Hawaii pujceni auta

Napsal Thomas1425 2018-12-30T20:34:53+01:00 ve fóru Co se nevešlo

Petr76 napsal(a):

Zadat PSČ zúčtovací adresy ke kartě, kterou jsi platil tě nenapadlo? 

Jistě že napadlo. O této kulišárně jsem věděl dopředu a měl připraveno pár čísel posbíraných z všelijakých zaručených diskuzí, odtud třeba ta 90210. Bohužel nic nepomohlo. Celkem jsem to čekal. Co jsem nečekal, že si nepředplatím nádrž kartou u živé obsluhy uvnitř pumpy. Zkoušeli jsme tam tři karty a možná tři různé terminály a bez úspěchu. Nicméně pumpař byl ochotný, byl jsem jeho prvním exotem z ČR :-) Po návratu jsem si o tom cosi studoval a zaznamenal nějakou zprávu, že v USA se mají v nějakém brzkém čase měnit systémy a mají přejít na PIN kód a dohnat tak zbytek civilizovaného světa.

Zdravim cestovatele ,pokud se chystate na Kauai,zkuste fb Juaan Johnny pujcuje auta bydli v Lihue,nekdy ma i  volny pokoj.Taky ma  par aut na Turo ,Slovanum  dava lepsi cenu.Kdyby nemel je tam jeste Honza K. a Milan.Cesi hrajou nohec ve stredu v Kapaa.hriste u kruhace ..Za AC hardware v Kapaa je vacation rental ,jde se tam po Akoa st. mezi Burger King a tim malym autobazarem a zije tam par Slovaku a  maj taky extra auta . Na Kauai je cim dal vic policajtu ,pokud nebudete tel.za jizdy($350) apod.pasy (170)rychlost,tak nebudete mit zadnej problem,mezinarodni ridicak neuskodi,nas kamos Slovak kvuli tomu musel k soudu.Jestli chcete vice info tak falcon21 zavinacseznam.Jinak Kauai je podle me nadprumerne bezpecny misto,(blbci jsou vsude a je dobry mit respekt k mistnim ) a da se vyjit relativne levne kdyz vite kam jit ,spat se da v aute nebo ve stanu.Aloha

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!