Reklamace zájezdu

Napsal nekolafilip 2018-08-09T17:24:54+02:00 ve fóru Co se nevešlo
4 odpovědí

Zdravím cestovatelé,

otec si zakoupil all-inclusive zájezd do Tuniska, kde měl být v hotelu velký aquapark. Po příletu se zjistilo, že hotel je fully booked, takže je s prckem museli poslat do jiného hotelu, který k dispozici aquapark neměl. Cestovní kancelář BlueStyle to má uvedené v podmínkách, že Vás může přesunout do hotelu stejné nebo lepší kvality. Je to i tak adekvátní? Dá se zájezd reklamovat? Plán byl takový, že se prcek vyblbne v aquaparku.

Druhá věc. Dnes měl být odlet z Djerby v 6:05 cca, bohužel nastala závada při odletu s navigací a letadlo se vrátilo zpět na letiště po pár minutách. Odlet s dalším letadlem je kolem 19:00. Jak se dá toto řešit?

Předem díky za informace a rady.

Filip

Vzhledem k tomu, k jaké popularitě hotely s tobogánem v poslední sezóně nabyly, bych se to rozhodně nebál reklamovat. Jen teď z hlavy neznám podmínky a možnosti kompenzací. Navíc zrovna Blue Style je na tobogány ujetý, takže ať nedržkujou a valí prachy :)

Co se týče letenek, tam je to naprosto skvělé :) Máte nárok na 400 € za osobu, včetně dítěte. Tohle se řeší přímo s aerolinkou. Také by vám měli dát najíst/napít po celou dobu, co tam musíte čekat. Kdyby se náhodou vše protáhlo do nočních hodin, žádejte o hotel. Budou se vymlouvat atd., je to potřeba na ně tlačit. Kompenzace řešte v klidu po návratu, viz https://www.cestujlevne.com/blog/zpozdeny-let

Davide, děkuji Vám za zprávu. Zítra budu psát Tunisanům,  tak se poté ozvu, jak to dopadlo. 


Mějte se hezky.

Jo takhle, jestli je to let s Tunisair, tak tam bohužel kompenzace nelze uplatnit... Předpokládal jsem let s Travel Service.

Z tunisanu nic nekapne (ani kdyby byl odlet z prg), jdi po cestovce, sleva z ceny zajezdu dle frankfurtske tabulky (viz. google)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!