Chystám se uzavřít jednorázové cestovní pojištění. Rád bych dobrou pojistku. Zatím jsem vždy využil  nejdražší variantu Excellent od AXA(s 50% slevou), ale teď četl jsem zkušenosti klientů s touto pojišťovnou a nic moc.  Máte nějakou zkušenost či doporučení? .

Cestovní pojištění-zkušenosti, doporučení

Založil ve fóru Co se nevešlo

11 reakcí

Chystám se uzavřít jednorázové cestovní pojištění. Rád bych dobrou pojistku. Zatím jsem vždy využil  nejdražší variantu Excellent od AXA(s 50% slevou), ale teď četl jsem zkušenosti klientů s touto pojišťovnou a nic moc.  Máte nějakou zkušenost či doporučení?

0

Osobna skusenost s plnenim od CSOB a prave od AXA (zruseny let) a oboje relativne v pohode (CSOB bez kecu ale trvalo to, AXA najprv trochu potrebovala vysvetlit svoje vlastne poistne podmienky ale v konecnom dosledku bola rychlejsia)

0 Citovat

Nabizi se otazka, jestli ma cenu vubec nejaky recenze cist… 

Ja mam jednu jedinou zkusenost prave s AXA. 

Pominu-li, ze vyplaceni penez trvalo asi 4 mesice, vsechny dokumenty si nechali poslat snad 3x a neustale se snazili zdrzovat a vymlouvali se na likvidatora, jak kdyby cekali, ze ja to vzdam a prestanu jim volat

… tak jde o zkusenost pozitivni. Penize poslali a ja nabyl trosku zkusenosti.

0 Citovat

Born2Win napsal(a):

Nabizi se otazka, jestli ma cenu vubec nejaky recenze cist… 

Ja mam jednu jedinou zkusenost prave s AXA. 

Pominu-li, ze vyplaceni penez trvalo asi 4 mesice, vsechny dokumenty si nechali poslat snad 3x a neustale se snazili zdrzovat a vymlouvali se na likvidatora, jak kdyby cekali, ze ja to vzdam a prestanu jim volat

… tak jde o zkusenost pozitivni. Penize poslali a ja nabyl trosku zkusenosti.


Je to tak. Axa je pojištovna jako každá jiná. Všechny do jedné nemají chut platit. Člověk se prostě nesmí nechat otrávit.
0 Citovat

Mam dobrou zkusenost s Generali. Vylohy proplatili hned bez problemu, promptni komunikace.

0 Citovat

Born2Win napsal(a):

Nabizi se otazka, jestli ma cenu vubec nejaky recenze cist… 

Ja mam jednu jedinou zkusenost prave s AXA. 

Pominu-li, ze vyplaceni penez trvalo asi 4 mesice, vsechny dokumenty si nechali poslat snad 3x a neustale se snazili zdrzovat a vymlouvali se na likvidatora, jak kdyby cekali, ze ja to vzdam a prestanu jim volat

… tak jde o zkusenost pozitivni. Penize poslali a ja nabyl trosku zkusenosti.

Já mám taky pocit, že číst recenze je v případě pojištění zbytečné... My jsme měli na jaře přes top-pojisteni.cz - https://www.top-pojisteni.cz/ces...-pojisteni a spokojenost. Rychlé, přehledné, cena za mě naprosto cajk, ale je pravda, že jsme byli bez plnění, tedy nemůžu referovat k celkovému procesu. Vyberte pečlivě!

0 Citovat

Zkušenost 2x plnění za 3 dny na úctě Axa excelent. 1x zrušení letu a 1x úraz viz cestopis.

1 Citovat

Ako som už písal v diskusii v inom vlákne -  poistenie mám cez travelinsurance.sk/cz (pokračovanie cestovného poistenia z už zaniknutej kreditky Diners), ponúkajú len celoročné poistenie. Poisťovňa je britská Starr (po Brexite so sídlom na Malte). Poistený som ja + akýkoľvek štyria spolucestujúci, Súčasťou je aj poistenie zásahu horskej služby v domovskej krajine.

Zatiaľ som s nimi riešil tri prípady (ľadvinový záchvat, uštipnutie jedovatým pavúkom, zápal koreňových kanálikov zuba), všetko preplatili bez akýchkoľvek kecov cca do 2 týždňov od zaslania dokladov (lekárska správa, účty; pri jednom z prípadov všetko len v arabčine) mailom. Asistenčnú službu som od nich zatiaľ nevyužil (vždy som len telefonicky oznámil, že idem s konkrétnym problémom k miestnemu lekárovi a účty pošlem po návrate).

Za mňa zatiaľ spokojnosť.

0 Citovat

Ja mam 1 akutni onemocneni s antibiotiky….zkusenost s Erste>Kooperativa, zaplaceno do 3 dnu komplet vcetne taxiku.

0 Citovat

Slavia pojišťovna (ta nejlevnější varianta cestovního pojištění):

Řeším úraz v Řecku před více než dvěma týdny. Nahlášeno hned druhý den včetně odeslání dokumentů. Placeno ošetření 260€ + léčivo 53€. Následující den po nahlášení přišel mail, že to řeší externí partner (jakási firma: STOPRO online servis s.r.o.) bez kontaktů na něho. Od té doby se vůbec nic neděje.

0 Citovat

To je obecně problém  malých (a levných:-) pojišťoven. Tedy likvidace PU externí společností... 

0 Citovat

Za mě asi nejlepší celoroční u Axy. Je v něm zahrnuta i dentální péče, která je ně všude v rámci pojištění. Sic je tam lehká spoluúčast, ale i tak, když vás někde chytne bolest zubu, je dobré vědět, že se doplatíte :). Jinak to vychází lépe přes srovnávač jako https://www.srovnator.cz/cestovni-pojisteni/ , než přes samotnou pojišťovnu.

0
11 reakcí