1. Fórum
  2. Letecké společnosti
  3. LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines

Napsal David Eiselt 2012-05-30T05:51:58+02:00 ve fóru Letecké společnosti

To mas pravdu, tiez si rad rypnem...najma ked sa tu dookola opakuju rovnake otazky, prip. jednodcho vygooglitelne.

Ale Roomstr má pravdu. Občas se lidi už předem omlouvají, že se vůbec ptají. A dost často někdo nedokáže udržet své ego na uzdě, a je zbytečně verbálně agresivní nebo alespoň nepříjemný. I na sebevětší blbost lze odpovědět slušným způsobem- viz Dave.

LOT s největší pravděpodobností bude létat z Budapešti přímé lety do USA od příštího roku. Budapešť si tak konečně po krachu Malevu odškrtne lety přes Atlantik.

AC Rouge už dlouho létá přímé linky z BUD do Kanady.

Pravda. Do USA se debatovalo původně i s Emirates, kteří tak mohli nasadit další destinaci k Milánu a Athénám. Nakonec LOT na JFK a ORD.

LOT ma momentalne promo akci na linku Katowice - Warsava, tam: 421,- zpet: 596,-

To je ale normální cena. Respektive kolem 1070,- Kč se pohybuje standardně při nákupu dopředu, lítám tak pravidelně. Takže pokud akce, tak sleva je cca 50,- Kč :)

Nevim, ja jsem sledoval cenu techto letenek ccac 3 tydny a standard byl -  tam pres  500 a zpet -  pres 700. Ted jde koupit relativne pozde, treba dva tydny (konec dubna, zacatek kvetna) pred odletem za tech lehce pres  1000,-

Jo vidím to, ale pokud nekupuješ několik týdnů před odletem, ale měsíc a víc, tak standardně je tam nějakých 450,- a zpět nějakých 630,-, celkově to vychází na 1070 - 1080,-.

Takže sleva tam opravdu je, hlavně se vyplatí, pokud někdo potřebuje letět teď, ale pokud bookuješ s dostatečným předstihem, tak to není nic závratného.

Přes 200 cestujících polského státního leteckého přepravce LOT na pondělní večerní návrat z Pekingu do Varšavy zřejmě jen tak nezapomene, a to nejen kvůli desetihodinovému zpoždění odletu. Jejich Boeingu Dreamliner 787 se rozbilo jedno z hydraulických čerpadel. Zástupce LOT na pekingském letišti však neměl dostatek peněz v hotovosti na opravu, takže vyzval cestující, aby se na ni poskládali.

https://www.novinky.cz/zahranicn...Tpucxjotjc

To je zase totální blábol na úrovni nejdebilnějšího bulváru, určitě by byl fakt strašný problém pro zástupce LOT vybrat kartou z bankomatu, třeba během těch 10 hodin.

Nová linka až 2x denně PRG -BUD: https://www.prg.aero/lot-slavi-v...eho-jeraba

Honza Čermák napsal(a):

Nová linka až 2x denně PRG -BUD: https://www.prg.aero/lot-slavi-v...eho-jeraba

To už se nějaký měsíc prodává, mělo to začít lítat koncem března 2020, odsunulo se to až na konec května

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!