Mezinárodní SIM karta

Napsal Peter Novak 2018-11-23T15:00:50+01:00 ve fóru Co se nevešlo
4 odpovědí

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s nějakou mezinárodní SIM kartou a případně jestli byste mi věděli nějakou doporučit na prozkoumání.

Pro úvod začnu se sebou:

Před mojí poslední cestou, na které jsem plánoval navšívit vícero států, jsem si pořídil SIM od Surfroam. SIM dorazila rychle, byla zdarma (resp. za 15€, ale tato částka mi zůstala v podobě kreditu na SIM).

Jednalo se však jen o datovou SIM, a tak se mi nikdo nemohl dovolat, což byl občas (u Ubru, Lyftu) problém. Já jsem telefonoval přes mobilní data - koupil jsem si 5€ kreditu na Skype, což mi postačilo.  Nebylo to ideální, ale fungovalo to. 

Podpora zemí je super, rovněž tak cena za data (až na výjimky). Ve výsledku se mi to tedy vyplatilo víc, než kupovat v každém státu sim zvlásť.

Jaké máte zkušenosti s intl. SIM vy? Víte o něčem lepším a cenově srovnatelně dostupném?  

Předem díky za názory a přeji hezký den. 

MTX. Horší pokrytí. Občas lepší cena (s DPH se nedostaneš pod 0,02 € / min).

Kyivstar u mňa vedie. 1-2 eurá za 100MB a už sa znovu sa nabiť aj zo zahraničia. Teraz ju testujem v Dubaji, kde by som platil 3 eurá za 1MB so slovenskou sim

Tak tak, Kyivstar je na data roaming super, vyzkoušeno v Kazachstánu, Turecku a teď v Makedonii.

Mne staci MTX, nema sice pokrytie ako Surfroam ,ale moje oblasti zaujmu su tam :) Nebol problem v Albansku, Ciernej Hore, Kazachstan, Filipiny ... simka 5 € so 7 € kreditom.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!