Léto s rodinou

Napsal tomikk 2013-10-22T07:09:35+02:00 ve fóru Hledám letenku
5 odpovědí

Dobrý den,
dlouho jsem nenakupoval letenky s velkým předstihem, což je přesně to, s čím tady máte všichni zkušenosti. Chci se tedy zeptat.
V létě bych rád se ženou a dvěma dětmi (5 a 7 let) letěl někam do JV Asie. Je mi vcelku jedno kam. Thajsko, Vietnam, Indonésie... všude je tam dobře, mám to tam proježděné ještě z batůžkářských dob. Otázky jsou dvě: 1) kdy se tak zhruba začnou objevovat zajímavé ceny? 2) dá se někdy najít nějaký let, kde děti neplatí tolik jako dospělí?
Díky za radu,
tm.

Ahoj Tome, letenky na léto přijdou až s přelomem roku, spíše k jaru 2014 - není tedy kam spěchat a spíše si počkat na zajímavou nabídku...

Některé tarify umožňují slevy na děti, ale v případě HITů to není ani potřeba smiley

Ahoj, budu rada , kdyz se toto tema trochu rozvine...smiley rada bych se v teto souvislosti zeptala na na pocasi v Thajsku a na Bali v prubehu skolnich prazdnin - cervenec , srpen. Taky bych byla rada za rady na tipy kam s detmi, nechci byt najednom miste ale videt toho co nejvic - Thajsko od severu az po nejaky ostrov, Bali me taky moc zajima. Budu vdecna na tipy na bezpecne cestovani, ubytovani s detmi. V neposledni rade na vas nazor, rady, zkusenosti - co zena sama s detmi v techto krajinach ...? Diky!

Dave: Díky!

Daniela: Já tam s dětma ještě nebyl, ale sám jsem byl v Thajsku asi pětkrát a ta země je úplně v pohodě. Tipy na konkrétní místa zatím nemám, plánujeme pár dní v Bangkoku, pak k moři. Dojedeš tam normálně linkáčem, ubytování se najde snadno.
Jako žena nevím, ale neslyšel jsem, že by někdo hlásil problémy.

Thajsko na rozdíl od muslimských států nemá s ženami problémy smiley

Ahoj všem, v Thajsku jem byl, je to trochu dávno a procestoval jsem zemi od severu na jih---bylo to fajn, tuzemce jsme potakli jen 1x za 26 dní, což bylo velmi příjemné.
S dětmi se mi tam ale moc nechce jednak kvůi délce letu a druhak kvůli očkování.
Myslím, že jsou bližší destinace, kde se dá strávit příjemná poznávací dovolená a ne se jen válet u moře
Také toto téma právě doma řešíme, tak se zde třeba dobereme nějakého kloudného výsledku a nápadu
Na jak dlouho chcete jet?
M

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!