Qatar Airways začal spamovat twitter skrz na skrz s dnešní (20.10.) plánovanou akcí.. Dle velkého množství tweetů do všech koutů světa to vypadá na velkou akci  .

Qatar airways

Založil ve fóru Letecké společnosti

Daniel napsal(a):

takze uz to asi meni za behu. Vcera jsem koupil PRG-Kuwait za 9000Kc na srpen a chtel jsem to zmenit na vanocni exotiku. Baba trvala na fare difference doplatku, odpoustti pry jen change fee a service fee...

To ako vazne? Akoze ja som vzdy rad ked najdem letenky za super ceny, ale taketo nakupy s tym ze aj tak to zmenim za nieco atraktivnejsie/drahsie sa mi zdaju v dnesnych casoch uz docela cez ciaru...ale tak mozno len ja som divny ( ved predsa aerolinka to "umoznuje" )

Potom sa netreba cudovat ak to Qatar prave vdaka takymto cestovatelom odpiska a doplatia na to aj taki co kupovali letenky este predtym ako bolo o nejakej korone pocut...

0 Citovat

+1


Presne kvoli takymto vychcancom to myslim za chvilu zatrhnu. Keby si pockal aspon 2-3 tyzdne a nie to na druhy den menit.

0 Citovat

Lamentatio rusticana🤣

0 Citovat


jestli to menis za 24 hodin ci 3 tydny na principu vychcankovstvi nemeni lautr nic. ze u me chamtivost vyhrala nad etikou jsem uvedl vyse a jsem si toho plne vedom. mam nahled na sve neduhy.

0 Citovat

Daniel napsal(a):


jestli to menis za 24 hodin ci 3 tydny na principu vychcankovstvi nemeni lautr nic. ze u me chamtivost vyhrala nad etikou jsem uvedl vyse a jsem si toho plne vedom. mam nahled na sve neduhy.

Nikdo není dokonalý :-)

0 Citovat

tak za mna nakoniec spokojnost...zmenene z junovej cesty PRG-DOH-SEZ a spat na oktobrovu VIE-DOH-SEZ a spat :) ...na katarskom supporte so zmenou odletu z PRG na VIE ziaden problem :) ...takze aj zmena v C z A330/A320 na A350 potesila. Uz len dufat ze poletime :)

0 Citovat

qatar svou flexibilní politiku drzi, akorat zdrazil vetsinu letu. Napr. Kuvajt na 16k(misto 9), da nang na 24k(misto 12). Takze posunuli cenu promo tarifu na flexi tarify. Maledivy ale treba za 15k stale ke koupi.

0 Citovat

lehucko osekavaji podminky vizhttps://milelion.com/2020/05/18/...ce-policy/

0 Citovat

Pokud je pravda, že ze začátku šly měnit letenky GRU-EZE na třeba GRU-LAX via DOH, které údajně nakoupily stovky lidí...

0 Citovat

po dlouhy dobe zacinam koukat na letenky, tedka jsem si skusebne kliknul PRG-BKK na listopad, a nejlevnesi economy-tarif , tak to dava cenu 27514kc za r/t  letenku.  to je "dvojnasobek"  ceny pred covidem.  no dekuji. 

0 Citovat

Vy musíte bezpodmínečně letět s QR? Protože třeba Finnair má Bangkok z Prahy na listopad za 12 tisíc. 

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Vy musíte bezpodmínečně letět s QR? Protože třeba Finnair má Bangkok z Prahy na listopad za 12 tisíc. 

ovsem ze nepotrebuji letet s QR, jenom touhle cenovou politikou si QR moc nepomuzou,kdyz konkurence je vyznamne levnejsi..

0 Citovat

To rozhodně. Je za tím manažerské selhání v QR, kde si někdo nedomyslel jakou odezvu bude mít jejich enormně benevolentní rebooking policy a teď to hasí tímhle hloupým způsobem - že z nabídky vyřadili nejlevnější neflexibilní tarify, které kupuje naprostá většina cestujících. 

0 Citovat

viz muj prispevek vyse. ceny vyrazne zvedli po tom runu na flexibilni letenky. moznosti byly: zrusit jejich generous policy a ztratit tvar nebo sakra zvednout ceny letenek. a nikdo nepochybuje o tom ze postupne pribydou(pribudou??) dalsi drobne restrikce. opravdu to bylo zpocatku too good to be true.. a nikdo tomu nedaval dlouheho trvani

@Breathe:vidim ze jsme odpovidali ve stejny cas...

0 Citovat

Ahojky, máme letenky do Sydney na září, přemýšlím, že to posunu na říjen, když to teď nabízejí bez doplatku ceny. Použil jste to někdo sím? Nebo vyčkáváte ?

0 Citovat

Australia bude pravdepodobne zavreta az do konca roka. Zatial by som na tvojom mieste cakal. Tiez sa chystam a mam info z prvej ruky.

0 Citovat

sexiakcie napsal(a):

Australia bude pravdepodobne zavreta az do konca roka. Zatial by som na tvojom mieste cakal. Tiez sa chystam a mam info z prvej ruky.


od premiera Australie alebo Alzbety? :))

0 Citovat

sexiakcie napsal(a):

Australia bude pravdepodobne zavreta az do konca roka. Zatial by som na tvojom mieste cakal. Tiez sa chystam a mam info z prvej ruky.

Podľa QR politiky to mozeš v budúcnosti kedykoľvek ako budeš potrebovať meniť.

Ja som tak dnes menil v piatok menenú letenku do Male.

0 Citovat

Breathe napsal(a):

To rozhodně. Je za tím manažerské selhání v QR, kde si někdo nedomyslel jakou odezvu bude mít jejich enormně benevolentní rebooking policy a teď to hasí tímhle hloupým způsobem - že z nabídky vyřadili nejlevnější neflexibilní tarify, které kupuje naprostá většina cestujících. 


Dajme im par dni/tyzdnov a ono sa to utrasie a opat sa objavia aj lacnejsie letenky. Ono dost si zavarili tou hlupostou ze sa da menit kedykolvek zakupena letenka len tak "hogo fogo"...a potom zistili ze vo svete je mnozstvo ludi ktori kupia napr lacny Kuvajt a obratom to chcu menit za Seychelly a podobne :) ( politika/myslienka to bola dobra, ale jej finalna realizacia nebola tak trosku domyslena ) 

0 Citovat

Status Match Qatar. Uzávěrka o půlnoci ve středu

http://www.statusmatcher.com/report/60294


0 Citovat

Sexiakcie, díky, takovou odpověď jsem ale nechtěla:o), jo já vím, že je to na houby, no uvidíme. 10 let jsem na tuhle chvíli čekala a velkej fuck:o(. 

0 Citovat

richard.pastorek napsal(a):

po dlouhy dobe zacinam koukat na letenky, tedka jsem si skusebne kliknul PRG-BKK na listopad, a nejlevnesi economy-tarif , tak to dava cenu 27514kc za r/t  letenku.  to je "dvojnasobek"  ceny pred covidem.  no dekuji. 


Teď jsou ceny zase kolem 12k 

0 Citovat

Kdo čeká delší dobu na refund, tak mohu vřele doporučit kontaktovat QA přes Twitter. Zadala jsem žádost přes ZD 12.4. do 18.4. stále nic, tak jsem zkusila Twitter, do druhého dne byla odpověď a nyní už mám vše zpět. Hodně štěstí všem kdo čekají.

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

Podľa QR politiky to mozeš v budúcnosti kedykoľvek ako budeš potrebovať meniť.

Ja som tak dnes menil v piatok menenú letenku do Male.


Tak dnes som náhodou pozrel status leteniek, a na moje prekvapenie vidím not confirmed.  Info od QR zatiaľ žiadne.

Tak som tam zavolal a bolo mi povedané, že niektorý z tých letov je zrušený, a prebehne update ich letových plánov.

Takže sa mám ozvať tak za 10-12 dní, a potom sa to bude nejak riešiť.

Letieť som mal na Vianoce, a už teraz rušia lety...

Ale na ich stránke sú tie lety stále v predaji.

No vyzerá to tak že to ešte bude zaujímavé. Sám som zvedavý či vôbec niekam poletíme.

0 Citovat

Pro lidi, co nevědí, zda využít akce QR na změnu. Právě se mi přesně po 14 dnech povedlo změnit letenku z DPS (Bali) na Akl (Zeland). Bez doplatku, mel jsem Economy (O) a povedlo se mi najít stejný tarif na stejně dlouhý pobyt.

0