Ahoj, ma nekdo zkusenosti se svatbou v USA? Plan by byl zaletet na XY dni do LA a tam se zaroven vzit. Ocenil bych zkusenosti se zarizovanim na miste.Co jsem se docetl, tak staci kopie pasu, jejich potvrzeni pak nechat orazitkovat u Secretary of State a zbytek zaridit doma. Kdyby mel nekdo zkusenost zaroven s nekym, kdo na miste (plazi) zaridi mensi obrad..Diky. .

Svatba v USA

Založil ve fóru Co se nevešlo

5 reakcí

Ahoj, ma nekdo zkusenosti se svatbou v USA? Plan by byl zaletet na XY dni do LA a tam se zaroven vzit. Ocenil bych zkusenosti se zarizovanim na miste.


Co jsem se docetl, tak staci kopie pasu, jejich potvrzeni pak nechat orazitkovat u Secretary of State a zbytek zaridit doma.


Kdyby mel nekdo zkusenost zaroven s nekym, kdo na miste (plazi) zaridi mensi obrad..


Diky.

0

Zaleť si raději přímo do Las Vegas, mají tam kaple, které fungují nonstop a také drive through, není tak nutné kvůli každé maličkosti vystupovat z auta. Nabízejí různé balíčky podobně jako ve fast food, může tě oddat Elvis, nebo se to dá vyřídit ve vrtulníku, online stream, apod. https://www.alittlewhitechapel.com/

0 Citovat

Kamarádka jí měla někde poblíž San Franciska ( bydlí tam její tchýně ). Můžu se optat. 

0 Citovat

Měl jsem v San Franciscu svatbu před 20 lety a bylo to naprosto v pohodě. Obřad jsem domlouval dopředu po mailu, apostylu na místě jsem zapomněl, nicméně potvrzení z ambasády USA v Praze stačilo. 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Kamarádka jí měla někde poblíž San Franciska ( bydlí tam její tchýně ). Můžu se optat. 


To by mi pomohlo, diky.


Nuny napsal(a):


Měl jsem v San Franciscu svatbu před 20 lety a bylo to naprosto v pohodě. Obřad jsem domlouval dopředu po mailu, apostylu na místě jsem zapomněl, nicméně potvrzení z ambasády USA v Praze stačilo.


O  potvrzeni na ambasade jsem nevedel, diky za tip.
0 Citovat

Tak jsem ji napsal. Rikala, ze poslali papiry na matriku do Brna a to stacilo, aby se to legalizovalo.  

Edit: tak 4 to skoro bude. 

0
5 reakcí