Zdravím všechny, máte někdo zkušenosti s cestou na Mauricius v březnu? Jak je to v reálu s počasím? :-) .

Mauricius - březen

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

8 reakcí

Zdravím všechny, máte někdo zkušenosti s cestou na Mauricius v březnu? Jak je to v reálu s počasím? :-)

0

Boli sme v tam 03.2016. Pocasie idealne, teplo, voda teplucka dalo sa v pohode sediet vo vode a popijat vinko. I ked uplne cista obloha bola malokedy casto boli aj nejake oblaky ale prsalo na plazi za 10 dni asi tak dva krat po 15 minut.  Vo "vnutrozemi" ostrova prsalo castejsie ale tam sme sa velmi nezdrziavali....

0 Citovat

Super, díky. Taky si říkám, že to snad zas až tak horké nebude. 

0 Citovat

My byli letos od 8 do 19 března. Naprosto souhlasím s tím co je napsáno výše! Bylo krásně teplo, obloha  polojasná, což bylo jedině dobře, že se slunce sem tam na chvíli ztratilo... Voda super.  Celkově nám počasí vyšlo na 1* ! Jen před odjezdem nemějte třeba strach z předpovědi např. na norech... Vůbec ale vůbec to nesedí... Podle toho nám mělo každý den pršet, ale ono nic :-) Bavil jsem se o tom s taxikářem a on mi řekl, že jediná správná předpověď je ta, co slyší ráno v rádiu :-) Asi tak.

0 Citovat

Sice trosku mimo dotaz , ale psal jsem pred nekolika dny itinerar  , ale nikdo nereagoval  ,odlitame na Mauricius  dneska na 15 dnu  , nejake info co treba v pruvodci nevyctu ? auto mame na celou dobu  takze neni problem zajet nekam

0 Citovat

Tak pěknou dovolenou, mikire!

0 Citovat

mirjur  diky, zatim to vypada dobre, jsem rad  ze  jsme nakonec vzali auto na letisti  a priste bych ho vzal i na te Jamajce , zda se nam to tady  takove bohatsi a i cistci nez na Jamajce i kdyz v necem podoba je, cenove to vypada docel dobre i kdyz jsem to cekal levnejsi  a to jsme teprve na vychodnim pobrezi,  ktere je klidnejsi  nez to zapadni  z hlediska turistu , zatim tedy Trou d Eau Douce  kousek za nim  pekna verejna plaz  upravena  parkovani ve stinu pod stromy  az u more  malo lidi ,dale na sever pak resoroty  a golfove hriste , jsem zvedavy na porovnanoi s Ile aux Cerfs a Blu Bay kam se chceme podivat  s toho vychodu  a samozrejme i  na Ile aux Aigrettes , videli jsme upoutavky cestou z letiste , ale po nocnim letu   jsme se radeji jeli ubytovat  

l

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Tak pěknou dovolenou, mikire!

:) +1

0 Citovat

Dovca vypada zatim skvele -)

0
8 reakcí