Zdravím, hledám levné letenky po celé evropě na datum mezi 7.3. - 11.3. Nemůžu na nic kápnout  .

Kamkoliv levně

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

9 reakcí

Zdravím, hledám levné letenky po celé evropě na datum mezi 7.3. - 11.3. Nemůžu na nic kápnout smiley Máte nějaký tip?

0

wizzair, ryanair - víc snad ani nejde smiley --> http://azair.cz

0 Citovat

Ve stejnem terminu jsem akorat pred chvili koukal na Madrid & Barcelona a ceny pod 3 000 z Prahy, kdyby te to inspirovalo.. smiley

0 Citovat

Ahojte cestovatelé, máte nějaký tip na levné letenky (v podstatě kamkoliv, jen nic moc exotického - jsem v 5 měs. těhotenství) v termínu 2.-11.5.2018? Před a po nemůžeme, 2 osoby. Doporučte, kde si užít poslední bezdětnou dovolenou ;-) Díky předem!

0 Citovat

Zkuste poznávací okruh po městech Zlatého kruhu spojený s prohlídkou Chrámu Vasila Blaženého.

0 Citovat

Co třeba Bratislava-Sofia nebo Katovice-Kutaisi s Wizzairem?

0 Citovat

Evka napsal(a):

Ahojte cestovatelé, máte nějaký tip na levné letenky (v podstatě kamkoliv, jen nic moc exotického - jsem v 5 měs. těhotenství) v termínu 2.-11.5.2018? Před a po nemůžeme, 2 osoby. Doporučte, kde si užít poslední bezdětnou dovolenou ;-) Díky předem!

Jen takova odbocka: pozor na cestovni pojisteni. Tehotne byvaji od sesteho mesice ve vylukach.

0 Citovat

J0x napsal(a):

Co třeba Bratislava-Sofia nebo Katovice-Kutaisi s Wizzairem?


odbocka 2 - nevim, zda bych chtel byt pred porodem v zemi typu Gruzie - to zdravotnictvi tam asi nebude stale jeste top, ale zkusenosti nastesti nemam. Jen z doslechu..

0 Citovat

Gruzínské zdravotnictví je cajk, celý bývalý východní blok je cajk, no worries. V USA či UK bych se bál víc, moje pojišťovna dvojnásob

0 Citovat

Já jsem jednou letěla Z Jekatěrinburku do Jakutska v 9. měsíci a bylo to bez problémů.

Ale já mám přes metrák a půl a asi na mně to těhotenství nebylo tolik vidět, protože pupek jsem ukryla pod prsa která jsem si o něj podepřela, takže skoro nebyl vidět.

0
9 reakcí