Zdravím, mám hloupý dotaz. :)Mám následující letenku:PRG-LHR, BA853, 6:50-8:00, LHR-HND, BA4608/JL42, 9:30-5:15, HND-OKA, JL901, 6:25-9:05.Riskli byste přikoupení letenky s Peach, MM933, OKA-KHH, 11:25-12:15 s tím, že si vezmete jen příruční zavazadlo? Letenka OKA-KHH+TPE-OKA stojí jen 1600 Kč a odlet další den je už dražší. :) .

Okinawa -přestup

Založil ve fóru Letecké společnosti

5 reakcí

Zdravím, mám hloupý dotaz. :)

Mám následující letenku:

PRG-LHR, BA853, 6:50-8:00, LHR-HND, BA4608/JL42, 9:30-5:15, HND-OKA, JL901, 6:25-9:05.
Riskli byste přikoupení letenky s Peach, MM933, OKA-KHH, 11:25-12:15 s tím, že si vezmete jen příruční zavazadlo? Letenka OKA-KHH+TPE-OKA stojí jen 1600 Kč a odlet další den je už dražší. :)

0

Peach lítá v Naha z jiného terminálu (LCC terminal) než JL. Dá se tam dostat jedině busem, protože se musí přes střežený prostor letiště, lcc terminal je udělaný ze skladiště. Na bus budeš muset čekat ty intervaly tam nebyly malé. Pak budeš muset znovu projít security. Já bych to asi nerisknul, stačí 30 minut zpoždění z Hanedy a už to bude natěsno. 

0 Citovat

Díky za informace, o LCC jsem nevěděl. Intervaly jsou prý 10 minut, ale i tak je to komplikace. Asi zůstaneme na Okinawě. :)

0 Citovat

Jinak na Taiwan z Okinawy létá i Tigerair Taiwan (KHH i TPE) a Vanila Air (TPE) tak se zkus podívat jestli by se nedala udělat lepší cena než s Peach na pozdější let nebo na další den. Samotná Okinawa je super, je to úplně jiný svět než Taiwan, doporučuju půjčit auto, platil jsem něco kolem 1000 Kč na den. Autobusy jsou strašně drahý k poměru k vzdálenostem a cokoliv severně od Nago a akvária je strašně obtížně dostupné busem z Naha. Autem si můžete projet i vnější ostrůvky, které jsou s hlavním spojené mosty a na kterých jsou ty nejlepší pláže bez lidí.

0 Citovat

S tema 10 min nepocitej... pendluje tam bus a jak jede tak jede... navic... do busu se nastupuje kdo driv prijde ten driv odjede... kdyz pres vama pristane tesne nejaky letadlo a z svyho vystoupis jako jeden z poslednich... tak si klidne 30min pockas.-) Jinak ta “priletova” hala je hooodne funny... takova opicarna... asi nejhorsi co jsem kdy videl mimo zeme tretiho sveta.-) 

0 Citovat

Teď jsem obzvlášť zvědav. :) Nejen na tu halu a možná Taiwan (jestli strávím pětistovku rozdíl mezi akční a dražší letenkou :D), ale taky na rozdíly mezi hlavními JP ostrovy a Okinawou.

0
5 reakcí