Ahoj,hledám inspiraci - kam v září na 3 týdny? 2 osoby, rozpočet dohromady 150kHledáme něco putovní/putovně-dovolenkovéhoMáte nějaké nápady? :-) .

Kam v září na 3 týdny?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Cena neni business ani first. Ja si to pamatuji nebot to je z roku 2016 nekdy z Kvetna. Ja se vecer podivam kam to bylo a reknu presne a zkusim to projet zase skyscannerem a uvidime tentokrat :D 

Ale souhlas, ze 176k jen tak utopit se nepodari kazdy den :D 

0 Citovat

A co třeba z Prahy na takový Velikonoční ostrov? Chtěl jsem to vyhledat i pro Brno, ale prý není spojení. 

https://www.skyscanner.cz/doprav...ults=1&;children=0&adultsv2=1&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&ref=day-view#results

0 Citovat

Michal napsal(a):

A co třeba z Prahy na takový Velikonoční ostrov? Chtěl jsem to vyhledat i pro Brno, ale prý není spojení. 

https://www.skyscanner.cz/doprav...ults=1&;children=0&adultsv2=1&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&ref=day-view#results

z Brna nic nelita, tam neni zadne spojeni, proto to asi nic nenaslo.    btw, letet jenom na Rapa Nui (PRG-IPC-PRG za 35tis) je skoda, za takove penize se da udelat Tahiti aj Velikonocni aj Chile z EU ....

0 Citovat

Trošku nafrněná, ne? :-D 


monca.cz napsal(a):

musím říct, že to mě nenapadlo, mohla jsem hodit vyšší částku :) a za víc lidí tuplem :) :)

0 Citovat

richard.pastorek napsal(a):

z Brna nic nelita, tam neni zadne spojeni, proto to asi nic nenaslo.    btw, letet jenom na Rapa Nui (PRG-IPC-PRG za 35tis) je skoda, za takove penize se da udelat Tahiti aj Velikonocni aj Chile z EU ....

Hledal jsem co nejvyšší cenu v economy, a tak mě napadl odlet z Brna. Kdyby se to propojilo s letem bmi do Mnichova... 

0 Citovat

Za 150k na 3 týdny ve dvou se dá asi kamkoliv. Osobně bych projel Havajský ostrovy. 

0 Citovat

Za ty prachy by už možná šlo nějaké celkem solidní safari v Keni nebo Tanzanii a září je taky ideální termín pro výstup na Kilimandžáro. K tomu pár dní až týden relax u moře na Zanzibaru a máte splněno.

0