Ahoj, řeším probém. Včera jsem rezervovala letenku a v noci jsem si vzpomněla, že poletím na jiný pas (mám dvě občanství a v čechách měním jméno na občance v průběhu příštího měsíce a dle lhůt mi to prostě nevyjde letět na českou občanky (budu už mít nové jméno). Jak moc velký problém to bude na letišti, když předložím pas jiné narodnosti? Za změnu jména je mi jasně se platí nepřiměřený poplatek, ale nikde nevidím jak řešit změnu (dejme tomu chybu) při zadání špatné národnosti. ptám se tu, než budu volat na linku Ryanair, třeba mi někdo poradí. .

Změna národnosti

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Ahoj,
řeším probém. Včera jsem rezervovala letenku a v noci jsem si vzpomněla, že poletím na jiný pas (mám dvě občanství a v čechách měním jméno na občance v průběhu příštího měsíce a dle lhůt mi to prostě nevyjde letět na českou občanky (budu už mít nové jméno). Jak moc velký problém to bude na letišti, když předložím pas jiné narodnosti? Za změnu jména je mi jasně se platí nepřiměřený poplatek, ale nikde nevidím jak řešit změnu (dejme tomu chybu) při zadání špatné národnosti.
ptám se tu, než budu volat na linku Ryanair, třeba mi někdo poradí.

0

národnost nikdo nezkoumá, jméno by byl problém.

0 Citovat

Jméno mám v druhém pase bez přídavku ová smiley tak snad to taky proleze... no prostě jsem na tyto věci nemyslela včas....

0
2 reakce