Při přestupu nad 4 hodiny máte nárok na občerstvení zdarma. Poukaz si vyzvednete na přepážce H v Terminálu 3. K dispozici je 6 restaurací: Thai Express Restaurace se nachází v Terminálu 1 mezi gates C13 a C15. Občerstvení obsahuje: Předkrm, výběr teplých entrée a nápoj. COSI Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate B8. Občerstvení obsahuje: Pizzu, sandwich nebo salát a nápoj. McDonald´s Restaurace se nachází v Terminálu 1&3 v blízkosti gates A16, B28 a C15. Občerstvení obsahuje: Hamburger, hranolky, dezert a nápoj. The Mezzanine Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate A2. Občerstvení obsahuje: Bufetové menu. Ocean Basket Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate B26. Občerstvení obsahuje: Výběr entrée z plodů moře a nápoj. Taste of India Restaurace se nachází v Terminálu 1 mezi gate C15 a C13. Občerstvení obsahuje: Výběr z hotových tzv. “combo” jídel a dva nápoje. by Filip .

Emirates - občerstvení při přestupu zdarma

Založil ve fóru Letecké společnosti

Při přestupu nad 4 hodiny máte nárok na občerstvení zdarma. Poukaz si vyzvednete na přepážce H v Terminálu 3.

K dispozici je 6 restaurací:
Thai Express
Restaurace se nachází v Terminálu 1 mezi gates C13 a C15.
Občerstvení obsahuje: Předkrm, výběr teplých entrée a nápoj.

COSI
Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate B8.
Občerstvení obsahuje: Pizzu, sandwich nebo salát a nápoj.

McDonald´s
Restaurace se nachází v Terminálu 1&3 v blízkosti gates A16, B28 a C15.
Občerstvení obsahuje: Hamburger, hranolky, dezert a nápoj.

The Mezzanine
Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate A2.
Občerstvení obsahuje: Bufetové menu.

Ocean Basket
Restaurace se nachází v Terminálu 3 v blízkosti gate B26.
Občerstvení obsahuje: Výběr entrée z plodů moře a nápoj.

Taste of India
Restaurace se nachází v Terminálu 1 mezi gate C15 a C13.
Občerstvení obsahuje: Výběr z hotových tzv. “combo” jídel a dva nápoje.

by Filip

0

Ja mel koncem listopadu pri prestupu v Dubaji k dispozici restaurace jen 3, voucher se vydaval na tranzitni prepazce (zhruba uprostred terminalu 3, kousek od informaci).

0 Citovat

To já měl zmrzlinu za 5€, protože jsem o tomhle nevěděl smiley

0 Citovat

Voucher na jidlo - seznam tech 3 restauraci (konec listopadu 2013) je na druhe strane.
P.S. Ta zmrzlina...dobry - ja koupil 1,5 l ciste vody za 3 USD, taky dobry smiley (na wc tekla pres "prerusovac" mizerne tepla)

0 Citovat

Jejda, to jsem měla vědět. Letěli jsme s nimi už 4x. Můj dotaz - letíme do NY s ČSA a Emirates, přestup v Miláně 7 hodin. Na tenhle případ se asi občerstvení nevztahuje?

0 Citovat

V Miláně ne, toto je specifikum pro SAE.

0 Citovat

Ahoj,

dotaz přímo k Emirates (i když o jídlo jde taky smiley ). Nezkoušel jste někdo místo normálního menu v letadle objednávku special meal, konkrétně jídla s mořskými plody SFML? Váhám nad tím, zda si ho objednat... Teď jsem ho měla na dálkovce s TAPem a oproti normálnímu jídlu bylo o velký kus lepší...

0 Citovat

Všechna jídla dělaná na "zakázku" jsou lepší než ta klasická smiley ... Jen bacha na jídla dietního typu, nad nimi si člověk může zanadávat.

0 Citovat

Ahoj, já měla vegetariánské a veganské a bylo to dobré. Akorát jako zákusky bylo ovoce a to měl manžel nějaký banánový čokoládový cake, tak jsem trošku záviděla smiley Ale zase jsem jídlo měla hned první smiley

0 Citovat

Nad seafood si taky těžce lámu hlavu - letíme Španělsko-Brazílie s Iberií a já mořské plody miluju, ale kdo ví, přece jen jídlo v letadle nebývá žádná hitparáda, takže je lepší, když se pokazí těstoviny s kuřetem než mořské plody smiley Nicméně asi to vyzkouším.

0 Citovat

Já měla s TAPem seafood směrem do USA a byla výtečná ryba s rýží, losos jako předkrm a salátek z ovoce, na rozdíl od běžného jídla v economy to byla delikatesa a byla dochucená (TAP z nějakého důvodu nemá přibalenou sůl a pepř, takže manžel si na normálním jídle moc nepochutnal). Ke snídani nějaká treska se žlutou rýží, to už bylo slabší. Co mě ale překvapilo, že na zpátečce, kde jsem si objednala muslimské jídlo, to bylo ještě o kus lepší, než seafood...
U Emirates je moslem všechno, takže tam zkusím ty mořské plody. Jediná nevýhoda, co v tom vidím, je to, že kdyby potřebovali někoho upgradovat do business, tak mě kvůli tomu special meal nevyberou smiley ale to se mi stejně ještě nepoštěstilo, tak asi risknu ten seafood smiley

0 Citovat

Musíš jít tomu upgradeu naproti smiley

0 Citovat

Ahoj, tento týden jsem si koupila letenku na Srí Lanku na základě akční nabídky, co tu byla, kde je přestup v Dubaji 23 hodin, tak se chci zeptat, jestli v tomhle případě je nárok na občerstvení nebo není? Popřípadě, kde přesně se ten voucher vyzvedává? Moc tomu totiž nerozumím. Děkuju moc.

0 Citovat

Mas narok na voucher - co takhle si toto vlakno precist? Pisu to jen par odstavcu nahore smiley
viz: voucher se vydaval na tranzitni prepazce (zhruba uprostred terminalu 3, kousek od informaci)

0 Citovat

Možná, že to na to neplatí, když dále pokračujeme se Srilankan Airlines, ale po cestě zpátky máme oba lety s Emirates, tak by se to na to mohlo vztahovat.

0 Citovat

Momentálně lze využít bezplatné občerstvení při letu s Emirates a přestupu delším jak 4 hodiny u 6 restaurací (tři na T1 a čtyři na T3 - McDonalds je na obou). Voucher vydají na T3, přepážka H (zhruba uprostřed terminálu).

T3:
Ocean Basket (poblíž B26) - mořské plody, nápoj
The Mezzanine (u A2) - bufet
COSI (u B8) - sandwich, nápoj
McDonald´s (A16, B28, C15) - burgr, hranolky, dezert, nápoj

T1
Taste of India (mezi C13 a C15)
Thai Express (mezi C13 a C15)

0 Citovat

Je to vic jak 6 - aspon dvacet - jsou tam vsechny na te poukazce napsane

0 Citovat

Byl to "duty free" shop kousek od naseho gate, tak jsem ani netusil, ze by to tam slo sehnat nekde levneji (krome teple s frontou na wc smiley ).

0 Citovat

na kazdem rohu je automat kde se da koupit pulitr vody za 1dh - vedle jsou vzdy automaty na rozmeneni papirovejch penez na kovovky

0 Citovat

Nabídka stále platná (08/2014) pro přestup 4h+
Na voucherech není datum, tak uvidíme, zda se budou dát využít i v říjnu smiley Jinak příjemná zpráva, možnosti co do restaurací výrazně přibylo!

0 Citovat

Ahoj, my máme na letence mezi příletem a odletem PŘESNĚ 4:00h.
Bude pro nás ta akce platit nebo ne?
Díky za odpověď.

Dodatek po návratu: Takže potvrzuji, že vše proběhlo bez problémů, jak píše Dave smiley

0 Citovat

Měla by smiley nebude se s vámi nikdo dohadovat.

0 Citovat

sakra, máme tři hodiny... :/

0 Citovat

Chtel jsem si vyzvednout meal voucher pri predtupu emirates, ale rekli mi, ze pred mesicem je prestali davat. Ma nekdo stejnou zkusenost?
Mam jeste jeden stary voucher co jsem nevyuzil, da se pouzit dodatecne?

0 Citovat

Tak tohle by mě vcelku zajímalo... Zrušení výběru zavazadel, omezena váha na 20 kg zavazadla a teď další utnutí jednoho z mála konkurenčních benefitů?

0