Letenka z Portugalska na Azory

Napsal kobracek 2018-02-28T21:34:34+01:00 ve fóru Hledám letenku
8 odpovědí

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, za kolik Eur je reálné, že Ryanair začne nabízet letenky z pevninského Portugalska na San Miguel nebo Tercieru na srpen za přijatelné ceny? 85 eur/jedna cesta se mi zdá přemrštěné. Co myslíte? Pomozte prosím. 

Ceny letenek diktuje sezóna, což je v tomto případě její vrchol. Ryanair může jít ještě dolů, ale budou do spíš drobné, určitě bych nečekal poloviční ceny ;-)

Děkuji za odpověď, budeme v Portugalsku 3 týdny, z toho bychom chtěli být tak týden právě na Azorských ostrovech. Vy si myslíte že se nenajde letenka třeba za 35 euro za jeden směr? 

A kdy by bylo dobré uvažovat o koupi?? 

Netroufám si predikovat, jak ceny budou vyvíjet, ale kdybych byl optimista, tak kolem 100 euro za zpátečku bude v pohodě. Ceny určitě sledujte, rozhodující pro nákup jsou tak 2-3 měsíce před odletem.

Ok dobře, dekuju moc

Trosku s Lukasem nesouhlasim , Ryanair kupovat 2-3 mesice dopredu je prilis brzo , leda by tam byla nejake akce ,nebo tam sla cena opravdu dolu vyrazne ,jsou to sice prazdniny ,to ano ,navic takova specificka destinace , ale vic bych se priklanel k tomu mesici predem ale sledovat od toho cervna to ano , ted mel treba Ryanair akci ktera trvala tyden na letenky od 1.4. , vzdycky je to pak na urcitou periodu, ale do toho vkladaji ruznedlouho trvajici akce , ted bude mozna neco k St. Patricku , ale tipuju to na 24 hodinovku , mozna je dobre sledovat i svatky ( Bank Holiday )

Opět jsem se nic nedozvěděl!

Doporučuji spíše koupit než čekat. V top sezóně na Azorské ostrovy podle mého názoru není šance, že by šla cena nějak výrazně dolů, spíše půjde nahoru, není důvod zlevňovat. Počítal bych, že 2 až 3 měsíce před odletem bude RT za 200 euro a možná i víc. Sám jsem chtěl v létě na Azory jet, ale v mém termínu je to už 130 euro, počkám si na příští rok a letenky koupím first minute za 80euro RT s TAP Portugal.....nebo 60RT s Ryanem.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!