Ahoj Dave. Prosím o radu co se týká letenky Praha - Manila a zpět na období konec února až začátek března, návrat zpět za 3 týdny. Je vhodné booknout letenky už nyní a nebo se vyplatí počkat na nějakou akci? Dá se ted pořídit z Prahy za cca 16.500 s jedním přestupem v Soulu, ale doba letu je tak 1 den a 8 hodin, jelikož stop-over je tak 10 hodin v Soulu. Vím že se dají vychytat letenky z Milána za tuším kolem 12.500. Letenka Praha - Milán se dá sehnat asi za 2.500, ale muselo by to vše časově perfektně navazovat, jinak se to časově natáhne taky na zbytečně dlouho... Máš nebo máte někdo nějaké jiné lepší a méně komplikované a hlavně časově nenáročné lety do 20 hodin, nejlépe z Prahy? Díky moc za Tvé (Vaše)tipy a rady, s pozdravem Mohyc .

Praha - Manila a zpět

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Ahoj Dave.
Prosím o radu co se týká letenky Praha - Manila a zpět na období konec února až začátek března, návrat zpět za 3 týdny. Je vhodné booknout letenky už nyní a nebo se vyplatí počkat na nějakou akci? Dá se ted pořídit z Prahy za cca 16.500 s jedním přestupem v Soulu, ale doba letu je tak 1 den a 8 hodin, jelikož stop-over je tak 10 hodin v Soulu. Vím že se dají vychytat letenky z Milána za tuším kolem 12.500. Letenka Praha - Milán se dá sehnat asi za 2.500, ale muselo by to vše časově perfektně navazovat, jinak se to časově natáhne taky na zbytečně dlouho... Máš nebo máte někdo nějaké jiné lepší a méně komplikované a hlavně časově nenáročné lety do 20 hodin, nejlépe z Prahy?
Díky moc za Tvé (Vaše)tipy a rady, s pozdravem Mohyc

0

Ahoj, 16,5 je z PRG dlouhodobě nejnižší cena. Pokud hledáš pohodlí, není jiné varianty.. Pokud bys měl nějakou kombinovanou letenku, je celkem riskantní tlačit přípoje na minimální connection time. Pak bys mohl mít krásný 3 týdny v Miláně smiley

Při přestávce v Soulu využij free-tour - viewtopic.php?f=20&t=854

0 Citovat

Díky moc za radu!

Ještě mám ale jeden dotaz. Je nutné zkoušet štěstí každý den, zda-li se něco neobjeví? Ted jsem to tak 3 týdny nesledoval a o těch za 16.500 si můžu nechat jenom zdát. Dokonce jsem našel i z Mnichova zpátečku za 16.100 s Qatar, ale at hledám jak hledám, tak už je vše fuč smiley Jsem z Prahy tak jsem čekal na lepší a pohodlnější let přímo z naší metropole... Vím že nejsi věštec, ale ted tam nic zajímavého není... Mám raději zvolit současnou nej nabídku, které jsou mizerné v porovnání s tím co jsem našel před 3 týdny, ale váhal a nebo mám čekat jak se říká na "Godota" smiley

Předem díky za odpověd,

s pozdravem Mohyč

0 Citovat

Ono si to chce ujasnit jestli je pro tebe prioritou cena nebo komfort. Jedno s druhým ne vždy jde skloubit. Stejně tak nemá smysl uvažovat o tom jet do Mnichova kvůli "úspoře" pár stokorun stím že jen na cestě tam strávíš osm nebo kolik hodin (navíc s rizikem možné buzerace ze strany bavorské dálniční policie), stejně jako lepit dvě na sobě nezávislé letenky, navíc v zimě kdy může napadnou sníh a zavřou jedno nebo druhé letiště a z navazující letenky se stane bezcenný kus papíru.
Když se podíváš sem letuska.cz tak je tam k mání let s Korean z Prahy 24.2. tam a 17.3. zpátky za 16,753 Kč. Itinerář s Korean Air má obrovskou výhodu v tom, že aerolinka ti poskytne ubytování v hotelu u letiště gratis a navíc letiště v Incheonu je co do možností zábavy opravdu bezva (nesrovnatelné s naleštěnou bídou Dubaje nebo špíny Doha), např. poskytuje výlety do Soulu a okolí v trvání 2-6 hodin zdarma. Vyzkoušeno osobně, mohu doporučit. Takže delší přestup s ubytováním v hotelu bych viděl spíš jako plus a možnost vidět něco navíc, vyspat se po dlouhém letu v normální posteli a do destinace doletět svěží. Navíc servis na palubě, civilizovaná konfigurace sedaček, místo pro nohy je jeden z nejlepších vůbec.

0 Citovat

Petr76: odkaz smazán ... víš proč.
Korean poskytuje hotel jen u dražších tarifů, takže si myslím, že tenhle to zrovna není on smiley

Jinak Praha - Manila s prohlídkou Pekingu máš za 15.649 Kč - http://bit.ly/HJuGAb

0 Citovat

Tak ja osobne bych vzal tu letenku do Manily z PRG, kterou tady doporucil Dave (viz vyse). Po dnesnim oslabeni koruny CNB bych uz asi na lepsi cenu v tomto roce nespolehal smiley

0
5 reakcí