Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, za kolik Eur je reálné, že Ryanair začne nabízet letenky z pevninského Portugalska na San Miguel nebo Tercieru na srpen za přijatelné ceny? 85 eur/jedna cesta se mi zdá přemrštěné. Co myslíte? Pomozte prosím.  .

Letenka z Portugalska na Azory

Založil ve fóru Hledám letenku

@Leos Literak  ,vsak ja vim , ale co tu sleduju tak je tady znacne mnozstvi  tech co pracuji na cestach pres pc  a tim padem mohou odjet kdykoliv  a mnoho firem  to zacina vyuzivat cim dal vic

@Brouk , jasne 70 byla vcerejsi cena  a ono lze najit i treba dva prestupy a odlet odjinud nez  Cesko a sirsi okoli  takze se na tech 50 muzu dostat ,navic do prazdnin daleko  , jinak jsem nepsal ze to je blba cena  ,ale ja bych za takovou neletel ,protoze  treba noc v nejakem meste a prestupy  beru jako pridavnou hodnotu kdy vidim neco navic i kdyz za to ve vysledku  dam stejne penez , primy let je jen pro pohodli a pokud je dobra cena , ani z Irska nelitam moc primo,ovsem tam je to spis o uspore penez a slabem vyberu moznosti s Corku   a usporu casu nepotrebuju

Navic s tou usporou casu je to casto diskutabilni ,kdyz se jedna o  let v tom dnu  bez nutnosti noclehu,  tak to zadnou dovolenou  nesetri  ,jen to eliminuje  otravne cekani  na letisti  ,kdyz neni prostror se nekam podivat
0 Citovat

@Brouk : jsem z Brna,takže jsem na letišti VIE(resp.parkoviště Parktiger) rychleji než v Praze.


@mikir : to otravné čekání na letišti znamená v mém případě 1,resp.2 hodiny... Když lítám služebně např.někam do Asie,tak bohužel taky musím přes MUC,ZRH,nebo FRA.Málokdy se podaří přímo z Vídně.Takže když nemusím,tak nemusím.




Edit:právě zakoupeno za 8811 Kč.

0 Citovat

Takže po 2 letech se budu muset zbavit voucheru, ale to spojení zpět je v létě horší (pokud zase nenahodí nějakou akci). Dá se nějak uplatnit voucher tak, že bych proletěl VIE-PDL, PDL-LIS s TAP na ten voucher, a z LIS bych letěl do VIE už s Ryanair?

0