Pokud se budete někdo vyskytovat v sobotu 31.3. ve Lvově, daruji dvě vstupenky na operní představení Carmina Burana, původní cena vstupenek 500 hřiven. Místa jsou v loži na balkóně.http://opera.lviv.ua/en/shows/karmina-burana/Prosím SZ ;-) .

Daruji vstupenky na operní představení ve Lvově

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

14 reakcí

Pokud se budete někdo vyskytovat v sobotu 31.3. ve Lvově, daruji dvě vstupenky na operní představení Carmina Burana, původní cena vstupenek 500 hřiven. Místa jsou v loži na balkóně.

http://opera.lviv.ua/en/shows/karmina-burana/

Prosím SZ ;-)

0

Nebuď tak při zemi, 

když opera tak se hodí i šampaňské a kaviár a po představení i nějaký 5star hotel a ráno limuzína na letiště.
0 Citovat

Navzdory kulturnímu zážitku bych se spokojil i s vychlazeným kvasem z PETky a nějakou krmi z Puzata Haty, na letiště bych si vzal trolejbus č. 9 za tři hřivny, a to všechno bez kabelky.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Navzdory kulturnímu zážitku bych se spokojil i s vychlazeným kvasem z PETky a nějakou krmi z Puzata Haty, na letiště bych si vzal trolejbus č. 9 za tři hřivny, a to všechno bez kabelky.

Taky bych bral, jen jak se tam levně dostat... s LEO Expressem z Brna už to nejde a s Flixbusem taky ne. Poradí někdo? Jde mi o cesty pá tam, ne zpět.
0 Citovat

W6 z Katowic? 290zl za RT

0 Citovat

jakob napsal(a):

W6 z Katowic? 290zl za RT

Měl jsem si na to založit vlastní téma a víc upřesnit. Jde mi o odjezd v pátek večer/sobotu ráno a návrat nejpozději v pondělí ráno. Ty lety z Katovic nejsou nic moc a cena taky ne. :) Budu doufat, že se něco urodí u Flixbusu nebo Leo přidá bus z Brna. Pokud jde o lety, ideální by bylo něco z Blavy, ale to bych asi chtěl moc. :D Škoda, že to nenapadlo někoho u Ryanairu.

0 Citovat

Ryanair od novembra bude lietať z Lvova, najbližšie Krakow.

0 Citovat

BA je fajn, Olomouc ale neni dal nez Blava! :P


Jen ty ceny bych si prajil jine...



Jinak mam k prodani 2 vouchery na LE, na libovolny usek, lze vyuzit taky to Lvova, Uzhorodu a Rachova :P 


screenshot-20180327-182639.png

0 Citovat

škoda že to není v Kyjevě, letenky s UIA do Lvova teď už jsou celkem drahý :D


jedině nočním vlakem....

0 Citovat

Nevim jak by mel se vyplatit nocni vlak oproti LEO, taky pokud jizdenka u LE stoi uz 1000Kc... 


Je taky levnejsi varianta: CD do Bohumina, pozdej Slezskymi Drahami (www.kolejeslaskie.com) do Katovic/nebo pokud cestujete v sobotu, taky vypalti se pesky prejt hranici a vyuzit nabidku polskyho SAD (www.pksraciborz.pl) a nechat se vzit zdarma :o (nevim jak to je ted, ja jsem platil kolem 2,00 pln pred rokem a byla to jedna cena za vsechny useky z siti toho dopravce - ale nabidka platila jen v soboty). Od Wodzislawia pak MHD do Katovic. Nebo stejne KS.

Celek stoji kolem 20 pln, dal od Katovic lze najit jizdenky PRIAMO do hranicneho prehodu s Ukrajinu od 1 pln (www.neobus.pl) ale je nutne rychle ji nakupit po prodluzeni kalendare - pozdejsi ceny ne jsou moc zajimave. Nebo projit pak dal do Krakova a zvolit bus (marcel-bus.pl) taky od 1 pln do Resova, a dal vlakem do hranice (12 pln) nebo Premysla (tady lze prestupit 2x denne na levnejsi ukrajinske vlaky do Lvova, od ~150Kc za 2 hod jizdu beze prestupu nebo vystupu na hranici do Lvova. :P 

Celek pak vychaza od Bohumina mezi 150 Kc (Slezske Zeleznice + Neobus za ty nejnezsi ceny + primestky ukrajinsky vlak od 1. stanici... Zastavky... /Cokoliv to je, ma nastupiste. A jen tolko/ na Ukrajine) a 500 Kc (CD do Ceskeho Tesina ~40Kc, Lajkonik za 5-20 pln do Krakova, Marcel-Bus do Resova od 1 pln, polsky vlak smerem hranice nebo Przemysl Glowny za 10-12 pln a pak ukrajinsky mezistatny vlak za 150-200 Kc nebo od hranice marsrutka za ~35 Kc.


A pozdej vyuzit ukrajinske ceny! 


BTW @Lukas, trolejbus stoi uz 4 UAH, tramvaj je za 3 :P A docela ostatni postredky dopr. za 5 UAH

0 Citovat

Vstupenky jsou již udané. O dopravě do Lvova byste mohli diskutovat v samostatném vlákně!

0 Citovat

panda napsal(a):

Nevim jak by mel se vyplatit nocni vlak oproti LEO, taky pokud jizdenka u LE stoi uz 1000Kc... 


Je taky levnejsi varianta: CD do Bohumina, pozdej Slezskymi Drahami (http://www.kolejeslaskie.com) do Katovic/nebo pokud cestujete v sobotu, taky vypalti se pesky prejt hranici a vyuzit nabidku polskyho SAD (http://www.pksraciborz.pl) a nechat se vzit zdarma :o (nevim jak to je ted, ja jsem platil kolem 2,00 pln pred rokem a byla to jedna cena za vsechny useky z siti toho dopravce - ale nabidka platila jen v soboty). Od Wodzislawia pak MHD do Katovic. Nebo stejne KS.

Celek stoji kolem 20 pln, dal od Katovic lze najit jizdenky PRIAMO do hranicneho prehodu s Ukrajinu od 1 pln (http://www.neobus.pl) ale je nutne rychle ji nakupit po prodluzeni kalendare - pozdejsi ceny ne jsou moc zajimave. Nebo projit pak dal do Krakova a zvolit bus (marcel-bus.pl) taky od 1 pln do Resova, a dal vlakem do hranice (12 pln) nebo Premysla (tady lze prestupit 2x denne na levnejsi ukrajinske vlaky do Lvova, od ~150Kc za 2 hod jizdu beze prestupu nebo vystupu na hranici do Lvova. :P 

Celek pak vychaza od Bohumina mezi 150 Kc (Slezske Zeleznice + Neobus za ty nejnezsi ceny + primestky ukrajinsky vlak od 1. stanici... Zastavky... /Cokoliv to je, ma nastupiste. A jen tolko/ na Ukrajine) a 500 Kc (CD do Ceskeho Tesina ~40Kc, Lajkonik za 5-20 pln do Krakova, Marcel-Bus do Resova od 1 pln, polsky vlak smerem hranice nebo Przemysl Glowny za 10-12 pln a pak ukrajinsky mezistatny vlak za 150-200 Kc nebo od hranice marsrutka za ~35 Kc.


A pozdej vyuzit ukrajinske ceny! 


BTW @Lukas, trolejbus stoi uz 4 UAH, tramvaj je za 3 :P A docela ostatni postredky dopr. za 5 UAH


já to myslel tak, že na velikonoce už budu v Kyjevě, noční vlak Kiev - Lvov cca 400 hřiven RT :D

0 Citovat

Takhle lze samozrejme. Jen ne vim jak to chces udelat s cestu na Ukrajinsko, to mne zajimalo :P


@Lukas, ale ja ne vim nic moc na tento tema :D :D

0 Citovat

panda napsal(a):

Takhle lze samozrejme. Jen ne vim jak to chces udelat s cestu na Ukrajinsko, to mne zajimalo :P


@Lukas, ale ja ne vim nic moc na tento tema :D :D


letím s UIA , PRG - KBP  - 50 USD RT

0 Citovat

aaaa, krasa

0
14 reakcí