Dneska dávali na ČT 2 od 21 hod docela zajímavý dokument, minimálně pro mě jako pro laika ;) Město v oblacích (2016), http://www.csfd.cz/film/625477 .

Dokument o leteckém průmyslu

Založila ve fóru Co se nevešlo

cali napsal(a):

To není o AL vs. CL, to je jen o konkrétních lidech... Něco chápu, něco ne. 

Jo to už jsem si všimnul, že určitý lidi do sebe navzájem pořád kopou a oblíbený vlákno na AL bylo "kopírovači" nebo nějak tak se to jmenovalo... ale už jsem dlouho na AL nebyl tak nevím jestli to pořád trvá

0 Citovat

To si možná ťal do živého a měli by se odkopat i ti, co se tu třeba pár příspěvků výše naváželi do některých cestovatelů z AL a kteří sami odtamtud přišli. Mimochodem Cestovatelů s hodně velkým C, na rozdíl od řady zdejších "nabízím slevu 10% na booking.com", tedy ganz öffentlich...

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Já to bohužel neovlivním. Kdyby to bylo po mém, tak jsou všechny účty od padrina dávno smazané. Přínos pro komunitu žádný nebo minimální, zbytečné plevelení všech vláken nějaký rádobyvtipným balastem. Jestli se potřebuje nějak umělecky projevit, tak ať se přihlásí na patřičnou školu nebo do ochotnického spolku, případně ať píše sloupky, eseje, črty apod. do nějakého art magazínu.

Já myslím, že pan Lukáš by si měl uvědomit na které straně baru stojí. A opilý barman není zrovna nejlepší vizitka podniku. 

Informace "dneska dávali dokument...." je asi stejně validní jako když Vám večer kolegyně z práce pošle SMS "dnes jsem si nevzala kalhotky...". Mnohem zajímavější informace je když napíše "zítra si nevezmu kalhotky..." a Vy pak máte příležitost si to druhý den zkontrolovat.

0 Citovat

cali napsal(a):

To si možná ťal do živého a měli by se odkopat i ti, co se tu třeba pár příspěvků výše naváželi do některých cestovatelů z AL a kteří sami odtamtud přišli. Mimochodem Cestovatelů s hodně velkým C, na rozdíl od řady zdejších "nabízím slevu 10% na booking.com", tedy ganz öffentlich...

Hele sorry, ale jestli se tady bavíme o individuu s přezdívkou brumbrum (nebo tak nějak), tak to pro mě konkrétně nebude nikdy cestovatel s velkým C ani kdyby objel zemi 10x dokola. Jinak jsem na AL nikdy nechodil a to, co tohle hovado dělá, jak se chová a co píše čtu jen výjimečně, když mě na to někdo upozorní.

0 Citovat

Nesmíš si hrát na potrefenou husu, toto bylo mířeno jinam:-)

0 Citovat

Na nic si nehraju, jen to byla jediná osoba o které se tady z AL konkrétně hovořilo, takže možná příště spíš Ty buď konkrétní :)

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Informace "dneska dávali dokument...." je asi stejně validní jako když Vám večer kolegyně z práce pošle SMS "dnes jsem si nevzala kalhotky...". Mnohem zajímavější informace je když napíše "zítra si nevezmu kalhotky..." a Vy pak máte příležitost si to druhý den zkontrolovat.


ok, asi špatně napsáno, každopádně v dnešní době smart TV a internetu není problém si něco pustit zpětně / stáhnout, ne?

P.S.: Budou ještě 2 díly ;)

0 Citovat

Ano, to máte pravdu. Může to být zajímavé - rád se na to podívám.

A jen pro zajímavost: Jak jste na tom Vy s těmi kalhotkami?
0 Citovat

Podľa mňa je Padrino pán a tieto jeho komentáre to tu oživujú a často sú aj prínosné :)

Prirovnanie k situácii s kalhotkami top 😀

0 Citovat

poslala jsem kolegům smsku, že si je zítra neberu ;)

0 Citovat

S Vámi pracovat to musí být jedna radost.

0 Citovat

Jano napsal(a):

Podľa mňa je Padrino pán a tieto jeho komentáre to tu oživujú a často sú aj prínosné :)

Prirovnanie k situácii s kalhotkami top 😀

A jak je vidět, mají i výchovný efekt :-)  a kolik lidí se teď těší na zítřejší směnu... prostě samá pozitiva :-)

0 Citovat

mirjur napsal(a):

A jak je vidět, mají i výchovný efekt :-)  a kolik lidí se teď těší na zítřejší směnu... prostě samá pozitiva :-)

Tak tak, plne súhlasím a v tichosti závidím 😀

0 Citovat

cali napsal(a):

ti, co se tu třeba pár příspěvků výše naváželi do některých cestovatelů z AL a kteří sami odtamtud přišli. Mimochodem Cestovatelů s hodně velkým C


Smutné je, když se sympatie tak nějak neprotnou... LOL!




cl888.png

0 Citovat

Však ve většině má pravdu... Jestli jsem Davidovo kontrolor, doufám vyvrátí jmenovaný:-)

0 Citovat

cali napsal(a):

Však ve většině má pravdu...

No jasně, je to přece cestovatel s velkým "c"... Evidentně není příliš složité na tebe udělat dojem.

0 Citovat

Ne, udělá ho leckdo, občas jsi ho udělal i Ty:-)

0 Citovat

Pánové, že Vás baví poměřovat si pindíky, když jsou tady mnohem zajímavější témata.

0 Citovat

Mě by jen zajímalo, jak tohle vlákno přejmenovat? :D Přes letecký dokument k ruskýmu péčku po padrinův ultimátní penis až k ožralýmu brumbrumovi a filozofické otázce kdo je víc AL nebo CL... To tu ještě nebylo :))

Nemá někdo slevu na Booking?

0 Citovat

Napadlo mě "Kdo s koho" :-D

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Mě by jen zajímalo, jak tohle vlákno přejmenovat? :D Přes letecký dokument k ruskýmu péčku po padrinův ultimátní penis až k ožralýmu brumbrumovi a filozofické otázce kdo je víc AL nebo CL... To tu ještě nebylo :))

Nemá někdo slevu na Booking?

Jsem čekal, že mě očistíš ze zde zveřejněného oznámení:-) A slibuji, poslední můj post v tomto vláknu...

0 Citovat

očistí poté co jsi vylezl z jeho travici trubice?  do toho by se nechtelo ani mne. a to jsem uz cosi prasaren zazil

0 Citovat

Brumova slova nelze brát vážně, snad až na výjimky, kdy píše jak se ožral... :)

0 Citovat

Pustil jsem si ten dokument a bylo to zajímavé. Nevíte kdy bude další díl?

0 Citovat

Nikdy nevím, kdy to myslíš vážně a kdy je to sranda, ale další díl bude dneska ;)

0