Seoul - Frankfurt - Přestup v Číně

Napsal Filip 2019-03-12T08:11:45+01:00 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Jo, to nepopírám, že časově to není žádná sláva. Ale když vezmu, že jsem v Barmě jel 300 km vlakem 16 hodin, kde jsem seděl na klasické dřevěné lavičce, tak tohle zvládnu bez problémů. 

presne, ked je to za 5000CZK a potrebujes one way nejak rychlo, tak super ponuka...este aj s bagazou. 

Filip napsal(a):

Jo, to nepopírám, že časově to není žádná sláva. Ale když vezmu, že jsem v Barmě jel 300 km vlakem 16 hodin, kde jsem seděl na klasické dřevěné lavičce, tak tohle zvládnu bez problémů. 

Tak nejde o to,jestli se to dá zvládnout, ale jestli na to někdo ma čas nebo ne. Ty zřejmě ano :-).. To vízum jsi předpokládám dostal? Jinak by jsi tak vesele nevypisoval

Filip napsal(a):

Já jsem dostal email od China Southern celkem rychle. Napsali mi něco ve stylu, že to není v jejich kompetenci a že si to musím ověřit sám na ambasádě nebo přímo telefonicky na imigračním úřadě v Guangzhou.

Už předtím jsem avizoval, že to všechno proběhlo bez problémů. :) 

Filip napsal(a):

Už předtím jsem avizoval, že to všechno proběhlo bez problémů. :) 

Tak to jsem asi přehlédl, ale v tomto vláknu to není. Psal jsi, ze čekas na udělení víza, tak z toho jasné nebylo, ze ho dostaneš. Toz ale fajn, ze je to v pohode. Asi už to fakt změnili. Jinak jednosměrná letenka za 5 tis je samozrejme super cena i s Cinanama, ale byla tam ta nejistoty, ze te nepustí. Pak už by to tak výhodné nebylo. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!