Jizni Thajsko a Severni Malajsie

Napsal Jakub Langer 2019-01-07T10:33:53+01:00 ve fóru Co se nevešlo
6 odpovědí

Pro znalce regionu bych mel dotaz, jestli je neco zajimaveho v thajskem meste Songkhla krome nabrezi, plaze a par portugalskych domu? A neco porozuhodneho ve meste Hat-Yai nebo je to jen misto na prestup bus/vlak/let?

Rad bych se opet zeptal, jak se  nejlepe (nejrychleji a nejlevneji) dostat z malajskeho ostrova Langkawi do do thajskeho mesta Hat-Yai?

1) z Langkawi trajektem do Satun a pak autobusem do Hat-Yai

nebo

2) z Langkawi trajektem do Kuala Perlis a pak asi vice autobusy do Hat-Yai

Predem diky za praktickou radu a info.


Pre mna hat yai totalny odpad (cca 8rokov dozadu)

Já jsem tam nebyl a asi tu nenajdeš někoho, kdo jel do Thajska přes Kuala Perlis (ani ten Satun asi není moc častý, spíš se jezdí přes Ko Lipe, pokud je vhodná sezóna), ale nechápu, proč zvažuješ jinou a komplikovanější variantu než přímo přes Satun, odkud jede přímý bus, když to ani není drahé -asi 30 MYR:

https://wikitravel.org/en/Langkawi

I kdyby někdo byl v Songkhle, dojmy jsou individuální a těžko odpoví lépe než třeba tato stránka:

https://wikitravel.org/en/Songkhla


Ja hlavně nechápu, proč už to cpe do druhého vlákna. Včera jsem mu odpověděl a bez reakce. Asi chce slyšet, ze zpatky přes Malajsii je nejlepší možnost. Jinak si to nedokážu vysvětlit.A cena bude bud stejná nebo i dražší a místo jednoho přestupu v Satunu bude přestupovat 2 krát a to se jistě vyplatí :)

Ahoj, jeli jsme takto v prosinci 2015, koupili jsme si lístky na trajekt do Satunu a poté dodávkou do Hat Yai. Také jsem tenkrát zjišťovala, jestli tam je něco k vidění a nic jsem nenašla, takže jsme se nezdržovali. 

Ahojte  rád bych se podělil o svou cestu NECESTU do Thajska a jihovýchodní Asie plavba lodí...! 


nevím a zajímalo by mě zd amáte někdo zkušenosti  s  cest. agenturu AMBIERA a mé hodnocení této CA můžete přidat viz níže :  

CA Ambieru http://www.ambiera.cz/ v žádném případě NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V 04/2018 jsme si řádně objednali( uzavřeli cest. smlouvu ) u CA Ambiera zájezd do Singapuru a jihovýchodní Asie od 5.1.-19.12019 a nejen, že jsme nikam neodjeli , jelikož (kromě takového malého detailu... )CA Ambiera ač měla 100 % peníze od nás předem zaplacené (1 záloha od 30.4.2018 a druhá v 11/2018) a tedy již od 30.4.2018 disponovala s našimi fin. prostředky, tak tento zájezd pro nás, jak jsme následně zjistili u zajišťovatele zájezdu CA Rudolf Reisen jež byla na cest. smlouvě v jejich hlavičce uvedena CA Ambiera NIKDY nejen neobjednala, ale ani jim NIKDY nezaplatila a my do dnešního dne 15.1.2019 nemáme na svém úctě své peníze v 100% výši vráceny...!!! jak několikráte i písemně slíbili ( naposledy i do 11.1.2019) a to přímo i jejich jednatel p. Šefčík a p. Kopecká se ješte 11.1.2019 mi od tel. dušovala že všechny peníze už vrátili , tak jak to údajně a dokonce i tvrdili i jiným svým spolupracujícím CA a celou dobu nám a všem okolo asi a jen lhali a neustále jen lžou ...!!!

Velmi podobné manýry a přístupy jež asi si i " odkoukali a asi i tyto postupy -manýry asi i zkopírovali" od CA Diamond Travel ,kde údajné mají být i vzájemné rodinné vztahy p. Kopecké s p. Jelínkovou ..!!

Více detailu a info viz :

https://www.blogger.com/blogger....c=postname

Kamil

PS: Stručně NEDOPORUČUJI v žádném případě CA Ambiera v dubnu 2018 jsme si objednal zájezd na leden 2019 a nejen že jsme nikde neodjeli byt měli naše 100 % peníze předem zaplaceny !!! ( jelikož náš zájezd nejen neobjednali ale NEZAPLATILI u zajišťovatele zájezdu CA Rudolf Reisen dle cest. smlouvy neobjednali a ani jim nezaplatili ), ale ani peníze v 100 % slíbené výši nám dodnes nevrátili ...!!! KAMIL canada@seznam.cz

Jakož i mé zveřejněné již web linky na :

https://www.facebook.com/pg/ambi...e_internal

http://facemag.cz/ambiera-dovole...-predstav/

http://www.orbion.cz/diskuse/zku...n-31056922

https://www.youtube.com/watch?v=V3XOmwSUpeM

https://www.blogger.com/blogger....c=postname


Těmto firmám by měly úřady zakroutit krkem a to jednou provždy aneb "  jim seknout po hřebínku " takže už na podvody ani nikdy nepomyslí ..:!!!

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!