten refund přes voucher, kde dostane navíc 10%? Jde mi o to, za jak dlouho jste obdrželi ten voucher? Zabookoval jsem letenky na Srí Lanku s tím, že zpátky jsem chtěl na 2 dny do Kataru. A bohužel jsem až teď zjistil, že ten kdo letí ze Srí Lanky, tak musí podstoupit v Kataru další test a čekat na hotelu

 

Edit: Tak voucher údajně vystavují do 7-9 dnů. Já jsem nakonec volal na tu "českou" infolinku a změnil jsem letenku. Sice poletím zpět o 2 dny dřív, ale změna byla zdarma. S anglicky hovořící operátorkou se dalo domluvit v pohodě.

0 Citovat

Zdravím, má někdo zkušenost s voucherem od Qataru? Voucher za zrušené lety pro 4 osoby vystaven dne 18.6.2020, z toho tři vouchery byly využity, jedna osoba stále nevyužila. Jakmile jsem voucher chtěla uplatnit, po zadání čísla voucheru se objevila věta Platnost voucheru skončila. Na lince jsem se i přes moji poměrně ucházející angličtinu nedomluvila a na messengeru již několik dní bez odpovědi...Platnost voucheru je všude prezentována jako 2letá..Díky

0 Citovat

Platil někdo letenky u qatar kartou Revolut? Zkoušel jsem obejít směnu u banky ale přo vyplnění platebních údajů, nebyla v nabídce zemí Česká rep. Tak jestli to někdo nějak obešel a zaplatil revolutem, nebo to nejde a budu muset zaplatit normálním účtem. Díky za odpověď 

0 Citovat

I solved a rebook twice with them last year, I somehow didn't have the feeling of Indian English. To my surprise, they understood well. I suddenly called the Portuguese number, and once I guessed Germany. But someone may have another experience. Hello Mate - This is amazing piece of work and give me informative insights about subject matter. I would love to read more about your work to enhance my knowledge. Further, to get best Eaze Promo Code, please visit out website https://uttercoupons.com/front/s...aze-coupon

0 Citovat

Ahoj. Letime s rodinou do BNE a v DOH máme 21 hodin pauzu. Hotel máme v centru. Musíme opustit tranzit. Našel jsem ze je nutné mít antigen ne starší 24 hodin i když je ockovani. Je ještě něco potřeba? Mate někdo zkušenosti?

0 Citovat

@michaelp Kdy letite? Bacha abyste neleteli v datech World Cupu... jinak potrebujete vyplnit entry ehteraz, vse je hezky napsany na webu MZV.

0 Citovat

Dekuji. Zkusim to tam projit jestli to najdu. Nas Auswertiges Amt v Nemecku ma link ale ten nefunguje. 

0 Citovat

Zdravím cestovatele, rád bych se zeptal, zda-li jste někdo bookoval letenky na QA webu a ve fázi platby jsem skončil na ambici platit debitkou mastercard vydanou u mbank, pže platba je v EUR. Při volbě platby SETA se objeví pole pro lokaci účtu a ČR není v možnostech tak netuším jak to mam vlastně zaplatit????

0 Citovat

@yantcha: mne teda pri vyberu mastercard normalne jde zvolit czech republic. Proc klikas na SETA platbu? tomu nerozumim.

0 Citovat

@fridgy ja som to pochopil tak, že to nechce platiť tou kartou lebo je to v EUR a chce to zaplatiť prevodom... za mňa je to ale blbosť, treba to zaplatiť normálne kartou...

0