Pivo do Maroka

Napsal JuuliusGee 2018-09-29T03:41:51+02:00 ve fóru Co se nevešlo
6 odpovědí

Zdravim. Taka otazocka - letime do Agadiru a tam sa vobec neplanujeme zdrzat a zachadzat do mesta, ale hned prasime na juh k Sidi Ifni. Po poslednej skusenosti tam viem, ze s pivom je to riadna bieda. Ideme iba na tri dni, cisto iba na plaz a pivecko by mi tam  rozhodne chybalo. Preto by som si rad nejake vzal so sebou.

V ofiko pravidlach je, ze je dovolene vziat liter palenky plus liter vina. Tak ma zaujima ci uz ma niekto nejaku skusenost s tymto alebo nie. Docital som sa aj, ze v casablance robia scany batoziny a mozu/nemusia riesit obsah.

A tak rozmyslam, ze kebyze si vezmem 3 - 4l piva, ze ci by som to nejak ukecal resp ani nikto nic neriesil, alebo by bol z toho zbytocny maler...

Když nevydržíš tři dny bez piva tak sedni na sud a jeď do Plzně :-)

Zkušenosti s Marokem nemám ale počítej max litr piva

Josef napsal(a):

Když nevydržíš tři dny bez piva tak sedni na sud a jeď do Plzně :-)

Jasne, ze vydrzim, niekto tu necital s porozumenim ;)

Litr piva určitě. Běžně ho ale stejně jako další alkohol seženeš v supermarketu Carrefour. Prodávají ho odděleně od ostatního zboží.

V sidi ifni asi tazko najdes carrefour a tez dost velky problem isto bude aj s chladnickou :)

Teple pivo, studene parky :)

Update: Pri vychadzaniz letiska v Agadire, vas poslu na scan aj s check in batozinou. Mal som 6l piva a este flasku kapitana, typek nic neriesil. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!