Nová letecká společnost v Praze vs. SmartWings

Napsal pravda.a.laska 2018-03-11T20:50:09+01:00 ve fóru Letecké společnosti
8 odpovědí

Ahoj,


v kuloárech jsem zaslechl, že SmartWings letos vypekl cestovní kanceláře a letenky které si neobjednal již v zimě, tak bude mít za cenu z webu a proto sem má začít létat nový dopravce pro cestovky.


Kamarádka co dělá ve Fischerovi mi sdělila, že třeba letenka do Řecka je stojí 4500 Kč od SmartWings a má těch letenek 90 a prý až je prodá bude zájezd již buď nedostupný a nebo bude aby se udržela na trhu objednat letenky za klasickou cenu na webu a to je třeba prý 11305 Kč v sezóně za 1 letenku takže zájezd nebude stát 15000, ale třeba už 21 000 Kč . Prý to dost prodraží zájezdy v létě na last minute protože prý už většinu míst mají v tuto dobu cestovky prodány. Dříve to bylo tak, že prý se letenka zvýšila jen o 500 Kč.

Má někdo o tom info jaká aerolinka to bude?

Předražené zájezdy českých CK tady asi nikoho nezajímají. Chtěl bych vidět toho hňupa, co by zaplatil za letenky do Řecka přes 11 tisíc Kč. Odkud ses vůbec vyklubal? :-)

a] neverim tendencnim zpravam od nekoho kdo si zalozi pofiderni nick, kvuli tomu aby zalozil takhle spekulativni trend..

b] ani QS neni tak vymyte aby si pustil do rajonu zbytecne konkurenci - navic v situaci kdy sami maji pretlak kapacit a prodavaji masiny s posadkama pres leto do ciziny..

kickass1 napsal(a):

navic v situaci kdy sami maji pretlak kapacit a prodavaji masiny s posadkama pres leto do ciziny..

ACMI pronájmy jsou jednou z jejich hlavních obchodních aktivit.

To je určitě nějaký provokatér z Asociace cestovních kanceláří, co pravidelně na Nově tvrdí, že je nutné kupovat zájezdy rok dopředu a že na last minute nic nezbyde. 

Poslat za ním pár negrů se štípačkama a letlampou aby jeho prdel poznala středověk...

třeba se tam přesune z Brna Blue Air :)

Podle toho nicku bych to tipla spíš na tebe, Padrino;-)

Jj to jo no, mongoloid z ACK co nam kazdy rok tvrdi ze na hlavni sezonu bude vsechno 100% vyprodane a nic nezbyde na LM me opravdu bavi :)))

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!