Dobry den poradte mi prosim lacne letenky do Kostariky alebo okolia na obdobie okolo 1ho decembra. Dakujem pekne .

Kostarika

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

12 reakcí

Dobry den poradte mi prosim lacne letenky do Kostariky alebo okolia na obdobie okolo 1ho decembra.

Dakujem pekne

0

Odpověd v Poradně

0 Citovat

Dobrý večer - hledám letenky do 20 tisíc do latinské Ameriky toto léto pro moji rodinu.  Poradili mi Kostariku, ale nenašel jsem nic pod 24 tisíc a to ještě s několika přestupy v USA. jsme docela flexibilní. děkuji za tip. 

0 Citovat

Peter Gromski napsal(a):

Dobrý večer - hledám letenky do 20 tisíc do latinské Ameriky toto léto pro moji rodinu.  Poradili mi Kostariku, ale nenašel jsem nic pod 24 tisíc a to ještě s několika přestupy v USA. jsme docela flexibilní. děkuji za tip. 


Pokud nekam do cele Latinske Ameriky (od Mexika po Ohnovou Zemi), pak jiste naleznes letenky i do 10 tisic. Zalezi, co a kde preferujes.
0 Citovat

děkuji za odpověď. s rodinou jsme se zaměřili na Kostariku pro její technickou infrastrukturu i relativní bezpečnost při volném cestování napříč krajinou.  taky počasí a moře rozhodovalo. v Patagonii by nám asi byla zima. a taky proto jsem psal o výšce ceny letenek do této destinaci. kdyby ale bylo něco podobného - třeba v Panamě nebo Peru v letních měsících na tří týdny? potřeboval bych záchytný bod, který bych  mohl dále rozvinout - a tím jsou právě letenky do cca 20 000 (round/person) děkuji za tip. 

0 Citovat

Peter Gromski napsal(a):

děkuji za odpověď. s rodinou jsme se zaměřili na Kostariku pro její technickou infrastrukturu i relativní bezpečnost při volném cestování napříč krajinou.  taky počasí a moře rozhodovalo. v Patagonii by nám asi byla zima. a taky proto jsem psal o výšce ceny letenek do této destinaci. kdyby ale bylo něco podobného - třeba v Panamě nebo Peru v letních měsících na tří týdny? potřeboval bych záchytný bod, který bych  mohl dále rozvinout - a tím jsou právě letenky do cca 20 000 (round/person) děkuji za tip. 

Zdravim Peter, v septembri ide Kostarika aj za 400 eur: 4.9. - 16.9. 2019.



0 Citovat

díky Jakube, mám v rodině učitelku a potřebuji ji vyvést o letních prázdninách. Hledám exotickou zem za return ticket do 20 000, -kde můžu relativně bezpečně s rodinou  trekovat.  Peter

0 Citovat

Do Kostariky se koukni na Condora, jen tak namátkou jsem se do 20k vešel, navíc je v ceně klasicky 20kg zavazadlo

0 Citovat

Jaké jsou v Kostarice elek.zásuvky, je potřeba nějaký adaptér? Děkuji za odpověď. Josef

0 Citovat

Jako v USA, viz. http://www.zasuvky.eu/zasuvky/kostarika

0 Citovat

Ahoj, nemáte zkušenost s pojištěním do Kostariky od společnosti Trawick? Děkuji

0 Citovat

Ahoj, vyzkoušeno před měsícem, funguje bez problémů. Jednoznačně nejlepší varianta...

0 Citovat

Ahoj, rád bych zase otevřel toto téma.. s rodinou 2 děti (4 a 6 let) + 2 dospělí.. bychom rádi v březnu do Kostariky, akce od Air Canada nebo United sme nechytili a jelikož bychom rádi letenku okolo 12 tisíc, zkouším to tady. Jediný požadavek je 14-21dní. Kdyby někdo o něčem věděl, budu moc rád za pomoc. Díky Lukáš 

0
12 reakcí