Patagonie

Napsal mischa31 2013-10-21T09:18:26+02:00 ve fóru Hledám letenku
6 odpovědí

Dobrý den, ráda bych se zeptala odkud se dá nejlépe a za rozumnou cenu letět do Patagonie (Punta Arenas, El calafate) někdy v březnu-dubnu 2014? děkuji Misa

Dobrý den Míšo, konečně jsem se k tomu dostal - jak moc jste ochotna za lepší cenou cestovat?

Barcelona - Punta Arenas - Paříž - 17.846 Kč - http://bit.ly/18ciYUT
Barcelona - Punta Arenas - 18.370 Kč - http://bit.ly/1iehCOZ
Paříž - Punta Arenas - 18.614 Kč - http://bit.ly/16vJAAq

Dobrý den, děkuji za tipy. jelikož letenky z prahy do barcelony nejsou zatím moc výhodné, celková cena by se vyšplhala podobně jako cena letenky z frankfurtu. ale určitě to stojí za sledování. třeba se to ještě změní. díky moc za radu

Tam je právě možnost využít nějakého spoje z Polska, zkusím poskládat kompletní itinerář.

dobrý den, Polsko by bylo možná lepší, dá se tam dobře dojet i vlakem. jelikož pracuji a můžu odjet maximálně na 3týdny vkuse snažím se, aby podíl cesty na celkové dovolené byl co nejkratší.

Dobrý den, ráda bych se jela podívat přes svátky (prosinec - leden) na měsíc do Patagonie. Mohli byste mi doporučit odkud kam je nejvýhodnější letecká cesta a kdy se vyplatí koupit letenky? Děkuji! 

Šel bych cestou kombinace letenek, v poslední době se celkem levně prodávají letenky do Chile, z Itálie do Santiaga de Chile se dají koupit i za desítku. Přípoje do Itálie jsou otázkou dvou tisíc, následně ze Santiaga létá nízkonákladovka Sky Airline https://www.skyairline.com/english, u které se dají koupit letenky třeba úplně na jih do Punta Arenas i do dvou tisíc za zpáteční cestu. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!