Dobry den mam dotaz. Do thajska je vstup do 30 bez viza. kdyz priletim do thajska budu tam mesic po mesici s AirAsia opustim thajsko a nasledne se treba za par dni vratim dostanu zase dalsich 30 dni bez viza nebo by to byl problem takhle udelat? .

Thajsko viza

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

7 reakcí

Dobry den mam dotaz. Do thajska je vstup do 30 bez viza. kdyz priletim do thajska budu tam mesic po mesici s AirAsia opustim thajsko a nasledne se treba za par dni vratim dostanu zase dalsich 30 dni bez viza nebo by to byl problem takhle udelat?

0

Dobrý den Zbyno, ano takto to lze udělat. Maximálně pak 90 dní v 6 měsících. Není nutné odlétat, stačí lodí přejet např. do Malajsie smiley

0 Citovat

Ok. Dekuji moc smiley

0 Citovat

Pokud se ale zase vratis napr. tou lodi, dostanes jiz dnu pouze 15, tech 30 plati pouze pri vstupu do zeme letecky.

0 Citovat

Nene mel jsem v planu pobyt v thajsku pak odletet s AirAsia do okolnich zami a pak zase zpet do thajska a odlet do CR.. resim to ze do bangkoku byvaji nejlevnejsi letenky ze vsechno okolnich zemi co tak sleduju

0 Citovat

Jak se to vezme.. Momentálně je ten BKK z Prahy tedy neodolatelný, to se musí nechat. Ale nezatracoval bych ostatní destinace.

0 Citovat

jo to mas pravdu hodne by se mi libila kombinace co jsem ted nasel u Turkish kde jsem nasel praha-istambul-bangkok a zpet shanghai-istambul-praha za 13,1k to by na plan moji cesty bylo uplne top ale ja se rozhodne nebranim zadnemu mestu te oblasti od ciny az po indonesii! ale odlet muzu dat nejdriv tak listopad takze si myslim ze se objevi jeste nejakej ten bangkok nebo neco v okoli pod 12,7k co ma ted turkish smiley snad smiley

0 Citovat

Dnešní akce je i na druhou půlku roku, cena 11,5k - hned to tam nahodím.

0
7 reakcí