Ahoj hledame s kamošemjakekoliv levné letenky kamkoliv , jsem tu nějakej čas a rad bych se třeba někam zaletel podívat. Díky moc . Thxx .

Manchester a okolí

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Ahoj hledame s kamošemjakekoliv levné letenky kamkoliv smiley z Manchesteru smiley, jsem tu nějakej čas a rad bych se třeba někam zaletel podívat. Díky moc smiley něco jako cestujlevne ale pro UK ? smiley. Thxx

0

Co třeba Island, z Manchesteru tam létá easyJet .-)

0 Citovat

Dik smiley něco dalšího ?:) myslel jsem jako že když tady je Dubaj za 2 tisice a USA za 3 tisice tak treba z Mencehsteru nebo z Londyna bude taky něco extra levneho nějake ty akce hmm ?:) Dík dík

0 Citovat

Mrkni na Thomas Cook - http://cestujlevne.com/indie-letenky-le ... -3-799-kc/ smiley

0 Citovat

Dave diky diky smiley ten Thomas je ze vsim vsudy?:) To Tenerfie vychazi asi nejlevnejsi co jsme ted zkousel rad bych se podíval nekam po silvestru smiley jedno kam hlavne at je to levné.

0 Citovat

Dave myslis ze to po vanocih bude jeste levnejsi třeba ,?:)

0 Citovat

Vánoční a Silvestrovské termíny jsou prekérní.. Tam to dolů podle mě vůbec nepůjde smiley

0 Citovat

myslim po silvestru smiley, nejlepe Dubaj ?:) nebo i jinam smiley proste jen at je to za hubičku smiley dííík

0
7 reakcí