Zdravím, hledám nějaký tip nebo radu, kde koupit co nejlevnější zpáteční letenku na Sri-Lanku. Výhodou je, že nemám danný termín, kdy mohu letět, takže prakticky kdykoliv mezi únorem a ...??? dejme tomu květnem, červnem.... Délka pobytu ca. 10-14 dní, preference letišť v pořadí: Brno (neráalné, vím Petr .

Letenka na Sri-Lanku

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Zdravím, hledám nějaký tip nebo radu, kde koupit co nejlevnější zpáteční letenku na Sri-Lanku. Výhodou je, že nemám danný termín, kdy mohu letět, takže prakticky kdykoliv mezi únorem a ...??? dejme tomu květnem, červnem.... Délka pobytu ca. 10-14 dní, preference letišť v pořadí: Brno (neráalné, vím smiley ), Bratislava, Vídeň, Praha, Mnichov, vše ostatní... Pokud bude opravdu zajímavá cena, jsem ochoten letět i ze vzdálenějších měst. Neakční cena zpáteční letnky s fly emirates z Prahy je 13.945Kč... Byl bych vděčen za jakékoliv tipy, kde a jak koupit letenku ještě výhodněji...

Díky moc a zdar všem cestovatelům smiley

Petr

0

Cituji: Neakční cena zpáteční letnky s fly emirates z Prahy je 13.945Kč

Zda se Ti toto jako neakcni cena? Hm, ok, kazdy cekame na neco..., muze byt samosebou treba kevnejsi...ale to Brno a Bratislava me vazne rozesmalo smiley

0 Citovat

Ano, je to neakční cena, jelikož je to cena za kterou si tu letenku mohu koupit kdykoliv a na jakýkoliv termín, takže nevidím jediný důvod proč ji nazývat akční a proč nečekat nebo neshánět ještě zajímavější nabídku...

U místa odletu jsem sám napsal, že to nepovažuji za reálné, ale chtěl jsem jen přiblížit od kud asi tak budu vyrážet... Pokud bydlím na jihu Moravy tak je rozdíl jestli jedu např. do Norimberku na letiště, než kdybych bydlel v Plzni...

Tak jsem rád, že si se pobavil smiley...

0 Citovat

"Akcnejsi" cenu asi behem roku objevis, ale nedal bych za to moc, ze by to melo byt zrovna z Prahy (z Brna, notabene Bratislavy urcite ne) - proto jsem napsal, ze ta cena z Prahy je vlastne akcni. Odnekud z Nemecka, Italie apod se asi neco levnejsiho objevi, ale zase k tomu pripocti naklady na dopravu tam a taky cas a jsi vetsinou nastejno.

0
3 reakce