Sri Lanka

Napsal reddwarf23 2014-01-21 09:12:18 ve fóru Hledám letenku
7 odpovědí

Dobrý den,

s mou nastávající jsme vybrali Sri Lanku jako destinaci pro naší svatební cestu. Rádi bychom v termínu na přelomu duben/květen 2014.
Chtěl bych se zeptat, zda-li si myslíte, že by ceny letenek mohly v blízké době klesnout pod aktuální (aktuálně cena zpáteční pro jednu osobu cca 14700 s Emirates - trasa Praha-Dubaj-Colombo), nebo zda-li byste počkali ještě nějakou dobu, zda se neobjeví nějaká akce (podobná té z Varšavy - lépe ale z nějaké bližší destinace, třeba z Prahy smiley ).

Díky moc za případné reakce.

Marek

Marku, z Prahy bych akci neočekával smiley na druhou stranu se tato cena bude držet určitě do března, takže není důvod nákup uspěchat.

Díky Dave!

S tou akcí z Prahy to samozřejmě nebylo myšleno vážně, ale třeba Mnichov, Vídeň, Drážďany,...
Od pár lidí jsem slyšel, že měli letenky z Prahy cca za 13000 - není to už zas takový rozdíl, spíš jsem si jen říkal, jestli by se dalo něco takového ještě očekávat.

Každopádně díky za odpověď!

Marek

Pokud se budete dopravovat autobusem, tak ano. Mnohdy se totiž lepší ceny dosáhne kombinací MUC/VIE. Jak jsem psal, přijít akce může kdykoliv a nečekaně - i z té Prahy by mohly jít ceny níž, ale ne na takovou libovku jako chodí do WAW smiley Zatím není kam spěchat, tak jen hlídej smiley

Hlídat určitě budu smiley

Ale Varšava je už moc daleko...letecky se už ta úspora na akci vytrácí a busem je to děsivá štreka...mám skoro dva metry a při představě delší cesty autobusem jdu do mdlob smiley

Ještě bych se chtěl zeptat...asi je to nesmysl, ale jen pro zajímavost...

Je nějaká šance, že by mi přímo na pobočce Emirates nabídli nějakou levnější cenu za letenku, než-li mají na internetu? Asi nesmysl, co?

Díky

Marek

Určitě nenabídnou.. smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!