Zdravím :) prodám voucher na lítání a další služby od TAP Portugal. Voucher je platný do března 2020, je možné ho využít najednou či postupně a platí na lety a další servis. V hodnotě 900€, prodám za 700€ . Pište nebo se klidně ptejte dál :)  .

TAP Portugal voucher v hodnotě 900€

Založila ve fóru Slevové kupóny a vouchery

11 reakcí

Zdravím :) prodám voucher na lítání a další služby od TAP Portugal. Voucher je platný do března 2020, je možné ho využít najednou či postupně a platí na lety a další servis. V hodnotě 900€, prodám za 700€ . Pište nebo se klidně ptejte dál :) 

0

Jak jsi se k nemu dostala? TAP Ti za zpozdeni nebo zruseni letu nabidl voucher v hodnote 900€ nebo 600€ na ucet?

0 Citovat

Jenom 900€ jako voucher, peníze na účet vůbec nenabídli :/ … když jsem jim psala, zda není možné peníze na účet, odpověděli jen na další otázku týkající se voucheru :D 

0 Citovat

Mne take napred nabizeli jen  900€ formou voucheru s platnosti pouhy rok  (Deste modo e, em alternativa à indemnização prevista no Regulamento CE261/04, permita-nos a oferta, de um vale de viagem, no valor de 900EUR, cujas vantagens são: ...), ale trval jsem na tom, ze o voucher nemam zajem a chci  nalezitych 600€ primo na ucet, a tak se taky stalo.

Jinak pristup TAPu je otresny. Ja dostal kompenzaci po 3 mesicich urgovani, ale kolega Portugalec na ni po roce ceka dodnes ...

0 Citovat

Přesně tak!!! Taky se mi teď ozvali až po třech měsících od stížnosti a rovnou s voucherem. Ale díky moc! Hned jsem jim znovu napsala skrz jiné finanční vyrovnání, letos TAP už nevyužiju, takže bych určitě brala spíš ty peníze na účet, ať můžu lítat dál :-D 

0 Citovat

Na ceně se kdyžtak můžeme ještě domluvit, kdo má zájem :-) 

0 Citovat

Za 1076 EUR se momentálně dají přímo na webu TAP koupit lety z Lisabonu to Sao Paulo v C, na září. To by pro někoho mohlo být zajímavé, že by se s tvým voucherem dostal na docela lákavou cenu. 

1 Citovat

Právě, TAP má někdy parádní akce, takže ušetřit ještě navíc pár tisíc se určitě hodí 


0 Citovat

Mám zbytek voucheru od Tap, zbývá tam asi 1100 Kč.  Měl by někdo zájem?

 

0 Citovat

Prodám dva vouchery na tap portugal, v hodnotě 1477€ a 363€. 

0 Citovat

Za 1000€ vemu oba. 

0 Citovat

kúpim vouchery od Tapu cca 1800E

0
11 reakcí