Tak schvalne, kam byste doporucili svym znamym jet na svatebni cestu na prelomu cervna a cervence? Budget je stredni, nemusi byt lowcost ale zadny superluxusni veci taky ne. Podminka je, aby to bylo pekny misto na odpocinek (plaze, tepla voda, pocasi - aby nebyla zima a idealne ne uplne sileny teplo). Neco, kde se nebude cestovat, ale opravdu jen odpocivat a idealne neprijde hurikan, povoden ani sesuv pudy. Za tipy diky .

Svatebni cesta, prelom cervna a cervence

Založil ve fóru Co se nevešlo

Tak schvalne, kam byste doporucili svym znamym jet na svatebni cestu na prelomu cervna a cervence? Budget je stredni, nemusi byt lowcost ale zadny superluxusni veci taky ne. Podminka je, aby to bylo pekny misto na odpocinek (plaze, tepla voda, pocasi - aby nebyla zima a idealne ne uplne sileny teplo). 


Neco, kde se nebude cestovat, ale opravdu jen odpocivat a idealne neprijde hurikan, povoden ani sesuv pudy. Za tipy diky

0

Přelom června a července 2019?

0 Citovat

Kdyz jsme zvazovali letni termin svatebni cesty, tak nam nejlepe vychazel Hawai, ale nevim, jestli to pro zname neni kategorie “superluxusni.” 

0 Citovat

Ano, 2019. 

0 Citovat

Co treba Aruba , osobne  jsem tam jeste nebyl , ale slysel jsem na to chvalu  a je tam i jedno z nejstabilnejsich pocasi  , neni to ani hurikanova  oblast  a  namaji tam kalsicke  obdobi sucha  a obdobi destu  a da se tam najit pomerne slusna cena letenek

0 Citovat

Je to par, ktery spada do 96% populace. :-)

0 Citovat

Bez znalosti na jak dlouho a kolik je cenový strop se ale radí jen obtížně. 

Šest, sedm týdnů před případným odletem, navíc na začátku prázdnin bude asi docela problém najít opravdu zajímavou letenku.

0 Citovat

Tyhle obecné dotazy mě stále více vytáčejí.

Co je střední budget? 30k/osoba? 100k/osoba? Poletí klidně z Budapešti, nebo to musí být Praha, at se novomanželé ještě cestou Flixbusem do Vídně nepohádají?

0 Citovat

Praha. Budget bych videl tak, ze letenky muzou byt i 25k za osobu. Pobyt na miste cca 12 dni. Pekne ubytko za cca 3k. Vse plus minus. Kdyz neco bude levnejsi, muze byt ostatni drazsi. 

0 Citovat

Vím, že je to nejprofláklejší ze všech profláklých míst - Bali? Moje představa je, že ke svatební cestě patří luxusní ubytovaní, a to na Bali s tímhle rozpočtem mít budou, na rozdíl od Havajských ostrovů.  

0 Citovat

Bali jsem samozrejme navrhl. Jsou alternativy v teto geograficke oblasti? Thajsko nechteji a napr. Malajsi mi prisla dosti draha na ubytovani na ostrovech a take pomerne maly vyber. Na filipnach asi hrozi deste/sesuvy pudy v toto obdobi. 

0 Citovat

Čo napr. Perhentiany/Tioman v Malajzii alebo Okinawa v Japonsku?

0 Citovat

Co jsem koukal, zadny ubytko odpovidajici svatebni cene na Perhentianach nebylo. Ceny okolo 3k a vys za noc. Ostatni malajske ostrovy podobna situace. Okinawa je zajimavy typ, mrknu. 

0 Citovat

Ak sa chcú vmestiť do 3k za noc tak sa tam určite niečo rozumné nájde. My sme tam mali za 6€ a nebolo nám zle :D. Každopádne na svadobnú cestu je jasné že treba vyšší štandard.  Teoreticky aj Maledivy by možno šli.

0 Citovat

My jsme byli dva roky zpátky na svatební cestě na Seychelách. Měli jsme štěstí, že jsme chytili error fare s Ethiopian Airlines, takže jsme letěli v Business Class za cca 20 000 Kč. O to příjemnější to bylo a fakt nám to skvěle vyšlo, že ten error vyšel na červenec (kupoval jsem v lednu).

Jinak na Seychelách jsme neměli žádné luxusní rezorty, normální apartmány kousek od moře, chvilku na Mahé, pak přelet na Praslin a nakonec lenošení na La Digue. Pro představu, celkové náklady kromě výše uvedené letenky na Seychely nás vyšly na 14 dní na 33 000 Kč/osoba (je v tom přelet a trajekt mezi ostrovy, půjčení auta, hotely a veškeré útraty za jídlo, suvenýry, návštěvu NP atd.)

0 Citovat

Rudá Marta napsal(a):

Jižní Afrika - Kapské město a okolí - je tam asi všechno na jednom místě.

Pres nase leto maji zimu. 

0 Citovat

presne, tam bude zima

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Co jsem koukal, zadny ubytko odpovidajici svatebni cene na Perhentianach nebylo. Ceny okolo 3k a vys za noc. Ostatni malajske ostrovy podobna situace. Okinawa je zajimavy typ, mrknu. 

Perhentiany doporučuji. Vrátili jsme se od tama před dvěma dny. A jak píše guessWho i to ubytování lze najít pod 3000 a tím nemyslím žádný sociální. 

0 Citovat

Diky vsem za tipy. Myslim, ze JV Asie vyhrava. Otazka je, kam presne v tom cervenci tedy letet. Hlavni faktor jsou letenky. Do thajska podstatne levnejsi nez napr. Bali. Je to dano vetsim mnozstvim destu v tuto dobu v teto oblasti? Popr. nasel by nekdo letenky z Prahy do JV asie v cervenci pod 15k nekam? Mne se to uprimne moc nedari a to jsem tomu nejaky cas ted venoval.. diky!


P.S. pokud mozno vynechal bych krkolomne prestupy v Cine. Preci jen je to pro cestovatele ne moc zkusene a svatebni cestu by si meli uzit a ne se ztratit na letisti/nedoletet do cile..

0 Citovat

Fakt ta Praha je tak nutná? Vídeň v červenci nabízí Qatarce do BKK za 14300 Kč, doba letu cca 15 hodin s dvouhodkou v Dauhá, to je fajn nabídka.


0 Citovat

Ivo napsal(a):

Diky vsem za tipy. Myslim, ze JV Asie vyhrava. Otazka je, kam presne v tom cervenci tedy letet. Hlavni faktor jsou letenky. Do thajska podstatne levnejsi nez napr. Bali. Je to dano vetsim mnozstvim destu v tuto dobu v teto oblasti? Popr. nasel by nekdo letenky z Prahy do JV asie v cervenci pod 15k nekam? Mne se to uprimne moc nedari a to jsem tomu nejaky cas ted venoval.. diky!


P.S. pokud mozno vynechal bych krkolomne prestupy v Cine. Preci jen je to pro cestovatele ne moc zkusene a svatebni cestu by si meli uzit a ne se ztratit na letisti/nedoletet do cile..

Vidim treba BKK s Qatarem za 14, kratke prestupy ;) 

0 Citovat

Praha urcite nutna, bohuzel. Bkk je fajn, ale bezpecnejsi bude je poslat na 1 letence az do cilove koupacke destinace :D prejezd mezi letisti nepripada v uvahu, koupit lowcost a prikoupit kufry take asi blbost (ano, jsou to koupaci, takze budou kufry :-D). 

0 Citovat

Karel napsal(a):

Fakt ta Praha je tak nutná? Vídeň v červenci nabízí Qatarce do BKK za 14300 Kč, doba letu cca 15 hodin s dvouhodkou v Dauhá, to je fajn nabídka.
Plus Turci i z Prahy za 14300, taky fajn přestup.
Koukám shoda s MArkem :D


0 Citovat

Nasel jsem phuket primo z dauha za 15k primo pres qatarce, 14 a 17h letu. To je asi ferova nabidka. 

0 Citovat

To se mi zda na prazdniny rozumne :)  

0