Portugalsko červenec/srpen

Napsal Radim Žebrák 2018-01-25T21:17:01+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky
7 odpovědí

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, kdy je nejlepší doba koupit letenku, respektive do kdy je čas doufat, že ceny klesnou.

Chtěl bych Praha - Porto někdy po 20. 7. a zpět Faro - Praha +/- 10. 7. 2018 - tedy zhruba 15-20 dní

Například v listopadu bylo Faro -Praha za cca 1500,- , teď 3500,- , ale už jsou i za 5000 ,- (všechno ČSA) ... Tak nevím, jestli koupit teď a nadávat si, že jsem nekoupil v listopadu a nebo čekat a doufat.

Předem děkuji za odpovědi.

No to si mal kupovať za 1500, na leto už to lepšie nebude. Pozri nejakú lowcost skladačku, alebo napr. Budapešť

Zkus ještě TAP z Prahy, nebo z Berlína, nebo třeba Ryan z Norimberka.

Nebo prostě letět Praha - Lisabon a zpět.

Z Lisabonu se do Porta dostaneš bez problémů, to samé Faro - Lisabon.

Já jsem loni vyskládal s Volotea cestu Praha-Bordeaux-Faro-Nantes-Praha za 52e (17+25+5+5+ ).

Ne každému se ale chce takto cestovat a taky letenky byly ze dvou různých akcí. Což je vždy trochu vabank.

My sme kupovali niekedy v 5/2017 letenky na druhu polku 8/2017 a bolo to s tapom Praha - Lisabon za nejakých 180e/osoba myslim. Ceny som sledoval zhruba 2 mesiace a bolo to +- rovnake takze sme to uz potom neriesili a kupili.

Z Lisabonu sa potom da pohodlne napr aj vlakom ci uz dole do Fara, alebo hore na Porto

no tych 180 euro uz je skoro tych 5000 CZK, takz to uz tiez jedno

Otázka je jestli tazatel nahodou nemyslí, že 5000CZK je za ow Faro-PRG. Jelikož do Faro nelétá CSA, ale smartwings...

no tak to by bola smutna cena za OW, pravda

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!