Prodám průvodce Rumunsko a Moldavsko - Lonely Planet v češtině (běžně v obchodech již nedostupné v ČJ). Rok vydání 2008, 408 str. Ve výborném stavu, nezničený - viz foto. Cena 200 v případě osobního předání (Praha). Lze zaslat i poštou za + 60 Kč (zasílám doporučeně v bublinkové obálce). .

Rumunsko a Moldavsko průvodce LP v ČJ - prodám

Založil(a) ve fóru Cestovatelský bazar

Prodám průvodce Rumunsko a Moldavsko - Lonely Planet v češtině (běžně v obchodech již nedostupné v ČJ). Rok vydání 2008, 408 str. Ve výborném stavu, nezničený - viz foto.

Cena 200 v případě osobního předání (Praha). Lze zaslat i poštou za + 60 Kč (zasílám doporučeně v bublinkové obálce).

0

Tvl to je zase promo , to jsi musela zakládat x vláken na každýho průvodce zvlášť? Nešlo to hodit do jednoho? Jinak sis to tady možná spletla s bazošem ne?

0 Citovat

Určite sa to sem hodí i keď jedno vlákno by mohlo stačiť.

0 Citovat

Nemáte východní Sibiř?

0 Citovat

Ivana M. napsal(a):

Nevím, proč tak agresivní reakce... Je to v sekci "cestovatelský bazar". Nikdo vás to nenutí číst, pokud nemáte zájem.

Protože tím zaspamuješ celý forum a nevidím nic jinýho než bazar s průvodci, takže chtě nechtě mě to číst nutíš. A na to, že tohle je Tvůj vstup na forum, tak nic moc. Předpokládám, že ani nic dalšího přínosného se od Tebe ani do budoucna nedozvíme.  Takže proto. A svědčí to něco o inteligenci, když to nedokážeš hodit do jednoho vlákna...
0 Citovat

No já bych snad jen podotkl, že deset let starého průvodce si může koupit jen blázen. A ještě k tomu ta cena 300 Kč. No nic. Hodně štěstí při prodeji :)

0 Citovat

V levnych knihach je Marco Polo, Rumunsko za 49,-

0 Citovat

Tak ale ten za 49 nemá patinu

0 Citovat

V pohode. Kniha Dobrovsky, Nova Karolina, Ostrava, Turecko, LP puvodni cena 799,- dnesni cena 49,- . Maji tam jeste tri vytisky.

0 Citovat

Takhle se bojuje o kšeft! :)

@L_K: teď jsi jí to všechno zabil! :)))) Ale velmi pěkně :)
0 Citovat

Ulozto, search "rumuni2016" 

0 Citovat

On to v době internetu,chytrých telefonů,tabletů,noteboků ještě někdo kupuje ?!

Navrch 10 let starý ??

0 Citovat

Ivana M. napsal(a):

[citace="L_K"]

V pohode. Kniha Dobrovsky, Nova Karolina, Ostrava, Turecko, LP puvodni cena 799,- dnesni cena 49,- . Maji tam jeste tri vytisky.

Zní to moc pěkně. Jen škoda, že to není pravda. Nejen, že tam LP Turecko nemají za 49,-, ale nemají ho dokonce vůbec. Viz foto. ;-))

Obecně moc nechápu, co má být tohle za hate. Kvůli tomu, že v sekci "cestovatelský bazar" prodávám průvodce za polovinu ceny, za kterou jsem ho koupila? Koukám, že bych to musela zjevně dávat zadarmo, aby se tady někteří nad tím nepohoršovali...

 Mno joo, ale to foto jenom dokazuje, ze v 13:35 je uz nemaj. Nedokazuje, ze tam ty knihy nebyly. Ja jeden vytisk mam. Primarne to neni zadnej hejl, pouze trh ne? Dalas do bazaru pruvodce za nejakou cenu - lidi ji verejne komentuji. Jeste nejaky problem?
0 Citovat

Anebo jsem si vybral kram kde jsem to koupil. Jelikoz paragon nemam - za drobne neberu, tak  jsem napsal na knihu Dobrovsky email, slibuji, ze odpovi do 1 dne. Zitra tady odpoved hodim.

0 Citovat

Hlavně moc nechápu, proč by si měl L_K vymýšlet, že ho tam koupil. Ty prostě nabízíš 10 let starýho průvodce - tzn prakticky bezcenného za naprosto nesmyslnou cenu. A to vše navíc k tomu, co tu už bylo řečeno výše.  Kdyby jsi tu se stejnou vehemencí  jako řešíš tenhle svůj rozprodej knihovničky přispívala do fora i k věcem, který někoho zajímají, tak věřím tomu, že bychom Ti tady odpoustili i ty průvodce.

0 Citovat

A jeste jedna vec - ten tvuj screenshot obsahuje jako hledanou polozku novou verzi LP Turecka (https://www.svojtka.cz/shop/knih...ce-turecko) za tech 49,- byla starsi verze viz fotka co jsem udelal ted a podle exifu poznas, neni stazena z webu.


20180701-201811.jpg

0 Citovat

A co ta Sibiř tu nemají?

0 Citovat

A nebyla jsi to ty ten pán Naděždo?

0 Citovat

Tak to je slusnej trolling. Dle Ivany si vymyslim s cenou a pak budu volat do Karoliny, abych si overil jestli cena z 899,- (sic!) cirou nahodou...jen tak, zrovna dnes.... nespadla na 49,- .... a prej naposledy tuhle knihu meli v roce 2016. Padrino?

Pod carou: "Naposledy tam prý měli k dispozici LP Turecko v roce 2016. Poukazovala na to, že s běžnou cenovkou 899,- to ani nedoobjednávají. Takže asi tak. " Maji ji na Karoline skladem. Viz Ostrava – Forum Nová Karolina Skladem 1 ks. https://www.knihydobrovsky.cz/tu...anet-20742 Timto bych to asi mohl zakoncit.
0 Citovat

OMG, ponúka v sekcii "Cestovatelsky bazar" starého sprievodcu za 300 CZK, ak nájde záujemcu tak to predá, ak nenájde tak to nepredá. Jej vec, jej boj. Ak nemám záujem, tak to ignorujem.

Ten flamewar okolo, tomu nechápem.

0 Citovat

Jestli nekomu nevadi  .pdf, nebo  .Epub formaty v anglictine, tak davam link z vedlejsiho fora :  https://cloud.mail.ru/public/5RRL/UGAZKwfZy

0 Citovat

Ivana M. napsal(a):

Maji ji na Karoline skladem. Viz Ostrava – Forum Nová Karolina Skladem 1 ks. https://www.knihydobrovsky.cz/tu...anet-20742 Timto bych to asi mohl zakoncit.


Já tedy vidím jen nefunkční link a v 7:20 ráno skladem v OC Nová Karolína žádná kniha není. Nejen, že se z Ostravy zjevně musela stát výspa neoosmanismu, kde průvodci o Turecku mizí rychlostí blesku, ale dokonce tam expedují knihy i v době, kdy má pobočka zavřeno (otevírají v 9). :-D
https://www.knihydobrovsky.cz/tu...net-612763


Problem je, ze stale nechapete, ze je stare a nove vydani viz muj predesly prispevek kde jsem dal i fotku te zakoupene knihy, ten odkaz mate na novejsi vydani.


https://www.knihydobrovsky.cz/tu...anet-20742


0 Citovat

jery napsal(a):

OMG, ponúka v sekcii "Cestovatelsky bazar" starého sprievodcu za 300 CZK, ak nájde záujemcu tak to predá, ak nenájde tak to nepredá. Jej vec, jej boj. Ak nemám záujem, tak to ignorujem.

Ten flamewar okolo, tomu nechápem.


Ten flame vznikl, protoze tahle pani/slecna dava autoritativni prohlaseni "Á propos, nesrovnávala bych průvodce MP o 132 stranách s velkým LP, které jich má 3x tolik. Prostě LP, které nové stojí 400, 500, někdy i víc, ve výprodeji za 50,- nebude..." kdyz  zrovna mam LP Turecko za 49,- a knihu mam v knihovne.

0 Citovat

Jsem se nastval a do Karoliny zasel a koupil DNES tj. 2/7/2018 viz ucet, posledni vytisk Lonely Planet Turecka za 49,- (původní 799,- pak 99,- a nyní 49,-) vzal jsem jeste dalsi LP za 49,- Dom. Repubilku, tak abych mistni googlistu Ivanu M., ktera vola vsude a druhe obvinuje - vyvedl z tech omylu co tu napsala.

A prej:

"Á propos, nesrovnávala bych průvodce MP o 132 stranách s velkým LP,  které jich má 3x tolik. Prostě LP, které nové stojí 400, 500, někdy i víc, ve výprodeji za 50,- nebude..." Opravdu?

" v 7:20 ráno skladem v OC Nová Karolína žádná kniha není. Nejen, že se z Ostravy zjevně musela stát výspa neoosmanismu, kde průvodci o Turecku mizí rychlostí blesku, ale dokonce tam expedují knihy i v době, kdy má pobočka zavřeno (otevírají v 9). :-D" Neni nad to si vse vygooglovat a verit tomu, ze je to pravda.

"Zní to moc pěkně. Jen škoda, že to není pravda. Nejen, že tam LP Turecko nemají za 49,-, ale nemají ho dokonce vůbec. Viz foto. ;-))"


Kdo chce Turecko z LP, tak mu to klidne v Ostrave predam. Mam ted vytisky dva :D. Tech 49,- za ten ster horakyne Ivany stal za to.



 

kniha.png

0 Citovat

Za 300,- vam ji do Prahy poslu, protoze LP si drzi cenu. Je to kvalita.

0