Esta

Napsal Jan 2018-10-14T14:06:27+02:00 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

p.kule napsal(a):

Není už v ničem problém,jen,že ESTA naskakoval okamžitě,nyní se objevila hláška,že se musí čekat na prověření 72 hodin.Já to nevěděl a docela mě to vyplašilo,jelikož vždy jsem to měl do 5 minut.Ano,kdybych se staral mohl jsem o změně ve vyřizování vědět a neotravovat,ale k čemu už by tyhle fora asi byly co??Je zvláštní co vede lidi co mě zde nadávají k reakci,vždyt vás nikdo nenutí mě odepisovat,přečtu,zakroutím hlavou to je debil,ale nereaguju.Proč máte pořád potřebu něco negativně komentovat,pokud to není rada nikdo o to nestojí.Tady bývalo motto žádná otázka není hloupá,ptejte se.A pak se tu lidem smějete.Nechápu.

Já ti vůbec nenadával, toho jsem dalek. Nepoznal jsem z těch příspěvků, že ti jde jen o to prodloužení termínu vystavení. Měl jsem pocit, že v ESTĚ spatřuješ nějaký problém a že bez ESTY se nikam nedostaneš a vypadává ti tak X zemí, které bys jinak chtěl navštívit a nemůžeš. Pokud jde jen o tu dobu vystavení, je to OK, mě by to asi vylekalo taky, když jsem byl zvyklý mít ESTU "hned". ;)

Petr76 napsal(a):

Máte pocit že demografické trendy v takové Británii, Švédsku, Belgii nebo Francii umožňují byť jen teoreticky uvažovat o uvolnění.  A kapříci v DHS/USCBP si stěží asi vypustí vlastní rybník a řeknou... "jéje, jen nás nějak moc, pojďme třetinu z nás vyhodit a celé to zjednodušit".

Tak hlavně, kdo z nás jezdí do US už od začátku 90. let ví, že imigrační kontroly a vízová politika jsou teď naprostá pohoda a režim vstupu je čím dál tím volnější...jestli je to správně, to už je věc názoru. Kdyby záleželo na mě, tak bych polovinu bílé i tmavé chamradi na letišti otočil zpět, ale co už;-)

Nuny napsal(a):

Kdyby záleželo na mě, tak bych polovinu bílé i tmavé chamradi na letišti otočil zpět, ale co už;-)

Sebe s rodinou bys otocil taky? 

Born2Win napsal(a):

Sebe s rodinou bys otocil taky? 

+1

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!