Ahojte cestovatelia, hladam letenku do Tuniska, v termine 2/3. 3.2014 do 10.3.2014. Odlet zvladam Z okolia Brna(praha vieden bratislava), pripadne v pripade velmi vyhodnej ceny zvladnem aj nejaky bus? (mnichov? polsko?) Jedine co som totiz nasiel su lety od lufthansy z prahy s prestupom v mnichove/frankfurte za sialenych 400 eur :/ Dakujem za pomoc! .

Tunis

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Ahojte cestovatelia,

hladam letenku do Tuniska, v termine 2/3. 3.2014 do 10.3.2014. Odlet zvladam Z okolia Brna(praha vieden bratislava), pripadne v pripade velmi vyhodnej ceny zvladnem aj nejaky bus? (mnichov? polsko?) Jedine co som totiz nasiel su lety od lufthansy z prahy s prestupom v mnichove/frankfurte za sialenych 400 eur :/

Dakujem za pomoc!

0

Zkus Tunisair .... Dusseldorf-Tunis 3.3 - 10.3 ...... 4.900,-

0 Citovat

Ahojte,

tak pre buducich cestovatelov, nakoniec najvyhodnejsiu ponuku som nasiel z Viedne do Tunisu cez Rim s Alitaliou. Batozina 23kg v cene celkova cena s poistenim 5552 KC, takze nieco okolo 200 eur. Gylby Dusseldorg je z Brna daleko oproti viedni smiley Zakazdym 20h zastavka v Rime, takze na pizzu nocnu prehliadku vatikanu a par pamiatok to bude stacit, hlavne ak tam mate znameho smiley

Dik Za tip.

Ahojte!

P.S.: odporucam viac vyhladavacov leteniek skusit, bol som prekvapeny ako sa lisili datumy, ceny a moznosti kombinovat dopravcov a casy letov.

0
2 reakce