Skotsko

Napsal Tomáš 2019-03-31T20:45:11+02:00 ve fóru Co se nevešlo
7 odpovědí

Dobrý den,

teď jsem napsal příspěvek, který se nejspíše nepřidal. Proto to zkusím napsat ve stručnosti. Chceme s přítelkyní v létě do Skotka a jsme studenti. Chtěl bych se zeptat, jak je to tam s dopravou. Podle mě by bylo nejlepší si pronajmout auto a klidně v něm přespávat. Protože nevím, jak je to tam s hromadnou dopravou a tam bych asi uvítal nějaké přespávání ve stanu, jestli se to tam dá v klidu. Chtěl bych se zeptat, jak se tam pohybují ceny, protože plno stránek mi ukazovalo velice, ale velice odlišné ceny. Určitě bych se chtěl zeptat Váš zkušených cestovatelů, která místa si nenechat uniknout. K tomu auto, jsem si teď ještě vzpomněl, že jsem někde viděl příplatek za to, že mi není 25, tak jestli je to tak všude, nebo jen někde. Letenky by jsme měli do Edinburghu. Jestli si někdo vzpomene na něco, co by jsme měli vědět, tak se rádi přiučíme. Zatím je to všechno. Popřípadě něco ještě doplním.

Děkuji všem :) 

Prave nedavno se tu Skotsko resilo  , jak itinerar tak pujceni auta ,zkus na to mrknout , se stanem je to uplne v pohode , samozrejme do letadla to chce maly stan a i tak bude pripalatek za  odbavene zavazadlo ,zalezi na jak dlouho to planujete 

.Edinburgh je sympaticke mesto ,ale i tak bych pri kratsi dobe  tam  venoval maximalne  1 noc  v zavislosti na priletu a odletu  ,dalsi trasa by mela pak vest do hor . zalezi zda je chcete jen projet  ,nebo si tam udelat nejake treky a dost bude zalezet na pocasi  ,. napriklad  kdyz  jsme prejeli k lanovce a slyseli jen jeji zvuk a   sotva videli na lana  ktera mizela v huste mlze, tak  jsme to proste vzdali a jeli radeji jinam 

Samozrejme nelze vynechat  Lochnesku , no a vetsi cas bych nechal na Skye , myslim ze itinerar , ktery se tu ve foru resil je dobry a da se pouzit 

Dobře, jdu na to mrknout. Plánujeme nejspíše jeden týden. Edinburgh by jsme prošli buď první den nebo poslední. 

Skotsko zari 2019  tam mas itinerar i  o pujceni auta 

"Samozrejme nelze vynechat Lochnesku"

Samozřejmě. ;) Nejnudnější, nejprofláklejší  a nejméně zajímavé jezero nesmí chybět.

Hlavne ako študent si dať pozor na autopožičovňu.. otázka kreditky a podobne

Jednak je po ceste , proflaknute to sice je , ale  takova mista najdes v kazde zemi ,uznavam , ze jsem to trosku blbe napsal taky jem cekal vic  ,ale kdyz jede nekdo poprve do Skotska ,tak se tam asi mrkne kazdy  a je to nejrychlesi cesta jak  se dostat na Skye z Inverness, cesta kolem jezera je rychla , zastavka u Lochnesky  a Fort Augustin   a jedou dal na Skye 

Tak dneska už jsem o mnoho chytřejší! Děkuji, jen co by mě ještě zajímalo. Nevíte někdo, jestli existuje nějaká půjčovna aut, kde po mě nebudou chtít věk minimálně 25 let? Pro příklad, jedna stránka mi ukázala Fiat 500, když by mi bylo 25+ za +-3500,-kč. A když mi není, tak mě to vyjde +- za 10000,-kč. Což leze hodně do peněz. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!