Ahoj,ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti ohledně Universal Studia na Floridě. Zajímají mě především vstupenky. Vím, že se dají koupit předem online na oficiálních stránkách. Co jsem tak koukala, tak vstupenka na 2 dny do 2 parků ve variantě park-to-pak (což takhle chci) stojí něco nad 300$ na osobu. Zajímalo by mě toto:- Kupoval někdo vstupenky přes jinou stránku než tu oficiální? Např. bestoforlando.com nabízí mnohem lepší ceny (a to vč. hotelů aj.), ale nevím, jestli to není nějakej podvod...?- Nedají se koupit lístky výhodněji třeba v hotelu? Pravděpodobně jen ve vybraných, že? Trochu mě totiž znervózňuje fakt, že při online nákupu musím zadat datum návštěvy.- Vítám jakékoliv tipy a rady :)Díky. .

Universal Studios Orlando

Založila ve fóru Co se nevešlo

11 reakcí

Ahoj,


ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti ohledně Universal Studia na Floridě. Zajímají mě především vstupenky. Vím, že se dají koupit předem online na oficiálních stránkách. Co jsem tak koukala, tak vstupenka na 2 dny do 2 parků ve variantě park-to-pak (což takhle chci) stojí něco nad 300$ na osobu. Zajímalo by mě toto:


- Kupoval někdo vstupenky přes jinou stránku než tu oficiální? Např. bestoforlando.com nabízí mnohem lepší ceny (a to vč. hotelů aj.), ale nevím, jestli to není nějakej podvod...?

- Nedají se koupit lístky výhodněji třeba v hotelu? Pravděpodobně jen ve vybraných, že? Trochu mě totiž znervózňuje fakt, že při online nákupu musím zadat datum návštěvy.

- Vítám jakékoliv tipy a rady :)


Díky.

0

Tak pokud máte odvahu a jste schopná to na bráně případně anglicky okecat, na I-Drive koupíte levnější vstupenky z různých korporátních akcí atd. Ale není to pro každého, není to samozřejmě úplně legální. 2x jsem kupoval lístky na  https://www.undercovertourist.com/orlando/ ale tehdy byly tedy ty rozdíly v cenách  větší...   V těch hotelech to koupíte s nějakými kupóny o něco levněji, ale jen kosmeticky. Také záleží na termínu, někdy jsou v off season různé bundle lístky do parků, které se vyplatí. Chce to srovnávat hrušky s hruškama, někdy je samotná cena zavádějící.

0 Citovat

U nerizikových reselerov u 2 dňových vstupeniek moc neušetríte... aké také zľavy sú až pri viacdňových vstupenkách. Ja by som skôr kúpil  vstupenky 1 deň, jeden park a ak peňaženka dovolí, tak express pass - stáť v radoch na atrakcie tak či tak budete, ale  výrazne kratšie + aplikácia do mobilu na predobjednanie si času na niektoré atrakcie. Ak budete bývať v niektorom hoteli zo siete Universal studios resort, do parku sa môžete dostať o hodinu skôr a tak stihnúť relatívne v pokoji najrušnejšie atrakcie. U tých drahších hotelov v cene máte aj express pass. A dôležitý je i kalendár predpokladaných  najrušnejších dní

https://orlandoinformer.com/univ...-calendar/

a toto skombinujte podľa hĺbky peňaženky...

a tu je návod, ako toho stihnúť čo najviac s najkratšími radmi - v tých strávite väčšinu dňa

https://cache.undercovertourist....78df8e.pdf


a ešte niečo... na čo by niekde špecialne predávali lacné vstupenky, keď je obrovský záujem i o tie drahšie ...

0 Citovat

Zdravím,


rozhodně bych doporučoval koupit lístky na oficiálním webu. Jak tu píšou ostatní, tak ušetřit se stejně dá jen pár korun a na ofiko webu je to jistější. Jinak bych doporučoval bydlet někde kolem parku a dojít do něj. Dá se tak dost ušetřit na parkovném a je to také méně hektické. I v těsném okolí se dá bydlet za super ceny. Jen je potřeba hledat.


Jinak kdy tam chcete jet? Červenec a srpen - to jsou hodiny a hodiny ve frontách. Loni jsem byl na předbíhačkách a i na ty se čekalo řádově desítky minut. Aby pak investované peníze neměly pachuť stání ve frontě. Je potřeba to zvážit. Z mých zkušeností se u hlavních atrakcích pohybují čekačky v červenci kolem 2 hodin. 


Jinak je dobré si koupit "unlimited drink package" - dolňují pití zdarma v den nákupu a to člověk hodně ušetří - ve vedru se pije opravdu hodně. 


Večer je vždy nějaká show.. jedna v US a druhá v Island of Adventures. 

0 Citovat

Díky všem a díky za odkazy, to si ráda pročtu.

Jedeme v druhé polovině srpna. Takže s frontama počítám, to je důvod, proč chci kupovat dvoudenní vstupenku. Nějak se mi zdá, že i s express passem se 2 parky za 1 den stihnout nedají, aby to člověk mohl vzít jakž takž v klidu. 

0 Citovat

Lenka napsal(a):

Díky všem a díky za odkazy, to si ráda pročtu.

Jedeme v druhé polovině srpna. Takže s frontama počítám, to je důvod, proč chci kupovat dvoudenní vstupenku. Nějak se mi zdá, že i s express passem se 2 parky za 1 den stihnout nedají, aby to člověk mohl vzít jakž takž v klidu. 


S expressem se to dá, ale je to hoňka a některé atrakce člověk prostě vynechá. Opravdu je lepší dát jeden den US a druhý den IOA. A na večer se s Park-to-Park převést z Příčné ulice do Bradavic Bradavickým expresem.. :-) 

0 Citovat

Kačenka Konečníková napsal(a):

Tyhle atrakce mám ráda  a koukám, že parky docela podražily 300 USD/osobu na 2 dny to mi přijde až nesmyslné. A ještě ke všemu jsou zrovna tyhle parky spíš po děti.

Kdo chce větší adrenalin, měl by zkusit Six Flags a pokud možno se vyhnout víkendům, prázdninám a státním svátkům, jinak je to tam děsnej provoz a mraky lidí. V předprodeji stojí 1 den 65 USD.

Kdo chce levněji může do Polska, nebo do Itálie k jezeru Garda.


Tak to si dovolím nesouhlasit. Universal Studios rozhodně není jen pro děti. Spíš si dovolím říct hlavně pro dospělé. To spíš Disneworld je hodně pro děti. Ale US je super a pro každého. SixFlag je úplně jiná kategorie parků - tam jde jen o horské dráhy a adrenalin. Žádná z atrakcí tam nedosahuje kvalit jako v US nebo DW. 


Ceny jsou děsné, ale stojí to za to. Opravdu! :-) Neváhal bych ani vteřinu.. 

0 Citovat

Nemáte náhodou někdo, prosím, tip na ubytování v blízkosti parku? Nejlíp v pěší vzdálenosti? Hledám co nejlevnější variantu, ale samozřejmě s ohledem na hodnocení. Vychází mi Monumental Movieland a Continental Plaza. Nebyl tam někdo? Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli do některého jít a nebo si připlatit.

0 Citovat

Prekvapujúco dobrý bol hotel The Point Hotel & Suites - Orlando , ma zadarmo shuttle do Universalu, v cene aj raňajky a izby sú obrovské, žiadne resort fee a parkovisko zadarmo

0 Citovat

Lenka napsal(a):

Nemáte náhodou někdo, prosím, tip na ubytování v blízkosti parku? Nejlíp v pěší vzdálenosti? Hledám co nejlevnější variantu, ale samozřejmě s ohledem na hodnocení. Vychází mi Monumental Movieland a Continental Plaza. Nebyl tam někdo? Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli do některého jít a nebo si připlatit.


Bydlel jsem v Hampton Inn near Universal Blv a bylo to super! Dochazkova vzdalenost a bez problemu... ;-) nebo jezdi shuttle...

0 Citovat

Toto není špatná nabídka, za cenu 2 dnů máš 5, včetně aquaparku https://1url.cz/eMsDu...



0 Citovat

cali napsal(a):

Toto není špatná nabídka, za cenu 2 dnů máš 5, včetně aquaparku https://1url.cz/eMsDu...



Jojo, taky jsem koukala, ale není to dobrý pro někoho, kdo má rozplánovanou cestu a na Orlando má vyhraněný 2 dny :D

0
11 reakcí