Ahoj , rád bych se zeptal, zda je tady někdo, kdo dělá průvodce v zahraničí a žije tam a nebo má nějakou firmu spojenou s turismem- potápěčské centrum , surf centrum atd. Hledám Čechy / Slováky v zahraničí, kteří by se rádi zapojili do projektu, který jsem vytvořil. Hezký den z Malorky. .

Češi v zahraničí

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

4 reakce

Ahoj , rád bych se zeptal, zda je tady někdo, kdo dělá průvodce v zahraničí a žije tam a nebo má nějakou firmu spojenou s turismem- potápěčské centrum , surf centrum atd. Hledám Čechy / Slováky v zahraničí, kteří by se rádi zapojili do projektu, který jsem vytvořil. Hezký den z Malorky.

0

Cesi v zaranici .,to nikdy moc nefungovalo  jeste jako  gastarbaitr na Floride  jsem radeji makal pod polakem nez  pod Cechem  , tam se dal cekat vetsi podraz , ani v dnesni dobe  se na tenhle smer  neda spolehnout staci mrknout na skomirajici  stranky  Cesi v Irsku, to uz jsou lepsi Slovaci  

Neni to hezke ale Cesi si proste v zahranici pomohou  navzajem v nouzi jen vyjimecne , treba ma nekdo jinou zkusenost , proto jsem skepticky  i k  nejakym projektum , Cechu je po svete jiste v mnoha zemich dost ,.ale byl bych v tech smererech hodne opatrny do neceho jit , ruznych podvodniku  je jiste  po svete dost a dost, timto se dopredu omlouvam tem poctivym a slusnym , ale  21 let zivora   v zahranici me poucilo dost .

Treba ten  smer toho surfarskeho nebo potapecskeho centra  nebude tak divoky ,, na Malte jsem narazil na Cecha  co tam mel pujcovnu kol, vim ze nekde se ozyvaji  Cesti  pruvodci  , taky bych mohl nabidnout sve znalosti  z Irska  kde ziju ,,ale ...

Taky je treba si uvedomit , ze jakekoliv sluzby  , tezko muze ten co zije  v zahanici  poskytnout krajanum levneji  ,nez jinym ,ano radu  ,mohu poskytnout bezplatne  ,jako si tady vymenujeme sve  cestovatelske  zkusenosti , ale jakmile  pujde o bussines  tak to meni  situaci  

Zajimavy projekt maji Norove na Kanarech , nemaji  zadnou zakladnu , rozhazuji vsude letaky  o vyletech  po ostrove ,ale prilis se s nikym o tom nebavi a berou na ty vylety jen severske  ucastniky  a pruvodcovani neni v anglictie ani nemcine ,, zrejme proto , jim to  Spanele toleruji  i kdyz ceny  podrazeji  spanelsky  turismus , nejsem si jisty , zda to delaji vubec legalne , ale zrejme to musi byt nejak zabezpecene , kdyz jde o  dopravu 

Potapecka skola a kapitanske zkousky na male plavidla   je vedena Cechy na Murteru  

0 Citovat

Ale mikire ty jsi přece "Ir"... !?

0 Citovat

Mikir ja by som povedal ze to nie je o setreni penazi cechom, skor o tom ze mozes ako nie velmi jazykovo zdatny clovek ist do pozicovne, alebo potapacskeho centra a vies ze tam je cech a v pohode sa dohodnete.

To inak ma aj nejaky potencial, zoznam takychto firmiciek v dovolenkovych destinaciach prevadzkovanych cechmi a slovakmi.

Mna napriklad tiez potesilo potapanie v egypte s ceskou instruktorkou, keby tam nerobila, mozno by som tam ani nesiel.

A aj som potom hladal na nete ine potapacke moznosti s cechmi, a vela som nenasiel.
0 Citovat

Petr76   ano ,mam irske obcanstvi a pointa  kdyz mam i ceske ?

getrudo  tak ano , kdyz to takto specifikujes  tak to je neco jineho , myslel jsem to trosku vseobecneji a souhlasim ,seznam by  nebyl na skodu
0
4 reakce