Qatar airways - pridani mimina 8mesicu do existujici rezervace? je mozne? ano ci ne?

Napsal Standa Rojicek 2018-02-19T21:56:09+01:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem
7 odpovědí

Ahoj, mame rezervaci vienna - dauha - bangkok a zpet v dubnu. Mozna se nam nepodari mit hlidani pro mimco 8 mesicu a muselo by letet s nami.. A mel bych dotaz. Letenky pro me a manzelku jsou Economy (T) - ja jsem silver u one world.

Jak se da pridat mimco? Pas mame..

Kolik nas to bude stat?

Online moznost nevidim tudiz je potreba volat na qatar linku?

Diky za info.. Letime za v dubnu ale tak nejak potrebuji vedet moznosti.

Oslovte prodejce, ten jediný vám umožní spravovat rezervaci.

Zalezi jestli chcete pro dite vlastni sedadlo (u 8 mesicu pochybuju) nebo ho povezete na kline - kazdopadne Vam tam dite prida akorat OTA ktera spravuje rezervaci - QR ti reknou maximalne cenu, ale budes to muset zaplatit pres prodejce, jak pise Dave..

Ja jsem premyslel ze vezmu sveho 10ti mesicniho syna & zenu na Pattayu s tim QR C, nicmene dostal jsem od zeny stopku, nejak se ji nechce brat takhle male dite do Thajska (coz respektuju)..

Ahoj, prodejce je prave qatar, ja to kupoval pres qatar www stranky..

Takhle malé mimčo bude sedět na klíně během vzletu a přistání. Technicky vzato neubere sedadlo a s QA letí zadarmo. 

Neumím přímo říct kontakt na lidi v Praze. Ale napiš email (ať nevoláš draze do a Kataru). Zmiň číslo rezervace a fakt, že chceš mimčo. Určitě to nebude problém. 

Spousta věcí jde upravovat i přímo v rezervaci na stránkách Qatar Airways. Takže když jsi kupoval letenku nepřímo, můžeš to zkusit i tak. 

Honza 

Ak je letenka kupovana priamo u QR,tak sa da volat na ceske cislo:   +42 - (0) 296181812  (09:00 - 18:00 Monday to Saturday.) komunikcia v anglictine, je to presmerovane na call centrum v Polsku

Ahoj, diky za info a zkusim to pozjistovat.

Ahoj, diky za info a zkusim to pozjistovat.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!