Letenky do Gruzie na červen 2018?

Založila před 6 lety Andrea Stratilová ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je ještě nějaká možnost sehnat letenky do Gruzie z ČR nebo Katowic, Vídně atd. v termínu okolo 12.-18.6.2018 za rozumnou cenu? +-3 dny klasika :-) Před pár dny jsem koukala na netu a pohybovaly se okolo 4-4,5 tisic... ted už je to 5-6 tisíc.. Jedná se mi o to, jestli se vyplatí čekat ještě, nebo už to mám vzít za těch 6 tisic, což se mi zdá hodně. Jsme celkově 4, takže i těch míst je potřeba více. Jsme z Olomouce, takže nějaká letiště poblíž nejlépe. Já už toho na netu moc nenašla, ale také přiznávám, že nejsem žádný profesionál. Loni jsme letěli v srpnu s Wizzair do Kutaisi za necelých 5 tisíc. Je mi celkem jedno, jestli by byl přílet do Kutaisi nebo Tbilisi. Preferujeme Tbilisi, ale doprava z Kutaisi tam je poměrně snadná.

Děkuji moc za jakékoliv tipy a rady.

0

Nechapem na co musis zakladat zasa novu temu, ked si ten isty dotaz pisala vcera sem https://www.cestujlevne.com/disk...61606 ; . A nie - to, ze ti nikto neodpovedal, nie je dovod...

0 Citovat

Protože jsem to téma napsala do špatného fóra - Co vidět a navštívit a ne do vyhledávání letenek. To, že by mi nikdo neodpověděl - ne, není to pro mě důvod.

0 Citovat

ved tam mas Pegasus z Prahy za 4700CZk 11-18/6

0
3 reakce