ahoj cestovatelé, hledám letenku do mexika, konkrétně do Cancunu nebo Playa de Carmen na přelomu února a března zhruba na 14 dní.. nemůžu nic kloudnýho sehnat.. myslím, že je reálná cena do 10K.. nemusí to být nutně z ČR, v pohodě odkudkoli z Německa nebo jiného blízkého okolí.. díky! .

Mexiko

Založil ve fóru Hledám letenku

Tak když se dá letět hluboko pod 10 , tak to musíš Naděždo taky poradit, kde to koupit. Není opravdu lehké takové letenky najít.

0 Citovat

No tak zrovna třeba včerejší akce za necelých 8k.

0 Citovat

No to nevím. Chlapec psal o lednu a ty mu nabízíš konec března. 

0 Citovat

Vždyť jsem psala, že pokud chce ušetřit, tak se musí přizpůsobit.

0 Citovat

:-)))))

0 Citovat

Treba na ten odlet 10. Ledna lze najit letenky do Mexico City z PRG s KLM za 15k, a to s jedinym prestupem v AMS. Pak uz jenom vyresit priskok MEX-CUN.

0 Citovat

Tak letet za mene nez 10k s 2 prestupama a nekde cekat den na letisti se mi fakt nechce. Je to neefektivni a ekologie taky dostava zbytecne velkou ranu, kterou by nemusela. Planoval jsem to jako 1 prestup v Evrope a cena za zpatecni okolo 17-18k coz i donedavna bylo v nabidce prave na trase PRG-BRU-CUN s TuiFly a nebo PRG-FRA-CUN s Condorem. Bohuzel oboji zruseno/odlozeno. Predpokladam ze to souvisi s horsici se situaci v Nemecku a Belgii...Skoda tak asi poletime jinam. Moznosti zatim jeste jsou.

0 Citovat

CK nabízejí v tom Cancúnu LM už kolem 30k včetně letenky. To není úplně špatná cena. Chce to sledovat aktuální nabídku.

0 Citovat

Díky za tip. Koukám na ty zájezdy a výrazně levnější jsou ty s odletem z Vídně nebo z Mnichova než z Prahy. Super, že v těchto bohatších zemích to mají levnější než my. :D Nicméně zájezd s cestovkou mě vůbec neláká. Asi jich zkusím pár obepsat za kolik mi střelí jen letenku bez ubytování. Kdo nabídne cenu pod 20k tak beru. :D Máte někdo s tímto zkušenosti? Když celý zájezd na 14 dní stojí 30k tak proč by neprodali letenku za 20...

0 Citovat

Záleží hlavně na pořádající CK. Ty zahraniční nasazují LM ceny mnohem dříve, kdežto české drží ceny až do poslední chvíle. Některé prodávají i samotné lety (dříve např. Neckermann). Hezké srovnání je na serveru dovolena.cz

0 Citovat

Hluboko pod 10k je 5k. Jak na to, Frau Krupská?

0 Citovat

Jde to i pod 4,5t. Jen zbývá maličkost, investice 40 USD do jednoho letu v C3;-)

0 Citovat

Karel napsal(a):

Hluboko pod 10k je 5k. Jak na to, Frau Krupská?

Je to pořád stejně jednoduché - buď flexibilní, sleduj weby a neváhej s koupí. Akcí je za rok násobně více, než lze reálně proletět.

Tento týden byl ten Cancún s TAP za cca 65 euro ow. Nejsou to letenky za euro jako u Ryanairu, ale na longhaul je to pořád zadarmo.

0 Citovat

Eva Ludwigová napsal(a):

Ahoj,

nevíte někdo jak je to teď s Mexikem? Nebyl někdo v podlesní době?

Děkuji

Já nebudu soutěžit o Oskara vtipkára a raději dám odkaz na aktuální vlogy Vítka:

https://www.youtube.com/watch?v=MAwzZBfUXVM

https://www.youtube.com/watch?v=TuOW8ortHVo

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

[citace="Eva Ludwigová"]

Ahoj,

nevíte někdo jak je to teď s Mexikem? Nebyl někdo v podlesní době?

Děkuji

Já nebudu soutěžit o Oskara vtipkára a raději dám odkaz na aktuální vlogy Vítka:

https://www.youtube.com/watch?v=MAwzZBfUXVM

https://www.youtube.com/watch?v=TuOW8ortHVo

[/citace]

 

A já moc děkuji :) to jsem přesně potřebovala vidět

0 Citovat

Můžu se zeptat Evo, co ti to teda dalo? On Vítek je trošku magor, takže já osobně bych úplně nevycházel pouze z toho, co on říká. Je trošku jiná liga než běžný turista :-)

Na druhou stranu určitě není důvod se bát letět do Cancunu a vyplácnout se tam někde v okolí na pláž. To jistě ne :-).Kluci a holky 😅 si tady z tebe dělali trošku srandu :-)

 

0 Citovat

Evo, Vítek je normální vyhulenec.Liborovi_S jsi skočila na špek.

0 Citovat

A ako viete, ze Eva tiez nie je trosku magor? :)

0 Citovat

jen pro info - do půlnoci (možná až 1 AM) se pořád dá sehnat Cancún z Londýna (4.700 czk RT).

0 Citovat

Já myslím, že Eva chtěla vědět, jestli se tam dá letět a pobývat, což je z vlogů vidět, že jde. A to bez ohledu na to, co je Vítek zač. Navíc on není hloupý a z jiných jeho vlogů vím, že kromě různých řečí mimo (které někomu sedí a někomu ne) podává i použitelné info o cestování. Je trošku jiná liga, ale zrovna tady je na turistických plážích jako většina turistů a mluvil i o jiných, co tam jsou. 

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Můžu se zeptat Evo, co ti to teda dalo? On Vítek je trošku magor, takže já osobně bych úplně nevycházel pouze z toho, co on říká. Je trošku jiná liga než běžný turista :-)

Na druhou stranu určitě není důvod se bát letět do Cancunu a vyplácnout se tam někde v okolí na pláž. To jistě ne :-).Kluci a holky 😅 si tady z tebe dělali trošku srandu :-)

 

 

Dalo mi to informaci, že není problém se v této době do Mexika dostat bez omezení :) Proto jsem chtěla vědět, zda tam někdo jel v poslední době.

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Je to pořád stejně jednoduché - buď flexibilní, sleduj weby a neváhej s koupí. Akcí je za rok násobně více, než lze reálně proletět.

Tento týden byl ten Cancún s TAP za cca 65 euro ow. Nejsou to letenky za euro jako u Ryanairu, ale na longhaul je to pořád zadarmo.



Ok, fajn cena.

0 Citovat

Ahoj, nechcete někdo pár stovek pesos do Mexika?

K předání v Praze, kurz dle xe.com.

Erich

0 Citovat

Erich Zelený napsal(a):

Ahoj, nechcete někdo pár stovek pesos do Mexika?

K předání v Praze, kurz dle xe.com.

Erich

 

Ahoj Erichu, jestli stále platí, tak bych o ně měl zájem :)

Napiš mi případně zprávu.

Měj se krásně,

Vojta

0 Citovat

Ahojte,

prosím prosím, kdo jste byli nedávno v MX, jeli jste s USD a měnili ve směnárně nebo jste si vybrali MXN v bankomatu na letišti? Někde jsem četla že bývá problém s kartama..? Dá se na letišti v pohodě vybrat MXN?

 

0