[LO] Katovice - Riga 2.675 Kč

Napsal Lukáš Horák 2018-03-10T07:50:46+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky
11 odpovědí

Letenky do Lotyšska na téměř jakýkoli termín, lze najít až do 2019.

https://goo.gl/es9k8J

ktw-waw-rix.png

Lukasi, ty budes ambasadorem LOTu, co? Ze ty bydlis nekde na severu Moravy? Jasan, dostupne letiste, zajimava destinace (tam jsem taky nebyl), dobra cena, rozumny cas. To vse si pravem rika o postnuti.

Vzhledem k tomu, že mám jako Ostravák katovické letiště na ráně, tj. hodinu a čtvrt jízdy autem od domova, tak ho upřednostňuji v každém případě. Lítat z Prahy je pro mě strašně otravné a nepohodlné :-)

Polskie Linie Lotnicze LOT jsou mi sympatické, ceny férové, hodně akcí, z Katovic do Varšavy lítají 4x denně, takže návazné lety jsou na pohodu. Ve Varšavě se přestupuje suprově.

lucky bastard! :-). Ja mam nejblize Brno, Bratislava. Ale Brno je takove....proste Brno. Na BTS mam jedinou libustku. A to jsou ksichty a komenty spolucestujicich po 30ti metrovem transferu busem od aeroplanu na pasovku.

S tím busem na BTS už je to hodně legendární a humorné, sám jsem to také zažil několikrát, asi musí nějak povinně vytěžovat řidiče i autobusy :D

ne, spíš si nějak špatně vyložili pravidlo o tom, že cestující nemůžou vstoupit na letištní plochu. A samozřejmě hlavní vina je na architektovi toho "terminálu", protože nějak nepočítal s tím, že u něj budou i lidé přistávat a potřebují se nějak nejkratší cestou dostat na pasovku. Jistě to musel být maďarský architekt, záškodník.

Ja som kvôli konstantnemu podpichovaniu s busmi dostal ban na FB stránke letiska :)) busy sú hlavne pre non Schengen lety a vyžiadala si ich polícia. Čo dodať....

Ty jsi vůbec takový FB výtečník a chuligán....:-)

Čo už, keď najväčší úspech BTS je nový reklamný smog pri bagagge claim

https://goo.gl/FWsGGD

Tak to ber jako místní atrakci a nešťourej do toho, nebo tam začnou vybírat jízdné.

Já zase nikdy neodolám elektrickým vozíkům ve Walmartu.

tonic napsal(a):

Ja som kvôli konstantnemu podpichovaniu s busmi dostal ban na FB stránke letiska :)) busy sú hlavne pre non Schengen lety a vyžiadala si ich polícia. Čo dodať....

sa čudujem, že ťa nenechal už Fico zatvoriť :)

na Antonia nema paky :D

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!